3 Największe *Kłamstwa* Dotyczące Pieniędzy!..

Strach powoduje blokady…

Kłamstwa również powodują blokady podświadome, które wkradają się sekretnie w nasze systemy ocen i postrzegania rzeczywistości.

Czy naprawdę na świecie panuje niedostatek, czy naprawdę istnieją braki.

TAK istnieją… w umysłach ludzkich, które takie stany kreują. Nędza i niedostatek wszelkich dóbr są również wynikiem chciwości i zachłanności jednostek.

Przez stulecia wmawiano nam, że Pieniądze są ZŁE. Bogactwo prowadzi do zepsucia. Wbijano nam do głowy, że cnotą jest być biednym i pokornym.

TAK, takiemu Praniu Mózgu poddawano społeczeństwa przez całe wieki na całym świecie.

Ale przekonaj się TERAZ jakie są największe i podstawowe kłamstwa na temat pieniędzy.

Zapraszam do obejrzenia filmu…

Oczywiście podziel się ze mną co na ten temat myślisz. Pozostaw swój komentarz poniżej w polu komentarzy.

Pozdrawiam Cię serdecznie i ciepło,

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

48 Comments

 • Dorota Voelger

  Reply Reply 03/05/2011

  Dziekuje ,ze jestes !,to naprawde jest wspaniale 🙂

  • robertolinski

   Reply Reply 03/05/2011

   Dziękuję i do usłyszenia w następnym video :)… Pozdrawiam Robert

 • Witaj Robercie.

  Sugestywnie to opowiedziałeś, nietuzinkowo i powiem Ci, że jesteś w tym dobry!
  Czekam na następne filmiki!
  Uważam również, że pieniądze są tym dla nas, czym je uczynimy. Jeżeli ktoś uważa, że są złe, to takie dla niego będą. Z kolei, jeżeli dla kogoś będą środkiem (nie „środkiem płatniczym”, bo ten zwrot jest eufemizmem często ostatnio nadużywanym) do uzyskania szlachetnego celu, to będą postrzegane przez niego jako coś dobrego.
  To jest tak, jak gdyby ktoś powiedział, że nóż jest zły. Takich przykładów możemy mnożyć!

  Pozdrawiam serdecznie
  Marek Chorążewicz

  • robertolinski

   Reply Reply 03/05/2011

   Marku,

   Dziękuję serdecznie za bardzo trafny komentarz…
   Pozdrawiam i do usłyszenia,
   Robert

 • Agnieszka

  Reply Reply 04/05/2011

  To jest super,ale bardzo ciezko wprowadzic w zycie. Ja sie staram. Dziekuje bardzo. Agnieszka K.

  • robertolinski

   Reply Reply 04/05/2011

   Agnieszko, odpowiem cytatem z książki Jana Van Helsinga: „Wszystko, czego potrzebujemy do wykorzystania możliwości, jakie daje nam życie, znajduje się w nas samych, w sile naszego umysłu i zdolności do myślenia. Myślmy zatem świadomie. Stwierdzenie typu: NIE MOGĘ! jest wyrazem zakłamania, gdyż w rzeczywistości nie potrafimy przyznać się, że: NIE UFAM SOBIE! lub JESTEM ZBYT LENIWY! Móc możemy wszyscy!

   Życzę Ci Agnieszko, aby MOC, która jest w Tobie została obudzona i przetransformowana na życie jakiego pragniesz…
   Pozdrawiam,
   Robert

 • Hubert

  Reply Reply 05/05/2011

  Bardzo się cieszę, że tutaj (przez przypadek) trafiłem, nie jest to pierwszy Twój filmik jaki zobaczyłem tutaj dzisiaj i chcę Ci podziękować, że próbujesz trafić do „nas” i nauczyć „nas” myślenia i postrzegania rzeczywistości i tego jaką daje ona możliwości. Otwarty umysł wiedzie do satysfakcji i Ty jak widzę rozumiesz to bardzo dobrze. Widzisz wyraźnie jak ludzie się zamykają na swoje własne możliwości. Według mnie największym problemem jest środowisko, błędy wszystkich ludzi starszych od nas, którzy kreowali nasze postrzeganie, uczyli nas zasad, uczyli nas jak się uczyć, żyć, w co wierzyć i jak wysoko mierzyć, podczas gdy nie zdawali sobie sprawy z konsekwencji swojego przekazu.

  Robercie napiszę tu przykład swojego własnego życiowego doświadczenia. (Wybacz, że nie podam detali typu nazwiska itp. oraz mocno wszystko uproszczę) Do liceum byłem zawsze jednym z najlepszych uczniów. W liceum w pierwszej połowie pierwszej klasy miałem same piątki i czwórki a skończyłem szkołę ze średnią ok 2.3… Jak to się stało?
  Otóż, nie zacząłem pić, ćpać, czy cokolwiek w tym deseniu, po prostu przestałem się uczyć, przestałem robić zadania domowe. Dziś jestem studentem IV roku Medycyny ale wciąż borykam się z problemami wykreowanymi w mojej psychice w liceum.
  Winni są niestety niektórzy nauczyciele, którzy niemal mnie zniszczyli. Szczególnie Pani od j.polskiego. Byłem jedną z kilku najaktywniejszych jednostek (spośród 32) w klasie, zawsze miałem zadanie domowe, choć były bardzo czasochłonne) i zawsze miałem na poczekaniu swoją teorię na dowolny temat, zawsze umiałem dyskutować i zawsze broniłem swojego zdania jeżeli byłem pewien. Pani od polskiego postawiła mi na koniec półrocza piątkę za aktywność, zebrała zeszyty z pracą domową i postawiła ndst bo brakowało jednego podpunktu zadania z setek w całym półroczu! Nie przeczytałem dwóch lektur z kilkunastu omawianych, gdzie miałem z reszty piątki i czwórki. Prace klasowe zawsze pisałem bardzo dobrze. W efekcie jednak, moja nauczycielka zdecydowała, że dwie lektury to skandal, jestem zbyt pewny siebie i by mnie „zmotywować i nauczyć pokory” wpisała mi zagrożenie z j.polskiego. Od tamtego dnia nie zrobiłem z polskiego żadnego zadania domowego do końca liceum i co pół roku dostawałem jedynkę. Przestałem czytać lektury i skupiłem się na opracowaniach. Olałem przedmiot totalnie i wchodziłem w dyskusję z nauczycielką tak by ją zagiąć. A gdy moja nauczycielka usłyszała, że chcę iść na medycynę, zaśmiała się i powiedziała, że to niemożliwe. Do tego pani od geografii powiedziała, że na medycynę dostaną się tylko z najlepszymi świadectwami. Pani od chemii i biologi wciąż mi powtarzały, że jestem zdolny ale leniwy. A ja przestałem się uczyć, nie chodziłem na sprawdziany w 3 klasie liceum i miałem ze wszystkiego 2 na koniec tylko dlatego, że nie miałem motywacji. Ale mój ojciec powiedział mi ok 3 miesiące przed maturą tak: „Tępymi umysłami nie zaprzątaj swojej głowy, tylko od Ciebie zależy kim będziesz a tylko Ty możesz wiedzieć co teraz musisz zrobić!”. Przez ten czas do matury nawet wiele się nie uczyłem, po 4h dziennie może. Zdałem maturę rewelacyjnie i wyśmiałem w twarz moich nauczycieli-demotywatorów.
  Dziś realizuję się i uczę choć brak motywacji i dziwne poczucie porażki muszę przezwyciężać codziennie… czasem siedzę godzinami nic się nie ucząc, mam później wyrzuty sumienia, że się nie uczyłem bo powinienem itd. Wszystko dlatego, że kiedyś czy pracowałem czy nie dostawałem karę!
  Tak właśnie działa, złe środowisko. (To cała prawda i żadnej ściemy!) Nie pieniądze są źli a ludzie… ludzie, którzy krzywdzą innych ludzi.

  Najważniejsze więc z mojej perspektywy to wierzyć w siebie i mówić swoim bliskim, że są inteligentni, mądrzy, że są geniuszami i są w stanie osiągnąć wszystko! Umysł nasz poprowadzi nas tam gdzie podświadomie wierzymy, że dojdziemy.

  Mam nadzieję, że spełnisz swoje życiowe plany a wydaje się biec w dobrym kierunku, posiadając taką motywację i nastawienie. Życzę Ci satysfakcji z własnego życia i proszę Cię, kontynuuj swoje dzieło tutaj!
  Pozdrawiam Hubert 🙂

  • robertolinski

   Reply Reply 05/05/2011

   Hubercie,

   Po pierwsze, BARDZO dziękuję za Twój komentarz…
   Takie informacje zwrotne są dla autora bloga, czy jakiejkolwiek publikacji wspaniałą nagrodą za dzielenie się swoimi przemyśleniami.

   Twoja historia tylko potwierdza moją tezę na temat kłamstw i negatywnego kształtowania naszej podświadomości przez „uśpione” społeczeństwo.
   Z mojej osobistej historii, mogę dodać również takie sformułowania, z którymi bardzo długo musiałem walczyć, a które nieświadomie były wypowiadane przez osoby z mojego najbliższego otoczenia:

   – zdolny, ale leń
   – z niego to nic dobrego nie wyrośnie
   – zawsze taki dziecinny
   – roboty się boi
   – będziesz rowy kopać
   – jesteś beznadziejny itp…

   Ale ponieważ jestem wyznawcą teorii, że wszystko ma jakiś cel i powoduje wzrastanie, lub przebudzenie z letargu nieświadomego istnienia, dzięki temu, BARDZO uważam na to co mówię do swoich dzieci i dzieci osób, z którymi mam kontakt.
   W tych relacjach moim głównym zadaniem jest powodowanie czyjegoś wzrastania jako jednostki, motywowania, wskazywania możliwości wyboru kierunku i przede wszystkim uzmysłowienie naszym mniejszym „braciom” aspekt WIARY w siebie i swoje nieograniczone możliwości.

   Wierzę, że moje osobiste lekcje stanowiły podwaliny do pomocy innym, zagubionym, zatrwożonym, zgorzkniałym… ale jednocześnie szukającym informacji i pomocy.
   „Kto pyta, nie błądzi”, „Kołaczcie, a otworzą Wam”, „Proście, a będzie Wam dane”…

   Pomóc można TYLKO osobie, która sama szuka odpowiedzi… NIC na siłę… na każdego kiedyś przychodzi moment refleksji i przebudzenia wiary we własne możliwości.
   Wypowiedź Twojego Ojca jest cytatem, który powinien wisieć we wszystkich domach, szkołach, instytucjach i urzędach. Dowodzi on głębi naszych możliwości, ale również niebezpieczeństw jakie niosą ze sobą sfrustrowane, zacofane w swym myśleniu i zagubione jednostki, które rekompensują brak swoich własnych osiągnięć upodlaniem i umniejszaniem zdolności i możliwości samorealizacji innych Istot.

   „Tępymi umysłami nie zaprzątaj swojej głowy, tylko od Ciebie zależy kim będziesz a tylko Ty możesz wiedzieć co teraz musisz zrobić!”…

   Pozdrawiam Cię serdecznie i również życzę powodzenia i samorealizacji 🙂
   Robert

 • gattling9

  Reply Reply 12/05/2011

  [..YouTube..] Pieniądze są dobrem, tak samo jak dobrem jest stal, zależy tylko w jaki sposób je wykorzystamy, w zły czy dobry. Ze stali można zbudować dom, wieżowiec, most, ale można również zbudować broń. Wszystko zależy od nas! A jeśli chodzi o stosunek do pieniędzy to uwierzcie, że nie trudno go zmienić. Pozdrawiam serdecznie i Pana i Widzów!

 • gattling9

  Reply Reply 12/05/2011

  Pieniądze są dobrem, tak samo jak dobrem jest stal, zależy tylko w jaki sposób je wykorzystamy, w zły czy dobry. Ze stali można zbudować dom, wieżowiec, most, ale można również zbudować broń. Wszystko zależy od nas! A jeśli chodzi o stosunek do pieniędzy to uwierzcie, że nie trudno go zmienić. Pozdrawiam serdecznie i Pana i Widzów!

 • MentoriumTV

  Reply Reply 23/05/2011

  [..YouTube..] @gattling9 Trafnie powiedziane. Dziękuję za twój komentarz. Pozdrawiam Robert.

 • MentoriumTV

  Reply Reply 23/05/2011

  [..YouTube..] Trafnie powiedziane. Dziękuję za twój komentarz. Pozdrawiam Robert.

 • [..YouTube..] Trafnie powiedziane. Dziękuję za twój komentarz. Pozdrawiam Robert.

 • Robert Oliński

  Reply Reply 23/05/2011

  Trafnie powiedziane. Dziękuję za twój komentarz. Pozdrawiam Robert.

 • lubieto

  Reply Reply 23/05/2011

  A jakie sa twoje cele Robercie?
  Ciekawi mnie to, bo tutaj promujesz to myslenie z filmu te secret, prkatycnzie twoje nagrania tak jakbym ten film ogladal.
  Rozumiem ze ten blog i szkolenia to nie jest twoje spelnienie marzen, takia pelna pewnosc ze osiagnalem to co chcialem i nic wiecej mi nie potrzeba.
  Co do tych teori, jezeli ta moc przyciagania by dzialala to np. klub pilkarski Man UNITED ma najwiecej fanow na swiecie, grajac na wlasnym stadionie 80k fanow wierzacych w zwyciestwo wygrywalby zawsze, a jak wiemy zdarza sie zremisowac przegrac, a przeciez ci kibice mysla wyobrazaja sobie wygrana. Niby taki glupi przyklad, ale pokazuje absurd teog zalozenia. oczywiscie jestem za pozytywnym mysleniem i jest to dobra iddea bo optymista nie zwraca uwagi na porazki i wydaje mus ei ze ich nie ma co daje uczucie radosci , jednak zeby cos osiagnac to trrzeba ostro harowac i tylko taka jest metoda.
  Powodzenia w tworzeniu coraz wiekszych zyskow, no i realizacji celow.
  pzdr

  • robertolinski

   Reply Reply 04/06/2011

   Witaj,

   Jakie są moje cele pytasz… Jest ich wiele… Najważniejszy, może to zabrzmi dziwnie, ale, najważniejszym dla każdej żywej istoty i również dla mnie jest oświecenie, to jest cel główny każdego z nas, nawet jeśli w tym momencie, czy w tym życiu nie zdajemy sobie z tego sprawy.

   A jeśli chodzi o bardziej przyziemne sprawy, to blog, przekazywanie treści w nim zawartych i sprzedaż kursów internetowych jest jakąś formą samorealizacji i generowania dochodów, które dają wolność aby: spędzać dużo czasu z dziećmi, podróżować, realizować moje pasje: nurkowanie, narty, fotografia, czytanie książek, żeglowanie i jeszcze wiele innych… Blog nie jest ostatecznym celem. Jeśli tak by było, to nie pozostawało by już miejsca na żaden rozwój i zmiany, a pamiętaj, że Jedyną Stałą We Wszechświecie Jest Zmiana!.. I rozwój. Bez rozwoju następuje śmierć i rozkład…

   Co do Prawa Przyciągania i Twojego wyrażenia, że „trzeba ciężko harować”… Odpowiem ci w ten sposób: „Według Wiary Waszej Niech Wam Się Stanie”…

   Masz to w co wierzysz, zarabiasz tyle, ile sam dla siebie jesteś wart, wykonujesz taką pracę, jaką sobie sam wybrałeś… Tylko Ty i nikt inny nie kreuje twojego życia, tylko TY sam.

   Jeśli ktokolwiek rozumie Prawo Przyciągania w taki sposób: Myśl pozytywnie, wizualizuj, afirmuj, a wspaniały Dżin wszystko ci zapewni, to sorki, ale to tak NIE działa! Jest kilka kroków do Manifestacji… między innymi PRACA w kierunku celu!

   Nie wierzysz w Prawo Przyciągania, to tak jakbyś nie wierzył w życie i naturalne Prawa Wszechświata… Ale oczywiście masz do tego prawo i szanuję to z całą świadomością…

   Ale, są również ludzie, którzy mówią, że są tylko 3 stany skupienia! Ciało stałe, Woda i Gaz… prawda? A niestety nie jest tak do końca, ponieważ jest jeszcze 4 stan skupienia… PLAZMA.

   – Energii Wszechświata nie widać, ale z tej esencji kreowane jest całe życie lub jego brak. – polecam „Master Key System” – Charles Hanel
   – Energii elektrycznej nie widać, ale napędza ona maszyny, rozświetla domy i może również zabić
   – Wiatru nie widać, ale chłodzi nasze ciało, napędza wiatraki i może również wyrządzać szkody
   – Energii naszego ciała nie widać, ale weź dobry mikroskop elektronowy, a nagle twoje ciało przestanie być czymś stałym, a zobaczysz tylko wibrujące pole energetyczne – polecam prace Einsteina i książkę „Co my tak naprawdę wiemy”
   – Gołym okiem nie zobaczysz naszych centrów energetycznych, które nazywamy potocznie czakrami, a znane są one od tysięcy lat
   – Twojej świadomości i umysłu podświadomego nie zobaczysz, a sterują one twoim życiem – polecam książkę „Tajemne nauki Jezusa Chrystusa” – Aldo Polak

   Wybacz, ale nie ustosunkuję się do twojego przykładu z fanami piłki nożnej… Jeśli zechcesz przeczytać podane przeze mnie książki, będziemy mogli wrócić do rozmowy i ją konstruktywnie kontynuować :)…

   Na zakończenie chcę ci podziękować za odwiedziny mojego bloga, za twój czas i życzę ci realizacji wszystkich twoich celów i marzeń. Jak już wspomniałem doceniam twoje spojrzenie na poruszane przeze mnie zagadnienia i szanuję twoje wypowiedzi i spostrzeżenia…

   Dziękuję i do usłyszenia,
   Robert

   • Blue

    Reply Reply 25/05/2012

    Lubię twojego społecznikowskiego ducha, mam bardzo podobnie : ) pozdrawiam i powodzenia !

 • arturek8899

  Reply Reply 13/06/2011

  [..YouTube..] W Polsce na pytanie co u Ciebie w odpowiedzi pada aaa stara bieda…tak twierdzi wiekszosc społeczenstwa…..wiec dostaja to co chca…

  • robertolinski

   Reply Reply 15/06/2011

   Zgadzam się z tobą.
   Masz to o co prosisz 🙂

   Pozdrawiam,
   Robert

 • arturek8899

  Reply Reply 13/06/2011

  W Polsce na pytanie co u Ciebie w odpowiedzi pada aaa stara bieda…tak twierdzi wiekszosc społeczenstwa…..wiec dostaja to co chca…

 • Malgorzata

  Reply Reply 24/06/2011

  Podzielam los Huberta, aczkolwiek uplynelo wiecej czasu jak ja chodzilam w Polsce do szkoly. Przeraza mnie , ze w Polsce wciaz panuje taki tok myslenia, ze uczniowie i ryby glosu nie maja. Moje uprzedzenie do nauki trwalo dosyc dlugo. Prawde mowiac to myslalam, ze nauczyciele wszedzie sa tacy sami. Ale sie mylilam. Mieszkam w Szwecji od 21 lat i wlasnie tutaj skonczylam swoje studia . Do konca zycia bede chwalic Szwecje,bo tutaj jest faktyczna swoboda myslenia i dzialania. Kazdy ma mozliwosc znalesc swoje tempo i wyrazac glosno swoje mysli, czy sie uczysz w szkole podstawowej,liceum czy na studiach.W Polsce spotkalam sie z okresleniem” takie zlote mysli”. Pleta jest taka, ze nasze mysli sa tylko nasze. Nikt inny naprawde nie ma wplywu na to o czym myslimy. Mysli prowadza do czynow. Jezeli twoje pragnienia sa bardzo intensywne i prawdziwe i jestes zkoncentrowany aby je urzeczywistnic, to jestes na dobrej drodze. Ciesze sie niezmiernie, ze ludzie tacy jak Robert coraz czesciej zabieraja glos.I oczywiscie wszystkim radze obejrzec „The secret”

 • MayaVeritas

  Reply Reply 14/10/2011

  [..YouTube..] Bardzo fajny film. Dodatkowo dzięki za pozytywną energię którą przekazujesz. Brawo!

 • MayaVeritas

  Reply Reply 14/10/2011

  Bardzo fajny film. Dodatkowo dzięki za pozytywną energię którą przekazujesz. Brawo!

 • zumek14

  Reply Reply 29/10/2011

  [..YouTube..] znowu swietne

 • zumek14

  Reply Reply 29/10/2011

  znowu swietne

 • TheGosik83

  Reply Reply 08/11/2011

  [..YouTube..] tak jest bardzo mi się to podoba i chciałbym tworzyć wiele wartościowych dobrych fajnych ciekawych rzeczy sytuacji poprzez dobre wykorzystanie pieniędzy pozdrawiam Andrzej jakiśtam

 • TheGosik83

  Reply Reply 08/11/2011

  tak jest bardzo mi się to podoba i chciałbym tworzyć wiele wartościowych dobrych fajnych ciekawych rzeczy sytuacji poprzez dobre wykorzystanie pieniędzy pozdrawiam Andrzej jakiśtam

 • maciask1988

  Reply Reply 30/11/2011

  [..YouTube..] Brawa dla Pana Roberta za te instrukcje życiowe – Dzieki za te rady !!

 • maciask1988

  Reply Reply 30/11/2011

  Brawa dla Pana Roberta za te instrukcje życiowe – Dzieki za te rady !!

 • aniaakw

  Reply Reply 17/01/2012

  [..YouTube..] Bardzo przyjemnie jest Pana słuchać….. w tym jest bardzo wiele prawdy o której sobie nie zdajemy sprawy. Czasem nie wiadomo od czego zacząć, żeby dotrzeć do swojej podświadomości i zacząć żyć tak ,aby nasze myśli kreowały nasze życie:) wydaje się to bardzo proste ale czy rzeczywiście tak łatwo to osiągnąć… Byłoby rewelacyjnie:) pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego:)))

 • aniaakw

  Reply Reply 17/01/2012

  Bardzo przyjemnie jest Pana słuchać….. w tym jest bardzo wiele prawdy o której sobie nie zdajemy sprawy. Czasem nie wiadomo od czego zacząć, żeby dotrzeć do swojej podświadomości i zacząć żyć tak ,aby nasze myśli kreowały nasze życie:) wydaje się to bardzo proste ale czy rzeczywiście tak łatwo to osiągnąć… Byłoby rewelacyjnie:) pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego:)))

 • [..YouTube..] @aniaakw Dziękuję. Jesteśmy tutaj po to aby się uczyć. Czy jest to łatwe? Dla jednych bardziej, dla innych mniej. Cel i efekt działania jest nagrodą, ale tak naprawdę doświadczenia przebytej drogi, sprawiają, że stajesz się tym kim chcesz być 🙂 Pozdrawiam Robert

 • [..YouTube..] Dziękuję. Jesteśmy tutaj po to aby się uczyć. Czy jest to łatwe? Dla jednych bardziej, dla innych mniej. Cel i efekt działania jest nagrodą, ale tak naprawdę doświadczenia przebytej drogi, sprawiają, że stajesz się tym kim chcesz być 🙂 Pozdrawiam Robert

 • OroChronoDietologia

  Reply Reply 17/01/2012

  Dziękuję. Jesteśmy tutaj po to aby się uczyć. Czy jest to łatwe? Dla jednych bardziej, dla innych mniej. Cel i efekt działania jest nagrodą, ale tak naprawdę doświadczenia przebytej drogi, sprawiają, że stajesz się tym kim chcesz być 🙂 Pozdrawiam Robert

 • Marcov1891

  Reply Reply 28/01/2012

  [..YouTube..] masz racje.pozdrawiam

 • Marcov1891

  Reply Reply 28/01/2012

  masz racje.pozdrawiam

 • TheDexdragon

  Reply Reply 28/02/2012

  [..YouTube..] Cześć, to jak moje środowisko wpływa na mnie negatywnie, to co? mam zostawić swoją rodzinę? czy jak?

 • TheDexdragon

  Reply Reply 28/02/2012

  Cześć, to jak moje środowisko wpływa na mnie negatywnie, to co? mam zostawić swoją rodzinę? czy jak?

 • D11sch

  Reply Reply 07/04/2012

  [..YouTube..] Bardzo fajny pozytywny facet…pozdrawiam!!! 🙂

 • D11sch

  Reply Reply 07/04/2012

  Bardzo fajny pozytywny facet…pozdrawiam!!! 🙂

 • klocart

  Reply Reply 12/05/2012

  [..YouTube..] Bogactwo można definiować na wiele sposobów. Jeden definiuje bogactwo poprzez towarzystwo, miłość rodziny, lub po prostu życie. Inni poprzez pieniądze. Zwróć uwagę na język. Pozdrawiam.

 • klocart

  Reply Reply 12/05/2012

  Bogactwo można definiować na wiele sposobów. Jeden definiuje bogactwo poprzez towarzystwo, miłość rodziny, lub po prostu życie. Inni poprzez pieniądze. Zwróć uwagę na język. Pozdrawiam.

 • gjeziorski

  Reply Reply 17/06/2012

  [..YouTube..] Świetna robota Panie Robercie! Właśnie tak to wszystko w życiu funkcjonuje! Wszystko w co wierzę i afirmuję staje się wkrótce rzeczywistością!

 • gjeziorski

  Reply Reply 17/06/2012

  Świetna robota Panie Robercie! Właśnie tak to wszystko w życiu funkcjonuje! Wszystko w co wierzę i afirmuję staje się wkrótce rzeczywistością!

 • Wojtek

  Reply Reply 05/07/2012

  Bardzo ciekawy artykuł – właściwie nie trzeba nic dodawać.
  A tak w ogóle to gratuluję ciekawej strony!

 • herbdean007

  Reply Reply 13/08/2012

  [..YouTube..] zajebiscie proste i trafne słowa…dziekuje

 • Herb Dean

  Reply Reply 13/08/2012

  [..YouTube..] zajebiscie proste i trafne słowa…dziekuje

 • Herb Dean

  Reply Reply 13/08/2012

  zajebiscie proste i trafne słowa…dziekuje

Leave A Response

* Denotes Required Field