Afirmacje leczące ciało i umysł – *Afirmacja Dostatku*

Robert Oliński - Afirmacje leczące ciało i umysł - *Afirmacja Dostatku*Istnieją PRAWDY uniwersalne, które zignorowane lub zapomniane, spowodują adekwatne do naszego „przewinienia” skutki w życiu codziennym.

Prawdą jest Prawo Przyciągania, które przyciąga do nas wszelkie okoliczności, zgodne z naszymi dominującymi myślami i odczuciami.

Afirmacje bogactwa, przypominają o prawdzie, o której zapominamy. Afirmacje bogactwa stawiają nas po stronie kreatora i przyczyn zmian na lepsze. Afirmujemy cały czas, ale niestety wiedzeni nieświadomością lub zbiorowym szaleństwem braku, niedostatku i choroby, nasze dominujące myśli są dalekie od pozytywnych aspektów, które budują i wychwalają źródło wszelkiego stworzenia.

Aby zmienić skutek, należy zmienić przyczynę. Aby zmienić sytuacje i zdarzenia, należy najpierw zmienić myśli. Myśli świadome i pełne energii pozytywnej, przeistoczą się w odpowiadające im wibracyjne okoliczności.

Wibruj pozytywnie, poprzez Twoje myśli i czyny…

Posłuchaj teraz o prostej afirmacji dostatku. Zapraszam Cię do obejrzenia filmu:

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

Jak Ci się podobało? Co o tym sądzisz? Oczywiście pozostaw poniżej Twój komentarz:

Pozdrawiam,
Robert Oliński

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

7 Comments

 • Dorota

  Reply Reply 20/02/2012

  Robercie, ……….pozwol ,ze najpierw wezme gleboki oddech 🙂 Nie chce sie powtarzac ,ale jednak musze – poprostu ta AFIRMACJA jest wspaniala !!!! Slicznie Ci za nia dziekuje. Dodam tylko ,ze z niecierpliwoscia dziecka oczekuje juz na nastepna AFIRMACJE., ale to nie bedzie mi poczytane za ” zachlannosc ” ? (juz sie zawstydzilam ) Pozdrawiam Cie serdecznie

 • Iwona

  Reply Reply 20/02/2012

  Bardzo ciekawy filmik , bogaty w bardzo wazne informacie zyciowe , kiedy na codzien nie zastanawiamy sie nad prawami Wszechswiata , prawami Bozymi . Ta wielka nasza nieswiadomosc wyprowadza wielu ludzi z drogi rozwoju duchowego . Robercie dzieki twojej pracy przypominasz ludzia sens zycia i skarby ktore sa w zasiegu kazdego z nas. DZIEKUJE .

 • Dorota

  Reply Reply 22/02/2012

  Od dawna interesuje sie potega podswiadomosci i wiem ,ze to dziala.Wyprobowalam juz nie raz dzialanie afirmacji ,naprawde pomaga.Pewnego dnia natrafilam na youtube
  na Twoje programy i tym sposobem dolaczylam do grona Toich wielbicieli Robercie.Dzieki

 • bozena

  Reply Reply 23/02/2012

  Hi Robert jestes niesamowity,uwielbiam Twe filmiki,przekazuje je znajomym,zasiejmy ziarno dobrobytu.

  • robertolinski

   Reply Reply 23/02/2012

   Dziękuję… Siejmy, a zbierać będziemy więcej dobra 🙂

 • Lotniczy 3d

  Reply Reply 04/03/2012

  Dołączam się do opinii Pani Bożeny, kolejny świetne wystąpienie. I tak potwierdzam, również ja chcę się dołączyć do ruchu siejących ziarno dobrobytu 🙂 Pozdrawiam.

 • Grazyna

  Reply Reply 02/09/2012

  Josepha Murphy – „Moc przyciągania pieniądza” – Też korzystam z jego afirmacji 🙂 Mam bloga, w którym piszę jak korzystam i wklejam tam skanowane Afirmacje Jeśli się komuś uda na tego bloga trafić zobaczy, że przychodzi mi to z trudem. Pomimo, że np. afirmacje L. Hay przerobiłam z porażającymi skutkami. Pieniądze jednak są większym tabu niż seks. W tej świadomości zaczynając od małych kroków (krótkie afirmacje, jak np, podana w tym filmie), doszłam do przełamania się i czytania dłuższej afirmacji – „Zaszczep w umyśle bogactwo” – kiedy zaczyna się już odczuwać to ciepło, o którym mowa w filmie, to znak, że pokonało się ograniczające hamulce. I dzieją się w naszym życiu „małe – wielkie cuda”, które są niczym innym jak skutkiem przyciągania 🙂

Leave A Response

* Denotes Required Field