Co To Jest Hipnoza? Poznaj Szybkie i Proste Wyjaśnienie


 
Hipnoza jest stanem selektywnej i skoncentrowanej uwagi umysłu świadomego i pomimo że jest w 100% naturalnym i normalnym stanem, wciąż jest źle interpretowanym i jednocześnie bardzo fascynującym zjawiskiem.

Każdy człowiek posiada naturalne zdolności i możliwości w zagłębieniu się w ten unikalny stan podwyższonej świadomości, który określany jest wielokrotnie jako stan transu, w celach samouzdrawiania, zmiany osobowości, nawyków lub automatycznych, nieuświadomionych reakcji na zdarzenia w świecie zewnętrznym.

Hipnoza Kliniczna lub inaczej Hipnoterapia, wykorzystuje ten unikalny stan świadomości, określany jako trans w celach terapeutycznych. Znaczy to jednocześnie, że pacjenci nie są leczeni za pomocą hipnozy, a jedynie, że proces terapeutyczny przebiega w stanie transu hipnotycznego.

Kiedy zagłębisz się w stan transu hipnotycznego, możesz zacząć wykorzystywać swoje myśli, zdolności i doświadczenia w sposób, który najczęściej nie jest dla ciebie dostępny podczas „normalnego” stanu świadomości. Z pomocą hipnoterapeuty masz możliwość wytworzenia nowych, indywidualnych możliwości, które pozwolą ci na dokonanie pożądanych zmian w sposobie myślenia, odczuwania emocjonalnego i wszelkich form zachowania.

Z powodu przyczyn nie do końca jeszcze całkowicie poznanych, podczas transu hipnotycznego następują „automatyczne” ale w pełni intencjonalnie wywołane zmiany, których nie można dokonać w „normalnym” stanie świadomości.

Hipnoza Kliniczna jako efektywna forma terapii jest szeroko stosowana w uwalnianiu od różnego rodzaju lęków i fobii, kontroli bólu i stresu, pozbywaniu się nałogów i nawyków (jak na przykład nałóg palenia tytoniu, nadużywanie alkoholu), i wielu innych problemów psychologicznych, z którymi mogą spotkać się osoby w dzisiejszym świecie.

Terapię z wykorzystaniem hipnozy mogą przeprowadzać tylko hipnoterapeuci z odpowiednim wykształceniem zawodowym w tym kierunku. Niekiedy do przeprowadzenia hipnoterapii, hipnoterapeuta prowadzący będzie potrzebować zgody lekarza pierwszego kontaktu lub innego specjalisty, który zajmuje się danym typem schorzenia lub dolegliwości.

Pozdrawiam,

Robert Oliński

 

============================================
Nie Przegap Żadnego Nowego Filmu. Subskrybuj Mój Kanał:
‪http://www.youtube.com/user/MentoriumTV‬
============================================
Robert Oliński
Hipnoterapeuta Kliniczny w Londynie, Hipnoterapeuta Londyn
Hipnoterapia Kliniczna w Londynie, Hipnoterapia Londyn
Nagrania Kierowanej Autohipnozy
http://RobertOlinski.Pl
========================================­====
Znajdź Mnie Na Facebook:
https://www.facebook.com/Robert.Olinski.FanPage
========================================­====
Pobierz Darmowe Nagranie Autohipnozy „Szybka Relaksacja”
http://RobertOlinski.Pl
========================================­====
Co To Jest Hipnoza? Poznaj Szybkie i Proste Wyjaśnienie
‪http://youtu.be/4VEO9DcORyE

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field