Czy Pragniesz Zmian? Jak Może Ci w Tym Pomóc *Potęga Podświadomości* i *Trening Autogenny*?

Czy często zadajesz sobie pytania, typu: dlaczego spotyka mnie to, czy tamto, dlaczego otaczają mnie ludzie tacy, a nie inni, dlaczego innym się powodzi, a mnie nie…

Są to pytania, które dręczą większość społeczeństwa i które często pozostają bez odpowiedzi.

Dlaczego o to Cię pytam, ponieważ bardzo często nasz dialog wewnętrzny jest przyczyną wszelkiego rodzaju tragedii w naszym życiu. Poprzez swój dialog wewnętrzny programujemy swoją podświadomość, która jest naszym wiernym sługą.

Potęga Podświadomości jest często niedoceniana i pomijana przez wiele osób, a jest ona ważnym czynnikiem w kreowaniu naszej rzeczywistości.

Jeśli mówisz do siebie pozytywne rzeczy, poprzez nasycenie nimi swojej Podświadomości, uruchamiasz wszelkie moce wszechświata aby mogły one zaistnieć w Twoim życiu. Poprzez Potęgę Podświadomości komunikujesz się ze swoim wyższym JA, które zajmuje się kreacją, która odzwierciedlona jest w Twojej ziemskiej rzeczywistości.

Jeśli mówisz do siebie negatywne rzeczy, jak mogą spotkać Cię pozytywne zdarzenia? To się nigdy nie wydarzy. Podświadomość jest formą biologiczno-duchowego komputera, jeśli wkładasz do niego śmieci, NIE spodziewaj się pozytywnych rezultatów. Jeśli jesz niezdrowe jedzenie, Twoja odporność spada i zaczynasz chorować.

Każdy skutek, ma swoją przyczynę!…

Prawo Przyciągania mówi, że: Nasza Rzeczywistość Jest Lustrzanym Odbiciem Naszego Wnętrza!…

Trening Autogenny, wykorzystujący Potęgę Podświadomości, swego czasu był objęty tajemnicą państwową w byłym NRD!…

Wspomniany Trening Autogenny polegał na tym, że sportowcy drużyny narodowej NRD (jak również innych krajów) oprócz treningów fizycznych, takich na żywo, zajmowali się trenowaniem z wykorzystaniem wizualizacji i autosugestii!…

Nasz Umysł Podświadomy nie jest w stanie rozróżnić czy coś dzieje się naprawdę czy też nie.

Poprzez pozytywne wyobrażenia, czyli wizualizację i pozytywne afirmacje, nasza podświadomość rejestruje przyszłe wydarzenia jako coś rzeczywistego, co już się odbyło i w związku z tym nie jest w stanie prowadzić nas w inny sposób, jak tylko zgodny z sygnałami, które dostaje od umysłu świadomego.

Jeśli zastanawiasz się nad swoja sytuacją i chcesz coś zmienić, najpierw zacznij kreować swój Pozytywny Wizerunek Wewnętrzny. Myśl o sobie dobrze!…

Zacznie działać wówczas Twoja POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI i zaczniesz swój prywatny TRENING AUTOGENNY.

Nie wierzysz?… Twoja wola. PRAWO PRZYCIĄGANIA działa, niezależnie od tego czy w nie wierzysz, czy nie!…

Jeśli kraj wówczas komunistyczny jak NRD, gdzie wiara i Bóg, były negowane z zasady, stosowały tak zaawansowane techniki jak Trening Autogenny i Potęga Podświadomości, które dostępne są ZA DARMO, dlaczego nie spróbować?

Odpowiedź zostawiam Tobie!…

Życzę Ci KREACJI życia Twoich marzeń… Proszę pozostaw poniżej komentarz!

Pozdrawiam na Twojej drodze do sukcesu,

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

2 Comments

 • Gabriel

  Reply Reply 22/11/2010

  Skąd ja znam ten cytat z Tory i te wykłady dla pewnej “Dużej Firmy” ???
  (miałem tu wstawić buźkę, ale nawet nie wiem jak. Taki jestem obcykany.)

  • robertolinski

   Reply Reply 22/11/2010

   Gabryś, dzięki za aktywne czytanie i oglądanie moich wpisów.

   Tak masz prawo pamiętać ten cytat 🙂 Dla ścisłości była jeszcze inna bardzo duża firma, gdzie podczas szkolenia sprzedawców (konsultantów) użyłem tej informacji. Firma z branży elektronicznej, bardzo znana o zasięgu ogólnoświatowym, dlatego nie wolno mi tutaj umieszczać jej nazwy 🙂

   Dziękuję za komentarz,

   Robert

Leave A Response

* Denotes Required Field