Dla osób, które czują, że stoją w miejscu pełnym poczucia bezsilności i bezradności, które powodują, że ich życie jest ciągłą walką pełną lęku, braku zadowolenia i wewnętrznej frustracji...

"Ty Również, Możesz Uwolnić Traumy Dzieciństwa Aby Odzyskać Wewnętrzną Siłę, Energię Do Działania i Wiarę w Siebie, Dzięki Którym Zwiększysz Poziom Sukcesu Zawodowego, Zadowolenie z Siebie i Będziesz Tworzyć Harmonijne Relacje z Najbliższymi"

Tak, Chcę Zarezerwować Konsultację!Wiem, że w tym momencie jest ona darmowa

"Odzyskaj Wewnętrzną Radość, Energię Do Działania i Wiarę w Siebie Aby Rozwijać Się Zawodowo i Tworzyć Harmonijne Relacje!"

Witam cię bardzo serdecznie,

Dziękuję ci za zainteresowanie twoją konsultacją "Radość Bycia Sobą". Cieszę się, że będziemy mogli porozmawiać.

Oto jakie korzyści odniesiesz z uczestnictwa w tej 45 minutowej konsultacji:

 • Odnajdziemy przyczynę, która powoduje twoje negatywne samopoczucie, brak wiary w siebie i zaniżoną samoocenę (może być ona inna, niż ta, o której myślisz)...
 • Odkryjesz dlaczego dzisiaj czujesz, że stoisz w miejscu, odczuwasz lęk przed podjęciem ważnych działań lub odkładasz ich wykonanie, co blokuje twój rozwój zawodowy...
 • Poznasz przyczynę, która powoduje, że czujesz wewnętrzne wypalenie i tkwisz w poczuciu bezsilności i bezradności, co sprawia, że tracisz radość i energię do działania, pogłębiając tym samym poczucie frustracji…
 • Dowiesz się jak uwolnić te destrukcyjne schematy skutecznie i uświadomisz sobie jaki powinien być twój pierwszy krok aby odzyskać wewnętrzny spokój, radość, energię do działania i wiarę w siebie, które pozwolą Co rozwijać się zawodowo i tworzyć harmonijne relacje...
 • Poczujesz nadzieję, ponieważ zdasz sobie sprawę, jak niewiele dzieli Cię od realizacji dawno odkładanych celów i dowiesz się jak możesz odzyskać poczucie radości z bycia sobą…
 • Po konsultacji poczujesz również ulgę, ponieważ otrzymasz konkretny plan jak uwolnić podświadome blokady aby otrzymać od życia, to na co naprawdę zasługujesz…

Proszę wybierz w tabeli pod spodem, najlepszy dla ciebie dzień i godzinę na odbycie twojej 45 minutowej konsultacji.

Ze względu na poszanowanie twojego cennego czasu będę oczekiwać cię punktualnie o wyznaczonej przez ciebie godzinie. Po wybraniu odpowiedniego dla ciebie terminu i wypełnieniu na kolejnej stronie twoich danych kontaktowych, otrzymasz informację potwierdzającą dokonanie rezerwacji na twoją pocztę e-mail.

Do usłyszenia i pozdrawiam,

Robert Oliński
Hipnoterapeuta Kliniczny, Coach

Ps. Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu konsultacji, proszę pozostaw swoje dane kontaktowe. Prześlę ci informacje kiedy pojawią się wolne terminy.

Podczas konsultacji otrzymasz natychmiast informację zwrotną czy jestem w stanie ci pomóc i jeśli tak, to w jaki sposób.

"Ty Również Możesz Szybko i Skutecznie Uwolnić Nagromadzone, Negatywne Emocje, Aby Na Nowo Realizować Swoje Cele, Podejmować Lepsze Decyzje Osobiste i Zawodowe, Nawiązywać Relacje Ze Wspaniałymi Ludźmi, Doświadczać Szczęścia i Spełnienia..."

Kiedy To Zrobisz Poczujesz Spokój, Radość i Wiarę w Swoje Możliwości.
Świat Stanie Się Dla Ciebie Przyjaznym Miejscem, Pełnym Piękna i Nowych Szans.

Witaj,

Informacje na tej stronie są dla ciebie, jeśli:

 • Odczuwasz, że twój negatywny stan emocjonalny blokuje cię w życiu osobistym i zawodowym
 • Cierpisz z powodu przeszłych wydarzeń, które odbijają swe piętno na twoim obecnym zachowaniu
 • Czujesz, że jakaś negatywna siła sabotuje twoje działania i chęć pozytywnej zmiany

Możesz w Szybki Sposób Pozbyć Się Tego Emocjonalnego Cierpienia

Wyobraź sobie...

 • Że czujesz wolność od uczucia winy, gniewu, żalu i innych negatywnych emocji
 • Jesteś w stanie usunąć wszelkie wewnętrzne blokady, które hamują cię w twoim życiu osobistym i zawodowym
 • Odzyskujesz wewnętrzny spokój, wiarę w siebie i swoje możliwości

Niewidzialna Epidemia

Emocje są tym elementem, który dodaje kolorytu naszemu życiu. Emocje sprawiają, że jesteśmy ludźmi i możemy odczuwać. Jakież było by życie bez miłości, dobroci, radości i śmiechu. Bez emocji bylibyśmy tylko workiem mięśni, ścięgien i kości. Bylibyśmy biologicznym organizmem skazanym na przeżycie.

Oczywiście twoje życie nie jest i nie było tylko napełnione pozytywnymi emocjami, przynoszącymi ci radość i wzbudzającymi uśmiech na twarzy. Prawdopodobnie w twoim życiu zawitały również momenty bólu, depresji, strachu, żalu, złości, zwątpienia i braku wiary w siebie.

O ile wydarzenia, które były odpowiedzialne za te negatywne emocje już dawno minęły, to emocje, które wówczas im towarzyszyły mogą nadal zatruwać ci życie i pogłębiać twoje obecne problemy.

Większość twojego obecnego cierpienia jest właśnie spowodowana negatywnymi emocjami, które zawitały do twojego życia w przeszłości i zostały uwięzione w twoim ciele. W momencie, kiedy się od nich uwolnisz, poczujesz natychmiastową ulgę, ponieważ nawet jedna, pojedyncza negatywna emocja może stwarzać problemy w twoim obecnym życiu osobistym i zawodowym.

Zawsze Tak Może Być

Każdego dnia twojego życia doświadczasz emocji. Jak już wiesz, mogą one być pozytywne lub takie, które powodują, że czujesz bezradność. Chcesz o nich zapomnieć i często myślisz, że ci się to udaje, ale niestety… tylko pozornie masz nad tym kontrolę.

Większość negatywnych emocji zostaje zneutralizowana przez twój umysł podświadomy. Niektóre jednak zostają uwięzione w twoim ciele “na stałe”. Im bardziej destrukcyjna i przykra negatywna emocja, tym głębiej zostaje ona “zakopana” w twojej podświadomości, powodując fizyczny i emocjonalny stres oraz ból.

Emocji nie można zobaczyć (tak, jak fal radiowych), ale są one tak samo realne i silnie działające na twój organizm.

Jesteś Niewolnikiem Przeszłości

Czy kiedykolwiek wpadło ci do głowy, że istnieje jakaś niewidzialna bariera, która nie pozwala ci się rozwijać w życiu osobistym i zawodowym? A może twoje plany nigdy nie osiągają założonych rezultatów? Zdarzyć się może, że twoje związki lub przyjaźnie nie są tym, czego się po nich spodziewałeś.

Wszystko dlatego, że zablokowane negatywne emocje obecnie wpływają destrukcyjnie na twoje zdrowie i powodują twój auto-sabotaż w dążeniu do życiowych celów.

Zablokowane emocje z przeszłości mogą wpływać na to, że podejmujesz złe i nietrafne decyzje, nieadekwatnie reagujesz na różne sytuacje życiowe i zawodowe, źle interpretujesz zachowanie innych osób oraz niszczysz swoje związki i przyjaźnie.

Nawet Co Gorsze

Zablokowane negatywne emocje mogą powodować depresję, lęki i nerwowość. Zablokowane emocje mogą obniżać wydolność twojego układu odpornościowego i ograniczać prawidłowe funkcjonowanie twojego organizmu powodując zmęczenie, wszelkie bóle i choroby.

Czas Nie Leczy Ran

Niestety wbrew popularnemu powiedzeniu czas nie leczy tych ran, które są związane z destrukcyjnymi emocjami. Oczywiście, twój umysł podświadomy radzi sobie doskonale z większością emocji, wywołanych przez zdarzenia w twoim życiu, ale z wyjątkiem tych najbardziej dotkliwych i bolesnych.

Im bardziej dotkliwa i destrukcyjna emocja tym bardziej jest ona “obudowana murem” i schowana w komórkach twojego ciała. Te zakopane, niewidzialne emocje powodują w tobie głębokie rany, których czas nie jest w stanie wyleczyć i pojawiają się one zawsze w najmniej oczekiwanych momentach twojego życia. Zawsze wówczas kiedy coś dzieje się nie po twojej myśli lub w chwilach słabości.

Najbardziej Szkodliwe Sytuacje

Zastanawiasz się może, czy ty również posiadasz uwięzione w ciele negatywne emocje i czy one wpływają obecnie negatywnie na twoje życie? Poniżej przedstawiam ci listę zdarzeń, które często powodują destrukcyjne blokady:

 • Utrata lub śmierć bliskiej osoby
 • Rozwód, zdrada lub rozstanie z ukochaną osobą
 • Długotrwałe problemy finansowe lub bankructwo
 • Długotrwały i chroniczny stres w pracy lub w domu
 • Usunięcie ciąży lub poronienie
 • Wypadki i urazy fizyczne
 • Emocjonalnie destrukcyjne związki
 • Szantaż fizyczny, mentalny lub seksualny
 • Negatywny dialog wewnętrzny i niska samoocena
 • Przewlekła choroba fizyczna
 • Dławienie uczuć i emocji
 • Porzucenie lub odrzucenie przez ukochaną osobę lub rodzica
 • Destrukcyjna krytyka ze strony rodziców lub opiekunów

Negatywne Emocje Można Usunąć

Wszystko to, co do tej pory sprawiało ci nieświadomy ból i cierpienie można usunąć. Możesz to zrobić w sposób, który zapewni ci pełniejsze, bardziej radosne i zdrowsze życie.

Możesz uwolnić wszelkie negatywne emocje ze swojego ciała pewnie i szybko, za pomocą niezwykle skutecznej metody "Psycho-Akupresury" i "Hipno-Coachingu", dzięki której byłem w stanie pomóc setkom moich klientów w uwolnieniu negatywnych emocji niezależnie od ich intensywności lub czasu ich powstania.

Jeśli Brzmi To Zbyt Cudownie, Żeby Było Prawdą, To w Pełni To Rozumiem!

Ja sam na początku byłem ostrożny, w ocenie skuteczności mojej niezwykłej metody, opartej na technikach managementu neuronowego i procesach przeprogramowania przekonań, odbywających się w transie hipnotycznym.

Pomimo, że moi pierwsi klienci, którzy notabene odnieśli niesamowicie pozytywne rezultaty, byli sceptycznie nastawieni do proponowanych przeze mnie metod, udało mi się im pomóc.

Od początku 2011 roku pomogłem już setkom osób w pozbyciu się wszelkich uczuć winy, gniewu, żalu, złości, stresu, smutku, strachu, lęków i wielu innych. Ale co najważniejsze pomogłem wszystkim moim klientom odzyskać równowagę emocjonalną.

Gotowy Na Pozytywne Zmiany...

Wybierz teraz poniżej jeden z dostępnych terminów i zarezerwuj swoją konsultację...

"Radość Bycia Sobą"

Trwanie w destrukcyjnej przeszłości pełnej negatywnych emocji jest szkodliwe. Odkryj, jak możesz odzyskać energię do działania, wiarę w siebie i poczucie własnej wartości aby rozwijać się zawodowo i tworzyć harmonijne relacje.

Tak, Chcę Zarezerwować Konsultację!Wiem, że w tym momencie jest ona darmowa

"Odzyskaj Wewnętrzną Radość, Energię Do Działania i Wiarę w Siebie Aby Rozwijać Się Zawodowo i Tworzyć Harmonijne Relacje!"

Witam cię bardzo serdecznie,

Dziękuję ci za zainteresowanie twoją konsultacją "Radość Bycia Sobą". Cieszę się, że będziemy mogli porozmawiać.

Oto jakie korzyści odniesiesz z uczestnictwa w tej 45 minutowej konsultacji:

 • Odnajdziemy przyczynę, która powoduje twoje negatywne samopoczucie, brak wiary w siebie i zaniżoną samoocenę (może być ona inna, niż ta, o której myślisz)...
 • Odkryjesz dlaczego dzisiaj czujesz, że stoisz w miejscu, odczuwasz lęk przed podjęciem ważnych działań lub odkładasz ich wykonanie, co blokuje twój rozwój zawodowy...
 • Poznasz przyczynę, która powoduje, że czujesz wewnętrzne wypalenie i tkwisz w poczuciu bezsilności i bezradności, co sprawia, że tracisz radość i energię do działania, pogłębiając tym samym poczucie frustracji…
 • Dowiesz się jak uwolnić te destrukcyjne schematy skutecznie i uświadomisz sobie jaki powinien być twój pierwszy krok aby odzyskać wewnętrzny spokój, radość, energię do działania i wiarę w siebie, które pozwolą Co rozwijać się zawodowo i tworzyć harmonijne relacje...
 • Poczujesz nadzieję, ponieważ zdasz sobie sprawę, jak niewiele dzieli Cię od realizacji dawno odkładanych celów i dowiesz się jak możesz odzyskać poczucie radości z bycia sobą…
 • Po konsultacji poczujesz również ulgę, ponieważ otrzymasz konkretny plan jak uwolnić podświadome blokady aby otrzymać od życia, to na co naprawdę zasługujesz…

Proszę wybierz w tabeli pod spodem, najlepszy dla ciebie dzień i godzinę na odbycie twojej 45 minutowej konsultacji.

Ze względu na poszanowanie twojego cennego czasu będę oczekiwać cię punktualnie o wyznaczonej przez ciebie godzinie. Po wybraniu odpowiedniego dla ciebie terminu i wypełnieniu na kolejnej stronie twoich danych kontaktowych, otrzymasz informację potwierdzającą dokonanie rezerwacji na twoją pocztę e-mail.

Do usłyszenia i pozdrawiam,

Robert Oliński
Hipnoterapeuta Kliniczny, Coach

Ps. Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu konsultacji, proszę pozostaw swoje dane kontaktowe. Prześlę ci informacje kiedy pojawią się wolne terminy.

Podczas konsultacji otrzymasz natychmiast informację zwrotną czy jestem w stanie ci pomóc i jeśli tak, to w jaki sposób.

Opinie Klientów

"Czuję się tak, jakbym doświadczyła cudu. Życie ma teraz dla mnie inną jakość, a ja jestem swoją lepszą wersją."

"Życie już nigdy nie będzie takie samo. Czuję się tak, jakbym doświadczyła cudu. Życie ma teraz dla mnie inną jakość a ja jestem swoją lepszą wersją i wiem, że ten proces będzie się pogłębiał.

Pozbyłam się wszelkich lęków i traum z dzieciństwa, które tworzyły filtr i zaburzały moje postrzeganie rzeczywistości. Smutek, lęk, stres, brak wiary w siebie, prokrastynacja odeszły w niepamięć. Przeszłość jest jak film. Emocje negatywne przestały dla mnie istnieć, bieżące sytuacje oceniam teraz obiektywnie i traktuję jako sygnał do dalszej pracy nad sobą, aby się rozwijać i wzrastać.

Byłam pewna, że to najlepsza decyzja jaką podjęłam w kierunku swojego rozwoju. Dzięki procesowi akupresury potrafię teraz pracować z emocjami samodzielnie. Życie świadomego człowieka jest piękne. Nie tracę już energii na destrukcyjne myśli, jestem szczęśliwa, pełna energii, optymizmu, otwarta, gotowa do podejmowania wyzwań.

Kreuję moją rzeczywistość. Moje serce jest przepełnione miłością i radością. Zakochałam się w życiu. Pragnę dawać z siebie to, co najlepsze i mieć wpływ na energię tego Wszechświata.

Każdemu życzę doznania tego uczucia i polecam Pana Roberta, któremu jestem ogromnie wdzięczna za zmiany jakie zaszły w moim życiu. Jestem pewna, że każdy kto podejmie taką decyzję podniesie jakość swojego życia. Jeśli czujesz, że coś w Twoim życiu jest nie tak, podejmij działanie, masz prawo do szczęścia. Z Panem Robertem to takie proste."

Patrycja S.

„Poprawiły się relacje z moimi najbliższymi. Usunięcie blokad przed rozmową z klientami i całkowity zanik zniechęcenia”

„Byłem bardzo zablokowany. Przeszłość kładła się ciężarem na moim życiu i była jak plecak wypełniony kamieniami nie dając możliwości wspinać się. Problem z odrzuceniem, który przekładał się na życie zawodowe w części telemarketera, ale też przenosił się w życie prywatne generując odrzucenie w związkach. Osiągnąłem w końcu stan, w którym nie byłem w stanie wykonać telefonu do potencjalnego klienta i zostałem bez żadnych środków do samodzielnej egzystencji.

Zaskakującym efektem, już po pierwszym spotkaniu było ustanie krwawienia z nosa, które trwało u mnie od kilku lat. Ale był to jakby „skutek uboczny” podjętych działań. Za najważniejsze uważam zdecydowaną poprawę moich relacji z najbliższymi. Kolejnym efektem jest usunięcie blokad przed słuchawką i całkowity zanik zniechęcenia.

Rynek zmienił się przez ostatnie 6 lat od kiedy to moja aktywność drastycznie malała i teraz muszę pracować znacznie więcej by na nowo znaleźć klucz do niego, w czym upatruję dla siebie wielką szansę. Bo jak powiedział kiedyś inny coach „szukajcie a znajdziecie”.

Zdjęte zostały ograniczenia i blokady, które pętały moje ręce. Reszta, czyli sukces nad którym pracuję to kwestia czasu. Jestem pewny siebie, zdecydowany i panuję nad moimi emocjami."

Jacek B.

„Wzrosła moja samoocena i stabilność emocjonalna. Jestem spokojna i skuteczniejsza w pracy”

"Byłam w momencie kiedy wiedziałam że muszę zmienić moje życie, ale nie potrafłam ruszyć z miejsca. Wszystko co się działo w moim życie, niejako wydarzało się jakby poza mną. Ja chciałam czegoś innego, ale moje działania doprowadzały do wręcz odwrotnego skutku, co rodziło we mnie złość, frustrację przede wszystkim na siebie, że nie daje rady, choć przecież wiem czego chcę.

Miałam zachwianą wiarę we własne możliwości. Relacje z moimi najbliższymi także pozostawiały wiele do życzenia, i wydawało mi się, że to głównie przez mój sposób reagowania, jestem raczej wybuchowa. Mała sytuacja potrafła doprowadzić mnie do wybuchu. Miałam poczucie bezsilności, a przede wszystkim złości na siebie że mimo przeczytania tylu mądrych książek, także o tym co zrobić by moje życie było lepsze, pełniejsze, bardziej kreatywne nic się nie zmieniało, a wręcz było gorzej.

Moja samoocena wzrosła i to bardzo, już nie boję się czynności, które związane są z moja pracą bo wiem, że nawet jak zrobię coś źle to i tak jestem o krok dalej niż wówczas gdy siedziałam i zastanawiałam się czy warto. Wiem dlaczego bałam się tego i ten strach już mnie nie dotyczy. Wróciły do mnie wspomnienia z dzieciństwa które zawsze wzbudzały we mnie emocje. Obecnie wspomnienia są nadal ale już mnie nie blokują.

Dostrzegłam rzeczy o których nie miałam pojęcia. Obecnie nie ma sytuacji, która była by w stanie mnie wyprowadzić z równowagi, a jeśli nawet to ja już wiem co zrobić żeby emocje uspokoić i zareagować adekwatnie do sytuacji.

Moi domownicy także dostrzegli różnicę, moje dzieci powiedziały mi ostatnio „mamo jesteś jakaś inna, spokojniejsza bardziej uśmiechnięta, a mój syn dodał taka rozświetlona (ma 6 lat)”. Moja podświadomość sama dała mi receptę co mam zrobić, aby było lepiej, ale dopiero wówczas jak zablokowane emocje zostały uwolnione."

Bernadetta K.

Tak, Chcę Zarezerwować Konsultację!Wiem, że w tym momencie jest ona darmowa

"Odzyskaj Wewnętrzną Radość, Energię Do Działania i Wiarę w Siebie Aby Rozwijać Się Zawodowo i Tworzyć Harmonijne Relacje!"

Witam cię bardzo serdecznie,

Dziękuję ci za zainteresowanie twoją konsultacją "Radość Bycia Sobą". Cieszę się, że będziemy mogli porozmawiać.

Oto jakie korzyści odniesiesz z uczestnictwa w tej 45 minutowej konsultacji:

 • Odnajdziemy przyczynę, która powoduje twoje negatywne samopoczucie, brak wiary w siebie i zaniżoną samoocenę (może być ona inna, niż ta, o której myślisz)...
 • Odkryjesz dlaczego dzisiaj czujesz, że stoisz w miejscu, odczuwasz lęk przed podjęciem ważnych działań lub odkładasz ich wykonanie, co blokuje twój rozwój zawodowy...
 • Poznasz przyczynę, która powoduje, że czujesz wewnętrzne wypalenie i tkwisz w poczuciu bezsilności i bezradności, co sprawia, że tracisz radość i energię do działania, pogłębiając tym samym poczucie frustracji…
 • Dowiesz się jak uwolnić te destrukcyjne schematy skutecznie i uświadomisz sobie jaki powinien być twój pierwszy krok aby odzyskać wewnętrzny spokój, radość, energię do działania i wiarę w siebie, które pozwolą Co rozwijać się zawodowo i tworzyć harmonijne relacje...
 • Poczujesz nadzieję, ponieważ zdasz sobie sprawę, jak niewiele dzieli Cię od realizacji dawno odkładanych celów i dowiesz się jak możesz odzyskać poczucie radości z bycia sobą…
 • Po konsultacji poczujesz również ulgę, ponieważ otrzymasz konkretny plan jak uwolnić podświadome blokady aby otrzymać od życia, to na co naprawdę zasługujesz…

Proszę wybierz w tabeli pod spodem, najlepszy dla ciebie dzień i godzinę na odbycie twojej 45 minutowej konsultacji.

Ze względu na poszanowanie twojego cennego czasu będę oczekiwać cię punktualnie o wyznaczonej przez ciebie godzinie. Po wybraniu odpowiedniego dla ciebie terminu i wypełnieniu na kolejnej stronie twoich danych kontaktowych, otrzymasz informację potwierdzającą dokonanie rezerwacji na twoją pocztę e-mail.

Do usłyszenia i pozdrawiam,

Robert Oliński
Hipnoterapeuta Kliniczny, Coach

Ps. Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu konsultacji, proszę pozostaw swoje dane kontaktowe. Prześlę ci informacje kiedy pojawią się wolne terminy.

Podczas konsultacji otrzymasz natychmiast informację zwrotną czy jestem w stanie ci pomóc i jeśli tak, to w jaki sposób.

„Zaszły istotne zmiany w moim zachowaniu, nawykach myślowych oraz w odbieraniu i postrzeganiu świata zewnętrznego”

Patrząc na swoje życie przed i po zauważyłem istotne zmiany w swoich zachowaniach, nawykach myślowych oraz w odbieraniu i postrzeganiu świata zewnętrznego. Zdając sobie sprawę że procesy przez które przeszedłem są dość skomplikowane, dziś wiem że nic nie dzieje się po pstryknięciu palcem i potrzeba czasu na wszystko, na to aby zaszły jakiekolwiek zmiany, do tego moje zaangażowanie i wysiłek sprawiają że z dnia na dzień pojawiają się oczekiwane efekty.

Czas w jakim uzyskujemy efekty jest tylko zależny od tego jak mocno się angażujemy w to co robimy i jak w to wierzymy. Od początku wierzyłem że narzędzia które otrzymuję pomogą mi w życiu i przede wszystkim je odmienią. Tak też się stało."

Piotr K.

„Odsunęłam od siebie „demony przeszłości”. Teraz patrzę optymistycznie na moje życie.”

„Szukałam pomocy, ponieważ nie wierzyłam w siebie. Byłam stale krytykowana przed moją byłą teściową, poniżana przez nią. To ona sprawiła, że przestałam wierzyć w siebie, bałam się, że spełnią się jej przepowiednia, że bez niej sobie nie poradzę w życiu. Bałam się tej kobiety nawet 6 lat po rozwodzie. Ona stale miała nade mną jakąś władzę. Jakiś wpływ.

Chciałam pozbyć się tego "demona przeszłości" Zadziałało, odsunęłam od siebie wszystkie złe obrazy. Teraz mogę myśleć o mojej przeszłości spokojnie i te myśli są już bardzo rzadkie.

Kolejny problem z którym prawie uporałam to ciągły strach o mojego syna. Piszę "prawie" bo cały czas nad tym pracuję, ale już teraz wiem jak to robić. Byłam matką nadopiekuńczą, kontrolująca. Teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej. Te dwa problemy były dla mnie najistotniejsze i już wiem, że poradziłam sobie z nimi.

Zawsze bałam się, jak to nazywałam "grzebania w podświadomości". Bałam się, ponieważ nie chciałam stracić panowania nad rzeczywistością. Okazało się, że podczas stanu relaksu nie tylko nie tracimy poczucia rzeczywistości, ale tę rzeczywistość widzimy wyraźniej. Z Panem Robertem zawsze czułam się bezpiecznie, pewnie i spokojnie.

Polecam Roberta Olińskiego, gdyż pomaga ona osiągnąć spokój i uczucie bezpieczeństwa, a co najważniejsze, daje narzędzia, które można wykorzystywać samodzielnie, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Teraz całkiem inaczej, bardziej optymistycznie patrzę na życie. Kto powinien skorzystać z oferty Pana Roberta?..... Każdy!!! I mówię to z czystym sumieniem. Każdy kto chce zmienić swoje życie, osiągnąć równowagę wewnętrzną i osiągnąć sukces. Dziękuję!!!

Agnieszka Ś.

„Obniżyłem poziom wszystkich negatywnych emocji jakie mną zawładnęły. Poprawiłem własną samoocenę i mam większą wiarę w przyszłość”

„Moje życie pomimo, że nie określiłbym je jako złe nacechowane było dużą ilością negatywnych myśli, strachu i lęku - często nieuzasadnionego, który destrukcyjnie wpływał na moje codzienne samopoczucie. Spory wpływ na mój stan zdrowia psychicznego miały także wydarzenia z przeszłości, które ciągle rozpamiętywane zatruwały mi niekiedy pół dnia poprzez brnięcie przez nie i bezsensowne analizowanie. Moje samopoczucie było przez to często nie za dobre, źle oceniałem samego siebie krytykując się niemal bez przerwy.

Podczas współpracy udawało mi się osiągać obniżenie poziomu wszystkich negatywnych emocji jakie mną zawładnęły. Początkowo nieznacznie, później coraz bardziej. Udawało mi się zapominać o negatywnych nawracających myślach.

Zdecydowanie poprawiłem własną samoocenę - mam znacznie większą wiarę w przyszłość oraz w sens podejmowanych działań. Co najważniejszej jednak dla mnie - poziom rozważań nad przeszłością spadł o 90% - praktycznie o tym nie myślę i nie zatruwam się tym co było złe. Jeśli nawet czasem myśli nawracają staram się stosować przećwiczone techniki. Obniżam także swój poziom wewnętrznego niepokoju poprzez stosowanie ćwiczeń psycho-akupresury - on również spadł, może jeszcze nie do 0, ale obniżył się znacznie."

Piotr S.

„Odnalazłam się na nowo w życiu. Odzyskałam wiarę w siebie i swoje możliwości”

"Do zgłoszenia się na terapię skłonił mnie fakt, że nie potrafłam się odnaleźć w życiu. Byłam przytłoczona swoimi problemami, szczególnie patologiczną relacją z matką i nieuporządkowanym życiem po rozwodzie. Wpływ mojej matki na moje życie był bardzo destrukcyjny o odbierał mi dużo zdrowia. Nie umiałam sobie też poradzić z negatywnymi emocjami po rozwodzie. Ciągle dopatrywałam się swojej winy w związku i bezsensownie analizowałam swoje małżeństwo, które jest już tylko przeszłością.

Dzięki coachingowi odnalazłam się na nowo w życiu, odzyskałam wiarę w siebie i swoje możliwości. Wróciłam do swoich pasji i cieszę się każdym dniem. Inaczej też, lepiej zorganizowałam się zawodowo.

Gorąco polecam coaching u p. Roberta. Dzięki niej stałam się inną osobą, zaczęłam wierzyć w siebie, straciły dla mnie znaczenie sprawy, które mnie przytłaczały i odbierały radość życia. Każdy, kto sobie nie radzi z własnymi problemami i emocjami znajdzie u p. Roberta pomoc.”

Agnieszka Ł.

„Jestem stabilniejszy emocjonalnie i wyciszony. Nastąpiło rozluźnienie i swoboda, które przerodziły się w zwiększoną sprzedaż i poprawę atmosfery w domu”

„Największym moim problemem było rozchwianie emocjonalne, od apatii po silne wzburzenie. Przekładało się to negatywnie bezpośrednio na moja pracę i jej wyniki od bardzo dobrych po słabe by wręcz nie powiedzieć mizerne.

Chciałem osiągnąć pewną stabilność emocjonalną co mi się udało lub wypracowaliśmy podczas sesji. Współpraca była miła, a atmosfera od pierwszego spotkania pozwoliła mi po minucie zaufać i otworzyć się.

Największymi zmianą jest pozbycie się snów które przepowiadały słabą sprzedaż i traktowałem je jako dogmat. Stałem się kilku dziesięciolatkiem (60) o stabilniejszym rozbudzeniu emocjonalnym i wyciszeniem go w stresujących sytuacjach. Nastąpiło rozluźnienie i swoboda, które przerodziły się w zwiększoną sprzedaż i poprawę atmosfery w domu.

Jakże proste ćwiczenia psycho-akupresury okazały się szybkie i skuteczne.

Czy mogę polecić pana Roberta Olińskiego – tak. Czy powtórnie poproszę o pomoc jeśli będzie takowa konieczna – tak. Dla mnie te metody coachingowe/terapeutyczne okazały się skuteczne.

Andrzej S.

„Umiem radzić sobie z każdą trudną, irytującą czy stresującą sytuacją i problemem. Doświadczam lepszego samopoczucia i większej wydajności w pracy.”

„Zauważam, zarówno ja, jak i moje otoczenie, skuteczne zmiany w odniesieniu do moich indywidualnych potrzeb. Proces pozytywnych zmian następuje nadal, co przynosi zadowolenie i radość, a nawet ulgę mnie i innym.

Do szukania pomocy skłoniły mnie problemy w pracy, a także w życiu rodzinnym. Zawsze miałam trudny charakter, byłam osobą, którą wiele rzeczy i sytuacji nadmiernie irytowały. Ciągły stres, spowodowany głównie dążeniem do nieustającej perfekcji we wszystkich obszarach mojego życia i współpracy z innymi. Irytacja, stres, nerwy, niekorzystnie wpływały na wydajność w pracy, ale również na współżycie z bliskimi w domu.

Podczas sesji uwalniania emocji czułam się bardzo swobodnie, bezpiecznie i dzięki temu mogłam całkowicie poddać się wszelkim procesom, które sama przyswoiłam i wykorzystuję zawsze wtedy, kiedy uznam, że mi one pomogą.

Ogromnym sukcesem dla mnie jest nabyta umiejętność radzenia sobie z każdą trudną, irytującą, czy stresującą sytuacją i problemem. To przekłada się widocznie na lepsze samopoczucie moje i osób w moim otoczeniu a także na wydajność w pracy. Jestem bardziej spokojna, opanowana a jeżeli zdarzają się jakieś trudne sytuacje, potrafię doskonale sobie poradzić.

Mogę polecić sesje z Robertem każdemu, kto potrzebuje zmiany na lepsze w swoim życiu w jakiejkolwiek sferze życia, w pozbyciu się wszelkich barier, stresu, fobii i lęków, a także każdemu, kto chce wyrzucić ze swojej pamięci przykre wydarzenie, które rujnuje życie i nie pozwala normalnie funkcjonować.

Przykładem jest moja przyjaciółka, która miała ciężki wypadek samochodowy 2 lata temu. Nikt i nic nie mogło Jej wcześniej pomóc: psycholog, leki, różne próby. Za każdym razem za kierownicą: lęk, panika, przez to kłopoty ze zdrowiem, kłopoty w pracy i codziennym funkcjonowaniu.

To Robert wszystko naprawił, wykorzystane procesy sprawiły, że wszelkie lęki ustąpiły bezpowrotnie, wraca zdrowie i jazda samochodem jest taką samą przyjemnością, jaką była przed wypadkiem.

Tak więc polecam spotkania z Robertem każdemu i mogę zagwarantować, że jeżeli podda się całkowicie technikom, które wykorzystuje, osiągnie zamierzony cel."

Kasia M.

Tak, Chcę Zarezerwować Konsultację!Wiem, że w tym momencie jest ona darmowa

"Odzyskaj Wewnętrzną Radość, Energię Do Działania i Wiarę w Siebie Aby Rozwijać Się Zawodowo i Tworzyć Harmonijne Relacje!"

Witam cię bardzo serdecznie,

Dziękuję ci za zainteresowanie twoją konsultacją "Radość Bycia Sobą". Cieszę się, że będziemy mogli porozmawiać.

Oto jakie korzyści odniesiesz z uczestnictwa w tej 45 minutowej konsultacji:

 • Odnajdziemy przyczynę, która powoduje twoje negatywne samopoczucie, brak wiary w siebie i zaniżoną samoocenę (może być ona inna, niż ta, o której myślisz)...
 • Odkryjesz dlaczego dzisiaj czujesz, że stoisz w miejscu, odczuwasz lęk przed podjęciem ważnych działań lub odkładasz ich wykonanie, co blokuje twój rozwój zawodowy...
 • Poznasz przyczynę, która powoduje, że czujesz wewnętrzne wypalenie i tkwisz w poczuciu bezsilności i bezradności, co sprawia, że tracisz radość i energię do działania, pogłębiając tym samym poczucie frustracji…
 • Dowiesz się jak uwolnić te destrukcyjne schematy skutecznie i uświadomisz sobie jaki powinien być twój pierwszy krok aby odzyskać wewnętrzny spokój, radość, energię do działania i wiarę w siebie, które pozwolą Co rozwijać się zawodowo i tworzyć harmonijne relacje...
 • Poczujesz nadzieję, ponieważ zdasz sobie sprawę, jak niewiele dzieli Cię od realizacji dawno odkładanych celów i dowiesz się jak możesz odzyskać poczucie radości z bycia sobą…
 • Po konsultacji poczujesz również ulgę, ponieważ otrzymasz konkretny plan jak uwolnić podświadome blokady aby otrzymać od życia, to na co naprawdę zasługujesz…

Proszę wybierz w tabeli pod spodem, najlepszy dla ciebie dzień i godzinę na odbycie twojej 45 minutowej konsultacji.

Ze względu na poszanowanie twojego cennego czasu będę oczekiwać cię punktualnie o wyznaczonej przez ciebie godzinie. Po wybraniu odpowiedniego dla ciebie terminu i wypełnieniu na kolejnej stronie twoich danych kontaktowych, otrzymasz informację potwierdzającą dokonanie rezerwacji na twoją pocztę e-mail.

Do usłyszenia i pozdrawiam,

Robert Oliński
Hipnoterapeuta Kliniczny, Coach

Ps. Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu konsultacji, proszę pozostaw swoje dane kontaktowe. Prześlę ci informacje kiedy pojawią się wolne terminy.

Podczas konsultacji otrzymasz natychmiast informację zwrotną czy jestem w stanie ci pomóc i jeśli tak, to w jaki sposób.

„Poczułem, że jestem wartościowym człowiekiem i żyje mi się z tym lepiej. Poczułem, że wszystko co sobie wymyślę mogę zrealizować”

Przez lata myślałem że sam dla siebie mogę być terapeutą, aż do dnia kiedy spotkałem Roberta na jednym ze szkoleń w firmie. Zdałem sobie sprawę, że nie do końca mam rację. Targały mną złe emocje związane z wieloma sprawami prywatnymi i niepowodzeniami przy współpracy z pracodawcami, z których jak się okazało nie zdawałem sobie sprawy. Czułem się zły wewnątrz, często rezygnowałem z różnych przedsięwzięć nawet nie próbując, a to dlatego że moja wiara we własne możliwości była przykryta kurzem negatywnych wspomnień.

Zdecydowałem że dam szanse sobie i prawdę mówiąc Robertowi, bo miałem mieszane uczucia na starcie. Już po pierwszym spotkaniu, poczułem że jednak jestem wartościowym człowiekiem, a nie jak myślałem wcześniej, żyję po to by żyć i robić to co ktoś sobie wymyślił. Podczas pierwszej sesji poczułem, że sam od siebie powinienem zacząć wymagać i że to ja jestem odpowiedzialny za moją przyszłość i poczułem się dobrze z tą świadomością.

Poczułem że wszystko co sobie wymyślę mogę zrealizować, część starych przyzwyczajeń stopniowo rzuciłem w kąt, zacząłem myśleć pozytywnie o sobie i ludziach, z którymi miałem do czynienia, a tych którzy tworzyli w mej głowie złe obrazy oderwałem jak kupon z ulicznego ogłoszenia i wyrzuciłem.

Spotkania z Robertem spowodowały że poczułem się lepiej z samym sobą, zabrałem się za realizację marzeń które gdzieś odłożyłem. Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że żyje mi się lepiej bo wiem co mogę, a jak nie mogę to szukam powodu dlaczego i tak czy inaczej próbuję.
Sama terapia to czysta przyjemność, pełen relaks, choć nie obyło się bez wstrząsów, tyle, że obecnie w celu ich wyeliminowania, część terapii mogę wykonywać sam w domu, a to wszystko dzięki kredytowi zaufania który udzieliłem terapeucie.

Nie żałuję nawet minuty spędzonej na rozmowach o wszystkim i wydawało by się niczym. Jeśli zastanawiasz się czy to jest dla Ciebie, przestań i skorzystaj z pomocy osoby, która wie co robi. Kosztować Cię to będzie rozmowę i trochę czasu, ale efekty zwalą Cię z nóg. Polecam taki couching/terapię każdemu, zdrowemu, choremu, z fobiami, złymi wspomnieniami tłumionymi przez lata, a może i dziesiątki lat (Tak! To ma przeogromny wpływ na Twoje życie, choć wydaje Ci się że o tym nie myślisz!!), a także osobom które jak ja, uważają że wszystko jest w porządku. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za poświęcony czas i pomoc.

Krystian S.

Robert od wielu lat pomaga klientom usunąć negatywne blokady emocjonalne, które powstały dzieciństwie, w okresie dorastania i w dorosłości.

Dzięki stosowanemu procesowi zmian klienci uzyskują wolność emocjonalną, i mogą rozwijać się zawodowo, skutecznie realizować swoje cele, plany i zamierzenia.

W swej pracy łączy techniki coachingowe, techniki uwalniania emocjonalnego z jednoczesną pracą w transie hipnotycznym. Stosowany proces wpływa na kształtowanie nowych nawyków i form zachowań osadzonych w głębokich poziomach podświadomości, które trwale wpływają na dokonywanie pozytywnych zmian życiowych.

Tak, Chcę Zarezerwować Konsultację!Wiem, że w tym momencie jest ona darmowa

"Odzyskaj Wewnętrzną Radość, Energię Do Działania i Wiarę w Siebie Aby Rozwijać Się Zawodowo i Tworzyć Harmonijne Relacje!"

Witam cię bardzo serdecznie,

Dziękuję ci za zainteresowanie twoją konsultacją "Radość Bycia Sobą". Cieszę się, że będziemy mogli porozmawiać.

Oto jakie korzyści odniesiesz z uczestnictwa w tej 45 minutowej konsultacji:

 • Odnajdziemy przyczynę, która powoduje twoje negatywne samopoczucie, brak wiary w siebie i zaniżoną samoocenę (może być ona inna, niż ta, o której myślisz)...
 • Odkryjesz dlaczego dzisiaj czujesz, że stoisz w miejscu, odczuwasz lęk przed podjęciem ważnych działań lub odkładasz ich wykonanie, co blokuje twój rozwój zawodowy...
 • Poznasz przyczynę, która powoduje, że czujesz wewnętrzne wypalenie i tkwisz w poczuciu bezsilności i bezradności, co sprawia, że tracisz radość i energię do działania, pogłębiając tym samym poczucie frustracji…
 • Dowiesz się jak uwolnić te destrukcyjne schematy skutecznie i uświadomisz sobie jaki powinien być twój pierwszy krok aby odzyskać wewnętrzny spokój, radość, energię do działania i wiarę w siebie, które pozwolą Co rozwijać się zawodowo i tworzyć harmonijne relacje...
 • Poczujesz nadzieję, ponieważ zdasz sobie sprawę, jak niewiele dzieli Cię od realizacji dawno odkładanych celów i dowiesz się jak możesz odzyskać poczucie radości z bycia sobą…
 • Po konsultacji poczujesz również ulgę, ponieważ otrzymasz konkretny plan jak uwolnić podświadome blokady aby otrzymać od życia, to na co naprawdę zasługujesz…

Proszę wybierz w tabeli pod spodem, najlepszy dla ciebie dzień i godzinę na odbycie twojej 45 minutowej konsultacji.

Ze względu na poszanowanie twojego cennego czasu będę oczekiwać cię punktualnie o wyznaczonej przez ciebie godzinie. Po wybraniu odpowiedniego dla ciebie terminu i wypełnieniu na kolejnej stronie twoich danych kontaktowych, otrzymasz informację potwierdzającą dokonanie rezerwacji na twoją pocztę e-mail.

Do usłyszenia i pozdrawiam,

Robert Oliński
Hipnoterapeuta Kliniczny, Coach

Ps. Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu konsultacji, proszę pozostaw swoje dane kontaktowe. Prześlę ci informacje kiedy pojawią się wolne terminy.

Podczas konsultacji otrzymasz natychmiast informację zwrotną czy jestem w stanie ci pomóc i jeśli tak, to w jaki sposób.