*Depresja* i Wypalenie [3 Kroki Aby Je Pokonać]…

Depresja i Wypalenie Zawodowe – Jak pokonać je w trzech prostych krokach?

W tym filmie poruszam problem depresji związany z brakiem celu w życiu i brakiem motywacji do działania.
Uwaga! Wszelkie formy ciężkich depresji wymagają konsultacji lub porady osoby wykwalifikowanej.

Jeśli znajdujesz się w stanie „doła”, to zachęcam do obejrzenia filmu. Jeśli jesteś osobą, której życie jest spełnieniem i radością, to być może ten film będzie promykiem nadziei dla twojego znajomego.

Zapraszam do obejrzenia…

 


 
Zapoznaj się TUTAJ z książką pt: „Tak Jak Człowiek Myśli” – James Allen

Podziel się ze mną swoimi odczuciami na temat tych informacji. Co o tym sądzisz. Napisz TERAZ swój komentarz poniżej.

Pozdrawiam serdecznie,

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

7 Comments

 • beata

  Reply Reply 21/06/2011

  Witam ! ciesze sie ze moge Cie sluchac, masz taki cieply glos i potrafisz dotrzec do ludzi. Ja w siebie powiem szczeze nie wiezylam, zawsze bylam ta gorsza, myslalam ze to wcale nie odemnie zalezy wszystko, jestem od dluzszego czasu na emigracji i jestem chora na depresje, bo nie widze sensu zycia, nie mialam celu, caly dzien pracuje i ta monotonia, i jeszcze na obczyznie. Jak zaczelam Cie sluchac to chce zmienic swoje zycie, szukam celu i staram sie pozytywnie myslec. Dzieki Pozdrawiam:)

  • robertolinski

   Reply Reply 22/06/2011

   Beato, dziękuję za twój komentarz. Życzę wytrwałości. Poddać się jest łatwo, ale efekty będą niezadowalające. Natomiast jeśli wytrwasz w swoim postanowieniu i krok po kroku zaczniesz zmierzać w obranym przez siebie kierunku, to sama nabierzesz do siebie większej wartości i zaufania. Pamiętaj, że podstawą jest bezgraniczne zaufanie, że wszystko dzieje się w jakimś celu. Cierpienie często ma za zadanie obudzić człowieka i spowodować, aby zaczął świadomie zmieniać swoją rzeczywistość. Aby dokonać rzeczy wielkich i wspaniałych zmian w swoim życiu, musisz przede wszystkim zacząć siebie kochać i obdarzać pozytywnym uczuciem akceptacji. Jesteś wspaniałą osobą… Myślisz banialuki Robert pisze, przecież on mnie nie zna. Pewnie, że cię nie znam, ale w głębi stanowimy jedność, a ja wiem, że na planie duchowym, każdy z nas jest czystym światłem. Inaczej nas by tu nie było. Zasłużyłaś sobie, aby tutaj żyć. Masz do wykonania zadanie. Teraz po prostu zacznij zmierzać w odpowiednim kierunku. Masz zdolności, talenty i umiejętności, które są unikalne. Każdy je ma. Musisz tylko uwierzyć i zacząć DZIAŁAĆ!

   Pozdrawiam,
   Robert

 • Michal

  Reply Reply 24/06/2011

  Witam bardzo serdecznie:) To ciekawe, bo niedawno mialem Cie wlasnie spytac co sądzisz o poglądach Eckharta Tolee i innych oświeconych a tu proszę, już polecasz:)
  ja przez ostatnie kilka lat przeczytalem sporo książek o tematyce rozwoju osobistego ( Potega podswiadomosci, Sekret, itp) i to wszystko bardzo ugruntowało moje poglądy na temat rozwoju. Aż tu nagle przez przypadek natknąłem się na kilka osób (m.in własnie Tolle) którzy pokazują zupełnie inną drogę, drogę obecności, świadomości..
  W prawo przyciągania wierzę ale wg mnie główną siłą napędową jest podswiadomość, ale…
  Umysł egotyczny (czyli podswiadomośc) ciagle steruje nami, ciagle mu malo i malo, to NIE jest nasze prawdziwe JA. Do tej pory pracowałem z podświadomością ale ze srednim skutkiem.. No właśnie, z jednej strony PODŚWIADOMOŚĆ, z drugiej SAMOSWIADOMOŚĆ.. próbuję to jakoś połączyć poprzez ciągłą obecność i subtelne „zabiegi” przekonywujące podswiadomosc do sukcesu itp. ale czuję że prawdziwe szczęscię moze płynąć tylko i wyłącznie z tego że przyjmiemy obecny moment jak przyjaciela, a nie marnując go myśląc o przyszlosci/przeszłosci. Wtedy właśnie uwolnimy się od zbednych uwarunkowan, etykiet itp. To takie moje rozmyślenia:) Pozdrawiam serddecznie!

  • robertolinski

   Reply Reply 08/07/2011

   Michał,

   Umysł Podświadomy jest pomostem łączącym Umysł Świadomy z Nadświadomym, czyli Kreatywnym, lub wyższym Ja. Jak zwał, tak zwał. Chodzi i tak o jedno. Samoświadomość istnienia jest niezbędna do zaistnienia pozytywnej i pożądanej formy kreacji. Natomiast jeśli świadomie czegoś chcesz lub pożądasz, a twój umysł podświadomy ma wgrany inny program, to następuje konflikt. Jeśli jest konflikt, to umysł podświadomy zawsze wygra! Aby dokonać zmian, trzeba przekonać umysł podświadomy, że to czego pragniemy świadomie jest dla nas formą najwyższego dobra. Można tego dokonać, tak jak uczy Eckhart Tolle, poprzez bycie obecnym. Oczywiście są również inne pomocne techniki, które dają bardzo zadowalające efekty, jak np: autohipnoza z prowadzeniem słownym i dudnieniem różnicowym, lub świadomym dźwiękiem. Chociaż osobiście wolę i polecam dudnienie różnicowe, które wprowadza umysł świadomy w głęboki stan relaksacji i dostrojenie się do fal Alfa i Theta. Już za chwilę poprzez mojego bloga będą dostępne nagrania mojego autorstwa do usuwania blokad, fobii, zwiększenia kreatywności itp. 🙂

   Pozdrawiam,
   Robert

 • Jacek

  Reply Reply 27/07/2011

  Dziękuję za dobry film. Twoje rady są takimi, które serce od razu odbiera jako właściwe i życzliwe. Już czuję się trochę lepiej:-). Nie licz jednak na wiele komentarzy, bo jeśli ktoś ma prawdziwą depresję, to ciężko mu dzielić się jeszcze z innymi osobami – jest zamknięty w sobie, a kto nie ma depresji raczej tego filmu nie zobaczy (ale TAK trzymaj!).
  Właśnie mam kolejną w życiu kilkudniową depresję. Im więcej wiem o depresji oraz o samoświadomości, tym trudniej przechodzę depresję. Przeczytałem już wiele książek, a Potęga Teraźniejszości to moja ulubiona – taka, którą chciałoby się zabrać na bezludną wyspę. Wydaje mi się, że już dużo wiem i dużo zmieniłem w życiu, ale jednak czegoś mi brakuje (???). Miałem nawet kilka razy piękne, krótkie chwile „przebudzenia”, ale były one takie silne i irracjonalne, że najbliższa mi osoba, gdy o tym opowiadałem, a teraz nawet ja sam, zastanawiam się czy były prawdziwe – „czy mi nie odbiło”. Boję się, że po wysokich stanach uniesienia przychodzą coraz głębsze depresje. Nie mniej zawsze uważam, że jest dobrze, nawet, gdy jest mi źle.
  P.S. Skorzystam z Twoich poleceń i przeczytam książki o których mówiłeś.
  Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam. Jacek

  • robertolinski

   Reply Reply 08/09/2011

   Jacku, dzięki za Twój komentarz… Polecę Ci Jeszcze jedną książkę pt: „Złota Księga” Saint Germain.

 • Adrian

  Reply Reply 12/10/2011

  Wiele osób się dziwi dlaczego nic nie wychodzi w życiu, mimo pozytywnego myślenia.Podświadomy umysł chroni nas zawsze.Jeśli będziemy wszystkiego chcieli i pozytywnie myśleć,a mino to podświadomie nie jesteśmy na to gotowi, lub nie lubimy ludzi szczęśliwych lub jeśli nawet im zazdrościmy to podświadomość będzie nas przed tym chroniła.Czyli nie dopuści nas do tego czego chcemy.Taka jest rzeczywistość :-)Pozdrawiam serdecznie

Leave A Response

* Denotes Required Field