Jak Pozbyć Się Stresu, Nałogu, Fobii, Lęków i Złych Nawyków? Hipnoterapia w Londynie.

Sprawdfzony Sposób Aby Pozbyć Się Stresu Nałogu, Fobii i Lęków. Hipnoterapia w Londynie

Obejrzyj film aby dowiedzieć się więcej…

Brak wiary we własne możliwości, jakakolwiek forma stresu, nałogu, fobii, lęków, złych nawyków lub uzależnień, może zrujnować twoje życie lub być przyczyną wielu chorób fizycznych.

Jeśli doświadczasz jakichkolwiek z wcześniej wymienionych to wiedz, że możesz się ich pozbyć i możesz na powrót być sobą i tworzyć swój lepszy i bardziej szczęśliwy świat. Możesz zapanować nad stresem, możesz pozbyć się niechcianego lęku lub fobii, a także możesz pozbyć się jakichkolwiek destrukcyjnych uzależnień i samoograniczeń.

Witam cię bardzo serdecznie Robert Oliński z tej strony.

Może tego nie wiesz, ale jak donosi polski tygodnik cooltura, aż 60% Polaków, mieszkających w Wielkiej Brytanii odczuwa przygnębienie. Na bóle głowy skarży się prawie 70% polskich emigrantów, a około 50% ma problemy z koncentracją.

Ale to nie wszystko, ponieważ wahania nastroju występują u około 70% kobiet i 47% mężczyzn. Jak wykazują badania Agaty Smoleń z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, przyczyną wszelkich problemów zdrowotnych, nerwic, depresji, psychoz i związanych z nimi uzależnień jest destrukcyjny stres.

Powodem paraliżującej frustracji jest również wielokrotnie bariera językowa i kulturowa, niespełnione ambicje oraz konieczność podjęcia pracy niezgodnej z wykształceniem i poniżej kwalifikacji. Te wszystkie elementy mogą wywoływać rozdrażnienie i uczucie lęku, a tam gdzie wkrada się lęk, nie ma mowy o konstruktywnym myśleniu i działaniu.

Jeśli jakiekolwiek z tych uczuć i stanów również towarzyszą tobie i twojej codzienności, to nie trać nadziei, nie trać wiary w to, że może być lepiej. Często negatywne odczucia i emocje są tuszowane za pomocą leków, używek, nadmiernego jedzenia lub zakupów. Prób maskowania może być wiele. Natomiast musisz wiedzieć, że są one skuteczne tylko na chwilę, na krótką chwilę.

Wszelkie frustracje i negatywne emocje będą powiększały tylko poziom stresu i depresji. Aby te odczucia przezwyciężyć należy zadziałać na samą przyczynę, a nie na skutki. Działając na skutki, poprzez zażywanie leków lub używek, tylko niepotrzebnie przedłużamy swoje cierpienie.

Czy zatem można to zmienić? Otóż tak i jest na to rada i sposób. Możesz zapytać jak można to zmienić. Otóż z pomocą przychodzi hipnoterapia, która zawsze działa na samą przyczynę. To właśnie poprzez wyeliminowanie przyczyny emocjonalnej, i błędnych zachowań możesz na powrót odzyskać kontrolę nad tym jak wyglada twój dzień codzienny i twoje osiągnięcia.

Hipnoterapia jest również bardzo efektywną formą terapii, która jest skuteczna podczas usuwania wszelkich form lęków i fobii, nałogów i złych nawyków. Dzięki hipnoterapii można usunąć również bariery, które są zagnieżdżone w umyśle podświadomym, a które hamują wiele wartościowych osób w osiąganiu ich celów i zamierzeń.

Czyż nie jest to frustrujące jeśli wiesz, że masz zdolności lub umiejętności, które mogą polepszyć twoje życie i twoich najbliższych, a pomimo tego coś cię ciągle ogranicza? Jeśli tak jest to musisz wiedzieć, że to nie jest twoja wina, a przyczyna takiego stanu rzeczy została osadzona w twoim umyśle podświadomym najczęściej w czasie dzieciństwa i dorastania.

Ale można to zmienić, można tego się pozbyć. Jak donosi nowoczesna psychologia behawioralna wszystkie nasze zachowania, nawyki, umiejętności, stresy i nałogi są wyuczonym zachowaniem. A jeśli coś zostało wyuczone i obecnie działa nawet poza naszym świadomym postrzeganiem, to również może być oduczone, a poprawnie mówiąc, każdy może nabyć nowe i pozytywne umiejętności, nawyki myśleniowe, które pomocne będą w zwiększeniu osiągnięć zawodowych i życiowych.

Dlaczego o tym wszystkim mówię? Otóż jeśli jesteś jedną z osób, która szuka pomocy dla siebie, to wiedz, że jest ona dostępna. Jeśli chcesz pozbyć się jakichkolwiek ograniczających przekonań, nałogów, lęków lub stresu lub wiesz, że możesz osiągnąć o wiele więcej w sferze zawodowej lub osobistej ale wciąż stoisz w miejscu i czujesz, że życie umyka ci z rąk to teraz możesz uzyskać pomoc.

Jak donoszą wszelkiego rodzaju publikacje naukowe, hipnoterapia jest jedną z najbardziej bezpiecznych terapii i jest obecnie polecana przez NHS, angielską służbę zdrowia jako forma terapii komplementarnej, czyli wspomagającej wszelkiego typu leczenie chorób fizycznych, ale również jest to najbardziej efektywna terapia, która pomoże ci w wytworzeniu nowych i pozytywnych nawyków i zachowań, które będą kształtować twoje bardziej radosne i spełnione życie.

Już teraz możesz skorzystać z sesji hipnoterapii w Londynie. Mój gabinet hipnoterapii znajduje się w samym centrum Londynu, 3 minuty od stacji metra Oxford Circus.

W związku z tym jeśli wiesz, że jest coś w twoim życiu co można zmienić lub polepszyć, a do tej pory tak się nie stało, to w tym momencie możesz chcieć skorzystać ze spotkania ze mną. Jeśli jednak w tym momencie zastanawiasz się, czy sesja hipnoterapii jest dla ciebie, to zapraszam cię na 30 minutową darmową konsultację. Omówimy twoją sytuację i poznasz jak można ci pomóc. Zadzwoń pod numer dostępny na mojej stronie internetowej aby ustalić wszelkie szczegóły wizyty.

Na osobistej konsultacji omówione zostaną wszelkie szczegóły trapiącego cię problemu, dowiesz się jak hipnoterapia może ci pomóc i w jaki sposób. Wiedz, że wykorzystując twoje własne zdolności zaczniesz na nowo tworzyć swoje lepsze życie. Wszystkie destrukcyjne formy zachowania mogą być zastąpione nowymi i pozytywnymi. Ty również możesz tego doświadczyć.

Pozdrawiam,
Robert Oliński

 

============================================
Nie Przegap Żadnego Nowego Filmu. Subskrybuj Mój Kanał:
‪http://www.youtube.com/user/MentoriumTV‬
============================================
Robert Oliński
Hipnoterapeuta w Londynie, Hipnoterapeuta Londyn
Hipnoterapia w Londynie, Hipnoterapia Londyn
Nagrania Kierowanej Autohipnozy
http://RobertOlinski.Pl
========================================­====
Znajdź Mnie Na Facebook:
https://www.facebook.com/Robert.Olinski.FanPage
========================================­====
Pobierz Darmowe Nagranie Autohipnozy „Szybka Relaksacja”
http://RobertOlinski.Pl
========================================­====
Jak Pozbyć Się Stresu, Nałogu, Fobii, Lęków i Złych Nawyków? Hipnoterapia w Londynie. http://youtu.be/ck1dyMk0tR0

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field