Jak wyeliminować auto-sabotaż, który ogranicza twój sukces.

Pomimo że nie chcesz się do tego przyznać, bardzo często osobiście sabotujesz twoje własne działania na drodze do twojego własnego sukcesu i szczęścia. Ale możesz to zmienić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej w tym temacie zapraszam cię do obejrzenia filmu…

 

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://robertolinski.pl/life-kick-start-cp/

Dziękuję za twój czas i uwagę. Pozostaw poniżej twój komentarz 🙂

Transkrypcja:

Pomimo że nie chcesz się do tego przyznać, bardzo często osobiście sabotujesz twoje własne działania na drodze do twojego własnego sukcesu i szczęścia. Ale możesz to zmienić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej w tym temacie pozostań ze mną.

Witam cię serdecznie Robert Oliński z tej strony. Być może wielokrotnie pozwalasz się zniewolić i przytłoczyć zadaniami. Oczywiście w większości wypadków dzieje się to zupełnie nieświadomie. Dlaczego tak się możesz zachowywać? Odpowiedź jest prosta. Jeśli masz za dużo na głowie, to jest to wówczas wspaniała wymówka, że nie robisz rzeczy, które w danej sytuacji byłyby najbardziej odpowiednie dla ciebie i twoich osiągnięć.

Brzmi to jak szaleństwo, ale niestety tak to działa. Ale dlaczego ktokolwiek, robiłby coś tak głupiego? Powodów jest wiele. Najczęstszym jest STRACH przed porażką. Strach, że nie będziesz w stanie zrobić tego, co obiecałeś. Strach, że nie dasz rady. Wówczas brak działania, jest idealnym i najłatwiejszym sposobem, aby nie doznać ewentualnego poczucia, że zostałeś pokonany.

Kiedy chcesz zacząć robić coś nowego, coś co wykracza poza ramy twojego wyuczonego działania, wychodzisz z tak zwanej Strefy Komfortu. Strefy, którą bardzo dobrze zna twój umysł podświadomy, i w której bardzo dobrze się czuje. Strefa Komfortu może sprawiać ból i cierpienie, ale podświadomie ją znasz, wiesz czego można się po niej spodziewać, i wiesz jak reagować w danej sytuacji.

Twój umysł podświadomy jest wspaniałym narzędziem, które pomaga przetrwać ci instynktownie w podróży przez twoje życie. Ale jeśli został zaprogramowany w sposób, który spycha cię w przepaść , to co wówczas? Poddasz się? Wiele osób tak robi, ale ty, jeśli chcesz zacząć kreować życie na twoich warunkach, musisz nauczyć się kontrolować umysł podświadomy i musisz zacząć zmieniać jego destrukcyjne programy.

Takie programy i złe nawyki, mogą trzymać cię w beznadziejnie trudnej sytuacji życiowej przez lata, a nawet długie dziesiątki lat. A jeśli nic z tym nie zrobisz, to może to trwać nawet aż do samej śmierci. Wiele osób tłumaczy się brakiem podjęcia działań w kierunku zmiany swojego życia i jego jakości brakiem czasu, brakiem środków, brakiem chęci, brakiem siły, brakiem wsparcia i wszelkimi rodzajami braków, które tylko są zdolni wymyślić. Więc aby nie zawieść samego siebie, najlepiej powiedzieć w duchu: „Nie miałem czasu”, „Nikt mnie tego nie nauczył” i tym podobne bzdury.

Spójrz na swoje życie, na ostatnie parę lat. Co widzisz? Czy podobne zachowania gościły w twoim małym wszechświecie myślowym? Czy dałeś się przygnieść okolicznościom i zdarzeniom, nad którymi rzekomo nie miałeś kontroli, lub były całkowicie niezależne od ciebie? TAK, ta gra toczy się u 95% ludzi na ziemi w większym lub mniejszym stopniu. Usiądź w ciszy i przeanalizuj swoje ostatnie pięć lat. Pomyśl nad tym? Sam siebie nie oszukasz!

Mogłeś tak samo obawiać się porażki jak również i sukcesu. Powiesz, co Sukcesu? Tak przyjacielu. Sukces również może paraliżować. Co powie rodzina, co powiedzą najbliżsi. Będę musiał zmienić rytm swojego życia, będę z dala od domu, będę musiał to, będę musiał tamto, a teraz żyję sobie smutnym, nieszczęśliwym życiem, ale jakoś przetrwam do emerytury, jakoś tam się ułoży. Nie będę się wychylał ponieważ ktoś może zauważyć i będzie głupio jak mi się nie uda!

Jeśli teraz, w tym momencie dostrzegasz tego typu myśli, które sabotują twoje działania na drodze do lepszego życia, to zatrzymaj się i zacznij rozprawiać się z nimi Tu i Teraz. Zacznij działać w kierunku twoich własnych celów. Kiedy działając będziesz czuć niepokój w okolicy splotu słonecznego, to dobry znak. Dlaczego? Ponieważ wychodzisz ze swojej strefy komfortu.

Twój umysł podświadomy cierpi, ponieważ robisz coś, co wykracza poza jego postrzeganie. Wkraczasz na obcy teren. Wkraczasz do krainy nieznanego. Ale pamiętaj jedno, jeśli robisz coś, „przeciwko” niemu i powstaje zdrowy bunt twojego umysłu podświadomego, to znaczy, że poszerzasz twoją strefę komfortu. To znaczy, że następuje twój rozwój i ekspansja twoich możliwości. Im bardziej będziesz się rozwijać, tym szybciej osiągniesz twoje cele i marzenia.

Chcesz wiedzieć więcej jak dokonać transformacji twojego życia i wykorzystać przy tym twoje naturalne zdolności? Kliknij w link pod spodem tego filmu i dowiedz się jak dodatkowo możesz pozytywnie wpłynąć na twoją przyszłość i osiąganie twoich celów i marzeń. Dziękuję za twój czas i uwagę. Podziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami i pozostaw poniżej tego filmu swój komentarz. Jeśli wiedza, którą się z tobą podzieliłem jest dla ciebie wartościowa, kliknij również przycisk lubię. Do usłyszenia, pozdrawiam Robert Oliński.

Film: http://youtu.be/ARPdTQUq-1g

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field