Wspaniale! Już niedługo usłyszymy się na konsultacji "Rusz z Miejsca & Zarabiaj Więcej"

"Zarezerwuj Teraz, w Kalendarzu Poniżej, Odpowiedni Dla Ciebie Dzień i Godzinę Konsultacji"

Witaj,

Proszę wybierz w tabeli pod spodem, najlepszy dla Ciebie dzień i godzinę na odbycie Twojej 45 minutowej konsultacji.

Podczas rezerwacji terminu, system poprosi o uiszczenie zwrotnego depozytu rezerwacyjnego w wysokości 97 PLN, który zagwarantuje Twoje miejsce na konsultacji.

Jeśli uznasz podczas konsultacji, że proponowane przeze mnie rozwiązania, odwołujące się do Twoich obecnych problemów nie będą tym, czego oczekujesz, depozyt zostanie natychmiast w całości, zwrócony na Twój rachunek bankowy.

Jeśli jednak uznasz, że proponowane rozwiązania są tym, co pomorze Ci pozbyć się obecnego problemu i jego konsekwencji, depozyt będzie zaliczony na poczet przyszłych sesji.

Ze względu na poszanowanie Twojego cennego czasu będę oczekiwać Cię punktualnie o wyznaczonej przez Ciebie godzinie. Po wybraniu odpowiedniego dla Ciebie terminu i wypełnieniu na kolejnej stronie Twoich danych kontaktowych, otrzymasz informację potwierdzającą dokonanie rezerwacji na Twoją pocztę e-mail i numer tel. kom.

Do usłyszenia i pozdrawiam,

Robert Oliński
Hipnoterapeuta Kliniczny

Ps. Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu konsultacji, proszę pozostaw swoje dane kontaktowe. Prześlę Ci informacje kiedy pojawią się wolne terminy.

Zarezerwuj Teraz Odpowiedni Dla Ciebie Termin Konsultacji "Rusz z Miejsca & Zarabiaj Więcej" w Kalendarzu...

Używasz telefonu?.. Wyświetl kalendarz w wersji mobilnej, klikając TUTAJ!

email: info@robertolinski.pl
www.robertolinski.pl