Uwolnij się od poczucia bezsilności i bezradności, które powodują, że Twoje życie jest ciągłą walką pełną lęku, braku zadowolenia i wewnętrznej frustracji...

Odzyskaj Wewnętrzną Radość, Energię Do Działania i Wiarę w Siebie Aby Rozwijać Się Zawodowo i Tworzyć Harmonijne Relacje!

Tak, Chcę Zarezerwować Konsultację!Wiem, że w tym momencie jest ona darmowa

"Odzyskaj Wewnętrzną Radość, Energię Do Działania i Wiarę w Siebie Aby Rozwijać Się Zawodowo i Tworzyć Harmonijne Relacje!"

Witam cię bardzo serdecznie,

Dziękuję ci za zainteresowanie twoją konsultacją "Radość Bycia Sobą". Cieszę się, że będziemy mogli porozmawiać.

Oto jakie korzyści odniesiesz z uczestnictwa w tej 45 minutowej konsultacji:

 • Odnajdziemy przyczynę, która powoduje twoje negatywne samopoczucie, brak wiary w siebie i zaniżoną samoocenę (może być ona inna, niż ta, o której myślisz)...
 • Odkryjesz dlaczego dzisiaj czujesz, że stoisz w miejscu, odczuwasz lęk przed podjęciem ważnych działań lub odkładasz ich wykonanie, co blokuje twój rozwój zawodowy...
 • Poznasz przyczynę, która powoduje, że czujesz wewnętrzne wypalenie i tkwisz w poczuciu bezsilności i bezradności, co sprawia, że tracisz radość i energię do działania, pogłębiając tym samym poczucie frustracji…
 • Dowiesz się jak uwolnić te destrukcyjne schematy skutecznie i uświadomisz sobie jaki powinien być twój pierwszy krok aby odzyskać wewnętrzny spokój, radość, energię do działania i wiarę w siebie, które pozwolą Co rozwijać się zawodowo i tworzyć harmonijne relacje...
 • Poczujesz nadzieję, ponieważ zdasz sobie sprawę, jak niewiele dzieli Cię od realizacji dawno odkładanych celów i dowiesz się jak możesz odzyskać poczucie radości z bycia sobą…
 • Po konsultacji poczujesz również ulgę, ponieważ otrzymasz konkretny plan jak uwolnić podświadome blokady aby otrzymać od życia, to na co naprawdę zasługujesz…

Proszę wybierz w tabeli pod spodem, najlepszy dla ciebie dzień i godzinę na odbycie twojej 45 minutowej konsultacji.

Ze względu na poszanowanie twojego cennego czasu będę oczekiwać cię punktualnie o wyznaczonej przez ciebie godzinie. Po wybraniu odpowiedniego dla ciebie terminu i wypełnieniu na kolejnej stronie twoich danych kontaktowych, otrzymasz informację potwierdzającą dokonanie rezerwacji na twoją pocztę e-mail.

Do usłyszenia i pozdrawiam,

Robert Oliński
Hipnoterapeuta Kliniczny, Coach

Ps. Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu konsultacji, proszę pozostaw swoje dane kontaktowe. Prześlę ci informacje kiedy pojawią się wolne terminy.

Podczas konsultacji otrzymasz natychmiast informację zwrotną czy jestem w stanie ci pomóc i jeśli tak, to w jaki sposób.

"Ty Również Możesz Szybko i Skutecznie Uwolnić Nagromadzone, Negatywne Emocje, Aby Na Nowo Realizować Swoje Cele, Podejmować Lepsze Decyzje Osobiste i Zawodowe, Nawiązywać Relacje Ze Wspaniałymi Ludźmi, Doświadczać Szczęścia i Spełnienia..."

Kiedy To Zrobisz Poczujesz Spokój, Radość i Wiarę w Swoje Możliwości.
Świat Stanie Się Dla Ciebie Przyjaznym Miejscem, Pełnym Piękna i Nowych Szans.

Witaj,

Informacje na tej stronie są dla ciebie, jeśli:

 • Odczuwasz, że twój negatywny stan emocjonalny blokuje cię w życiu osobistym i zawodowym
 • Cierpisz z powodu przeszłych wydarzeń, które odbijają swe piętno na twoim obecnym zachowaniu
 • Czujesz, że jakaś negatywna siła sabotuje twoje działania i chęć pozytywnej zmiany

Możesz w Szybki Sposób Pozbyć Się Tego Emocjonalnego Cierpienia

Wyobraź sobie...

 • Że czujesz wolność od uczucia winy, gniewu, żalu i innych negatywnych emocji
 • Jesteś w stanie usunąć wszelkie wewnętrzne blokady, które hamują cię w twoim życiu osobistym i zawodowym
 • Odzyskujesz wewnętrzny spokój, wiarę w siebie i swoje możliwości

Niewidzialna Epidemia

Emocje są tym elementem, który dodaje kolorytu naszemu życiu. Emocje sprawiają, że jesteśmy ludźmi i możemy odczuwać. Jakież było by życie bez miłości, dobroci, radości i śmiechu. Bez emocji bylibyśmy tylko workiem mięśni, ścięgien i kości. Bylibyśmy biologicznym organizmem skazanym na przeżycie.

Oczywiście twoje życie nie jest i nie było tylko napełnione pozytywnymi emocjami, przynoszącymi ci radość i wzbudzającymi uśmiech na twarzy. Prawdopodobnie w twoim życiu zawitały również momenty bólu, depresji, strachu, żalu, złości, zwątpienia i braku wiary w siebie.

O ile wydarzenia, które były odpowiedzialne za te negatywne emocje już dawno minęły, to emocje, które wówczas im towarzyszyły mogą nadal zatruwać ci życie i pogłębiać twoje obecne problemy.

Większość twojego obecnego cierpienia jest właśnie spowodowana negatywnymi emocjami, które zawitały do twojego życia w przeszłości i zostały uwięzione w twoim ciele. W momencie, kiedy się od nich uwolnisz, poczujesz natychmiastową ulgę, ponieważ nawet jedna, pojedyncza negatywna emocja może stwarzać problemy w twoim obecnym życiu osobistym i zawodowym.

Zawsze Tak Może Być

Każdego dnia twojego życia doświadczasz emocji. Jak już wiesz, mogą one być pozytywne lub takie, które powodują, że czujesz bezradność. Chcesz o nich zapomnieć i często myślisz, że ci się to udaje, ale niestety… tylko pozornie masz nad tym kontrolę.

Większość negatywnych emocji zostaje zneutralizowana przez twój umysł podświadomy. Niektóre jednak zostają uwięzione w twoim ciele “na stałe”. Im bardziej destrukcyjna i przykra negatywna emocja, tym głębiej zostaje ona “zakopana” w twojej podświadomości, powodując fizyczny i emocjonalny stres oraz ból.

Emocji nie można zobaczyć (tak, jak fal radiowych), ale są one tak samo realne i silnie działające na twój organizm.

Jesteś Niewolnikiem Przeszłości

Czy kiedykolwiek wpadło ci do głowy, że istnieje jakaś niewidzialna bariera, która nie pozwala ci się rozwijać w życiu osobistym i zawodowym? A może twoje plany nigdy nie osiągają założonych rezultatów? Zdarzyć się może, że twoje związki lub przyjaźnie nie są tym, czego się po nich spodziewałeś.

Wszystko dlatego, że zablokowane negatywne emocje obecnie wpływają destrukcyjnie na twoje zdrowie i powodują twój auto-sabotaż w dążeniu do życiowych celów.

Zablokowane emocje z przeszłości mogą wpływać na to, że podejmujesz złe i nietrafne decyzje, nieadekwatnie reagujesz na różne sytuacje życiowe i zawodowe, źle interpretujesz zachowanie innych osób oraz niszczysz swoje związki i przyjaźnie.

Nawet Co Gorsze

Zablokowane negatywne emocje mogą powodować depresję, lęki i nerwowość. Zablokowane emocje mogą obniżać wydolność twojego układu odpornościowego i ograniczać prawidłowe funkcjonowanie twojego organizmu powodując zmęczenie, wszelkie bóle i choroby.

Czas Nie Leczy Ran

Niestety wbrew popularnemu powiedzeniu czas nie leczy tych ran, które są związane z destrukcyjnymi emocjami. Oczywiście, twój umysł podświadomy radzi sobie doskonale z większością emocji, wywołanych przez zdarzenia w twoim życiu, ale z wyjątkiem tych najbardziej dotkliwych i bolesnych.

Im bardziej dotkliwa i destrukcyjna emocja tym bardziej jest ona “obudowana murem” i schowana w komórkach twojego ciała. Te zakopane, niewidzialne emocje powodują w tobie głębokie rany, których czas nie jest w stanie wyleczyć i pojawiają się one zawsze w najmniej oczekiwanych momentach twojego życia. Zawsze wówczas kiedy coś dzieje się nie po twojej myśli lub w chwilach słabości.

Najbardziej Szkodliwe Sytuacje

Zastanawiasz się może, czy ty również posiadasz uwięzione w ciele negatywne emocje i czy one wpływają obecnie negatywnie na twoje życie? Poniżej przedstawiam ci listę zdarzeń, które często powodują destrukcyjne blokady:

 • Utrata lub śmierć bliskiej osoby
 • Rozwód, zdrada lub rozstanie z ukochaną osobą
 • Długotrwałe problemy finansowe lub bankructwo
 • Długotrwały i chroniczny stres w pracy lub w domu
 • Usunięcie ciąży lub poronienie
 • Wypadki i urazy fizyczne
 • Emocjonalnie destrukcyjne związki
 • Szantaż fizyczny, mentalny lub seksualny
 • Negatywny dialog wewnętrzny i niska samoocena
 • Przewlekła choroba fizyczna
 • Dławienie uczuć i emocji
 • Porzucenie lub odrzucenie przez ukochaną osobę lub rodzica
 • Destrukcyjna krytyka ze strony rodziców lub opiekunów

Negatywne Emocje Można Usunąć

Wszystko to, co do tej pory sprawiało ci nieświadomy ból i cierpienie można usunąć. Możesz to zrobić w sposób, który zapewni ci pełniejsze, bardziej radosne i zdrowsze życie.

Możesz uwolnić wszelkie negatywne emocje ze swojego ciała pewnie i szybko, za pomocą niezwykle skutecznej metody "Psycho-Akupresury" i "Hipno-Coachingu", dzięki której byłem w stanie pomóc setkom moich klientów w uwolnieniu negatywnych emocji niezależnie od ich intensywności lub czasu ich powstania.

Jeśli Brzmi To Zbyt Cudownie, Żeby Było Prawdą, To w Pełni To Rozumiem!

Ja sam na początku byłem ostrożny, w ocenie skuteczności mojej niezwykłej metody, opartej na technikach managementu neuronowego i procesach przeprogramowania przekonań, odbywających się w transie hipnotycznym.

Pomimo, że moi pierwsi klienci, którzy notabene odnieśli niesamowicie pozytywne rezultaty, byli sceptycznie nastawieni do proponowanych przeze mnie metod, udało mi się im pomóc.

Od początku 2011 roku pomogłem już setkom osób w pozbyciu się wszelkich uczuć winy, gniewu, żalu, złości, stresu, smutku, strachu, lęków i wielu innych. Ale co najważniejsze pomogłem wszystkim moim klientom odzyskać równowagę emocjonalną.

Gotowy Na Pozytywne Zmiany...

Wybierz teraz poniżej jeden z dostępnych terminów i zarezerwuj swoją konsultację...

"Radość Bycia Sobą"

Trwanie w destrukcyjnej przeszłości pełnej negatywnych emocji jest szkodliwe. Odkryj, jak możesz odzyskać energię do działania, wiarę w siebie i poczucie własnej wartości aby rozwijać się zawodowo i tworzyć harmonijne relacje.

Tak, Chcę Zarezerwować Konsultację!Wiem, że w tym momencie jest ona darmowa

"Odzyskaj Wewnętrzną Radość, Energię Do Działania i Wiarę w Siebie Aby Rozwijać Się Zawodowo i Tworzyć Harmonijne Relacje!"

Witam cię bardzo serdecznie,

Dziękuję ci za zainteresowanie twoją konsultacją "Radość Bycia Sobą". Cieszę się, że będziemy mogli porozmawiać.

Oto jakie korzyści odniesiesz z uczestnictwa w tej 45 minutowej konsultacji:

 • Odnajdziemy przyczynę, która powoduje twoje negatywne samopoczucie, brak wiary w siebie i zaniżoną samoocenę (może być ona inna, niż ta, o której myślisz)...
 • Odkryjesz dlaczego dzisiaj czujesz, że stoisz w miejscu, odczuwasz lęk przed podjęciem ważnych działań lub odkładasz ich wykonanie, co blokuje twój rozwój zawodowy...
 • Poznasz przyczynę, która powoduje, że czujesz wewnętrzne wypalenie i tkwisz w poczuciu bezsilności i bezradności, co sprawia, że tracisz radość i energię do działania, pogłębiając tym samym poczucie frustracji…
 • Dowiesz się jak uwolnić te destrukcyjne schematy skutecznie i uświadomisz sobie jaki powinien być twój pierwszy krok aby odzyskać wewnętrzny spokój, radość, energię do działania i wiarę w siebie, które pozwolą Co rozwijać się zawodowo i tworzyć harmonijne relacje...
 • Poczujesz nadzieję, ponieważ zdasz sobie sprawę, jak niewiele dzieli Cię od realizacji dawno odkładanych celów i dowiesz się jak możesz odzyskać poczucie radości z bycia sobą…
 • Po konsultacji poczujesz również ulgę, ponieważ otrzymasz konkretny plan jak uwolnić podświadome blokady aby otrzymać od życia, to na co naprawdę zasługujesz…

Proszę wybierz w tabeli pod spodem, najlepszy dla ciebie dzień i godzinę na odbycie twojej 45 minutowej konsultacji.

Ze względu na poszanowanie twojego cennego czasu będę oczekiwać cię punktualnie o wyznaczonej przez ciebie godzinie. Po wybraniu odpowiedniego dla ciebie terminu i wypełnieniu na kolejnej stronie twoich danych kontaktowych, otrzymasz informację potwierdzającą dokonanie rezerwacji na twoją pocztę e-mail.

Do usłyszenia i pozdrawiam,

Robert Oliński
Hipnoterapeuta Kliniczny, Coach

Ps. Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu konsultacji, proszę pozostaw swoje dane kontaktowe. Prześlę ci informacje kiedy pojawią się wolne terminy.

Podczas konsultacji otrzymasz natychmiast informację zwrotną czy jestem w stanie ci pomóc i jeśli tak, to w jaki sposób.

Znajdziesz Mnie Również Tutaj

facebooktwitteryoutubelinkedinemail