Nie Potrafisz Kontrolować Emocji?.. Zobacz Jak Łatwo To Zrobić!…

Dzisiaj przekażę Ci wiedzę na temat trzech sił kształtujących Twoje emocje.

Podstawą każdego z Twoich działań jak również ich jakości są TRZY PODSTAWOWE SIŁY.
Używając ich wszystkich trzech, równocześnie na wysokim poziomie możesz mieć stuprocentową PEWNOŚĆ, że nic nie będzie w stanie Cię powstrzymać przed osiągnięciem pożądanego celu.

Czegokolwiek Cię do tej pory nauczono, czego uczysz się teraz lub nauczysz w przyszłości te trzy siły zawsze były i będą obecne. To one determinują to w jaki sposób odbierasz rzeczywistość i co z nią zrobisz.

W każdej sekundzie docierają do nas miliony informacji z zewnątrz.

Ale to my determinujemy na czym chcemy się koncentrować. Koncentracja może być jednocześnie ŚWIADOMA jak również i NIEŚWIADOMA. Na początku jednak aby wytworzyć w sobie koncentrację na odpowiednich i pozytywnych dla nas informacjach, musimy wytworzyć w sobie taki nawyk, używając oczywiście naszego umysłu Świadomego!… Dopiero wówczas nasza Podświadomość, zacznie filtrować nasze otoczenie w poszukiwaniu odpowiednich informacji, które korespondują z programem, który jej wgraliśmy!…

Trenuj poprawne wykorzystywanie sił, które uczynią Twoje życie łatwiejszym.

Poniżej przedstawiam Ci te siły:

1. KIERUNEK SKUPIENIA

Tam gdzie się koncentrujesz i na czym się koncentrujesz, tam płynie Twoja energia.
Jeśli skoncentrujesz całą swoją uwagę na tym czego chcesz zamiast na tym czego nie chcesz Twoja droga będzie JASNA i PROSTA.

Pomyśl przez chwilę o tym. Większość ludzi nie rozumie działania Podświadomości, czyli nieświadomego umysłu. Jeśli ktoś wyznacza sobie cel: „Nie chcę być biedny”, „Nie chcę palić” – Na czym koncentruje swój umysł nieświadomy, który nie rozumie zaprzeczeń? Na biedzie i paleniu! Jeśli jest coś czego chcesz i do czego dążysz – nazywaj to coś pozytywnie! Potęga Podświadomości jest przez wielu niedoceniana, ale Ty już o niej wiesz…

Zastanów się: Czego chcesz i co chcesz osiągnąć?

2. TWÓJ DIALOG WEWNĘTRZNY

Co i jak do siebie mówisz. Jakie masz mniemanie o sobie i swoich zdolnościach i możliwościach?
Jak wielu masz znajomych i przyjaciół, którzy mówią do siebie: „Boże, Dlaczego znowu mi się nie udało? Co znowu zrobiłem źle?! Ja tego nie potrafię! To mi się na pewno nie uda!”
W takim przypadku większość z ludzi, którzy maja taki dialog wewnętrzny, prosi się o odpowiedź wszechświata na swoje pytanie. Jaka może być to odpowiedź? „Dostajesz to o co prosisz!” Zawsze jakość odpowiedzi zależy od jakości pytania.

Kiedy zadajesz sobie świadomie pytanie konstruktywne: „W jaki sposób mam to zrobić! Jak mogę to osiągnąć? Co muszę zrobić następnym razem, żeby się udało?” Ukierunkowujesz się wtedy na wszelkie bodźce zewnętrzne, które są pomocne w dokonaniu dzieła i pozytywnych osiągnięć, które były przez Ciebie wyznaczone!… Zawsze ukierunkowuj swoje myśli na pozytywne aspekty i otwórz się na rozwiązania, które są zawsze w zasięgu ręki. Pamiętaj zgodnie z Prawem Przyciągania, PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE. Jeśli zrobisz inaczej, siły wszechświata również Ci odpowiedzą, lecz w sposób, który nie będzie dla Ciebie pozytywny!

3. POSTAWA CIAŁA

Twoje myśli uruchamiają mięśnie, a mięśnie reprezentują na zewnątrz Twój stan emocjonalny. Zamiana kolejności działa identycznie! Zmień postawę ciała a zmienisz odczucia i myśli!…

Twój umysł dostaje sygnał od Twoich mięśni, które wyrażają Twoje emocje. Po czym NATYCHMIAST wysyła bodziec do układu nerwowego, że czujesz się inaczej i tak właśnie się dzieje. Nie możesz czuć się źle, kiedy uniesiesz ręce do góry w geście zwycięstwa!… Nie możesz się smucić, jeśli wyprostujesz się, uśmiechniesz się i podniesiesz głowę do góry!…

Trenuj swoją postawę przed lustrem. Siebie nie możesz oszukać. Kiedy tylko poczujesz się trochę gorzej, stań przed lustrem, uśmiechnij się i zacznij mówić do siebie w pozytywny i motywujący sposób. Powiedź jak wspaniale jest być Tobą, jakie masz zdolności i predyspozycje. Powiedź sobie o Twoich ostatnich osiągnięciach!… Jest dużo rzeczy za które możesz być wdzięczny sobie, i które czynią Cię wyjątkowym człowiekiem :). Trenuj swoją podświadomość i zapewnij jej pozytywne paliwo!

Te trzy proste siły kształtują Twoje emocje i sposób w jaki działasz.

Aby stać się Władcą swoich emocji, musisz najpierw opanować trzy podstawowe siły:
 • kierunek skupienia
 • dialog wewnętrzny
 • postawa ciała

Za każdym razem kiedy czujesz jakiekolwiek emocje jest to wynikiem działania tych trzech sił. Tajemnicą zmiany samopoczucia jest zmiana każdej z nich na wyższy i konstruktywny poziom. Konstruktywny poziom znaczy również zmianę Twojej wewnętrznej wibracji i wprowadzenie jej na wyższy poziom. Im wyższy poziom osiągnięty ŚWIADOMIE lub NIEŚWIADOMIE, znaczyć będzie, zgodnie z tym o czym mówi PRAWO PRZYCIĄGANIA, że zaczniesz przyciągać zdarzenia, ludzi i środki, zgodne z Twoim wewnętrznym przekonaniem!

Wyprostuj się teraz. No dalej! Uśmiechnij się do siebie i pomyśl o czymś co napawa Cię dumą. Pomyśl o swoich dotychczasowych osiągnięciach, a z całą pewnością było ich wiele w Twoim życiu. Zrób to i wtedy powiedź do siebie: Tak, to właśnie JA i jestem z tego dumny(a)!

Pamiętaj TO TY ponosisz odpowiedzialność za swój stan emocjonalny i TO TY ponosisz odpowiedzialność za to jak postrzegasz rzeczywistość i jak na nią reagujesz!… Nie masz już w tym momencie wymówek, że to okoliczności, ludzie i zdarzenia… TYLKO TY jesteś WŁADCĄ swojego życia!… Nie oddawaj władzy innym ludziom i zdarzeniom. Zacznij ŚWIADOMIE KREOWAĆ SWOJE ŻYCIE!

Emocje można porównać do konia, a Twój umysł do woźnicy!… Pamiętaj aby uczestniczyć w każdej chwili Twojego życia świadomie. Jeśli woźnica zaśnie, to koń PRZEJMIE KONTROLĘ nad kierunkiem jazdy. A wtedy możesz się zdziwić, dokąd Cię zawiezie!…

Zadanie na teraz… Wyrób w sobie nawyk świadomego istnienia, w każdej chwili i w każdej okoliczności. Nie pozwól aby Twoje emocje przejęły nad Tobą i Twoim życiem kontrolę!…

TO TY KREUJESZ SWOJE ŻYCIE!

Życzę Ci wszelkich sukcesów na Twojej drodze życia.

Teraz pozostaw poniżej swój komentarz i podziel się tą wiadomością ze swoimi znajomymi poprzez Facebooka, Twittera i inne media społecznościowe. Na pewno znasz osoby, które potrzebują usłyszeć te słowa, właśnie teraz. Do dzieła!…

Pozdrawiam serdecznie,

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

66 Comments

 • Gabriel

  Reply Reply 01/12/2010

  🙂 🙂 🙂 🙂 Pozdrowienia i do usłyszenia.
  Treść wpisu jak zwykle rewelacja.

  • robertolinski

   Reply Reply 01/12/2010

   Gabryś, dzięki za komentarz i słoneczka :). Cieszę się, że treści, które przekazuję stanowią wartość i pozwalają wzbogacić wiedzę.

   Dziękuję i pozdrawiam,
   Robert

 • kewinek96

  Reply Reply 05/12/2010

  [..YouTube..] Potęga podświadomości to prawdziwy skarb w naszym zyciu.Wspaniała książka o tym samym tytule (Joseph Murphy).wprowadziła mnie w inny ten lepszy tok myślenia. O ileż lepiej i skuteczniej mogę wprowadzać Twoje cenne rady w moje życie. Dziękuję za bezcenne wskazówki na wspaniałe życie.Pozdrawiam i życze wszystkiego najlepszego.Milka:)*67 r

 • MentoriumTV

  Reply Reply 05/12/2010

  [..YouTube..] Życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam i do usłyszenia 🙂 Robert

 • [..YouTube..] Życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam i do usłyszenia 🙂 Robert

 • Robert Oliński

  Reply Reply 05/12/2010

  Życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam i do usłyszenia 🙂 Robert

 • TeamPolish

  Reply Reply 23/01/2011

  [..YouTube..] Robert jestes wielki, masz swietne podejscie do zycia,jestes bardzo pozytywnym czlowiekiem.Interesuje sie bardzo podswiadomoscia itd.Szkoda ze nie znam cie osobiscie,ale zycze ci wszystkiego najlepszegoPozdrawiam 🙂

 • TeamPolish

  Reply Reply 23/01/2011

  Robert jestes wielki, masz swietne podejscie do zycia,jestes bardzo pozytywnym czlowiekiem.Interesuje sie bardzo podswiadomoscia itd.Szkoda ze nie znam cie osobiscie,ale zycze ci wszystkiego najlepszegoPozdrawiam 🙂

 • MentoriumTV

  Reply Reply 23/01/2011

  [..YouTube..] @TeamPolish Wielki to może nie, ale dziękuję za miłe słowa:).. Lubię dzielić się z innymi tym co wiem i pomagać w miarę moich możliwości… A propos, już się znamy… Internet to świetna forma poznawania wspaniałych osób:)… Pozdrawiam i do usłyszenia, Robert.

 • MentoriumTV

  Reply Reply 23/01/2011

  [..YouTube..] Wielki to może nie, ale dziękuję za miłe słowa:).. Lubię dzielić się z innymi tym co wiem i pomagać w miarę moich możliwości… A propos, już się znamy… Internet to świetna forma poznawania wspaniałych osób:)… Pozdrawiam i do usłyszenia, Robert.

 • [..YouTube..] Wielki to może nie, ale dziękuję za miłe słowa:).. Lubię dzielić się z innymi tym co wiem i pomagać w miarę moich możliwości… A propos, już się znamy… Internet to świetna forma poznawania wspaniałych osób:)… Pozdrawiam i do usłyszenia, Robert.

 • Robert Oliński

  Reply Reply 23/01/2011

  Wielki to może nie, ale dziękuję za miłe słowa:).. Lubię dzielić się z innymi tym co wiem i pomagać w miarę moich możliwości… A propos, już się znamy… Internet to świetna forma poznawania wspaniałych osób:)… Pozdrawiam i do usłyszenia, Robert.

 • Halina Kleinert

  Reply Reply 21/02/2011

  Robert, jestes wspanialy ! Od lat pracuje nad soba i przeczytalam mnostwo ksiazek w tym kierunku. Ale tak jak Ty to prezentujesz, to jest cos wspanialego !
  Esoteryczne ksiazki beda lezaly sobie tam gdzie leza bo ja mam od dzisiaj Ciebie !
  Z powazaniem Halina.

  • robertolinski

   Reply Reply 21/02/2011

   Halino,

   Miło słyszeć takie słowa… Jednocześnie są one inspiracją do dalszej pracy, ale również i przypominają o odpowiedzialności, za słowa, które wypowiada się „publicznie”.

   Oczywiście zapraszam Cię bardzo serdecznie do dalszych odwiedzin mojego bloga i czerpania z niego informacji i inspiracji, ale jednocześnie pomimo wszystko polecę lektury, które zmieniły również i mój światopogląd, postrzeganie rzeczywistości i pomogły odkryć zadania z jakimi przyszliśmy na ten świat…

   Oto one:
   1.„Potęga Teraźniejszości” – Eckart Tolle
   2.„Nowa Ziemia” – Eckart Tolle
   3.„Co My Tak Naprawdę Wiemy” – Arntz w Chasse B Vicente M
   4.„Alchemik” – Paulo Coelho

   Zapraszam do lektury (oczywiście pod warunkiem, że jeszcze ich nie masz w swoich zbiorach)… Do usłyszenia i zobaczenia.

   Pozdrawiam i życzę wszelkiej obfitości,
   Robert

 • Auri11r

  Reply Reply 21/02/2011

  [..YouTube..] Całe moje zycie jestem neiszczęśliwy (mam 16lat) a teraz dowiedziałem się że można to zmienić w 3prostych krokach o których myslałem że są dla mnie nie osiągalne,że nie warto…Bardzo ciekawie przedstawiony temat,bardzo dobrze wytłumaczone.Przyznam że mi pomógł ten filmik i że zacznę w końcu coś robić z swoim życiem.Dziękuję za ten wspaniały filmik!!Pozdrawiam

 • [..YouTube..] Całe moje zycie jestem neiszczęśliwy (mam 16lat) a teraz dowiedziałem się że można to zmienić w 3prostych krokach o których myslałem że są dla mnie nie osiągalne,że nie warto…Bardzo ciekawie przedstawiony temat,bardzo dobrze wytłumaczone.Przyznam że mi pomógł ten filmik i że zacznę w końcu coś robić z swoim życiem.Dziękuję za ten wspaniały filmik!!Pozdrawiam

 • Aureliusz Zapolski

  Reply Reply 21/02/2011

  Całe moje zycie jestem neiszczęśliwy (mam 16lat) a teraz dowiedziałem się że można to zmienić w 3prostych krokach o których myslałem że są dla mnie nie osiągalne,że nie warto…Bardzo ciekawie przedstawiony temat,bardzo dobrze wytłumaczone.Przyznam że mi pomógł ten filmik i że zacznę w końcu coś robić z swoim życiem.Dziękuję za ten wspaniały filmik!!Pozdrawiam

 • MentoriumTV

  Reply Reply 28/02/2011

  [..YouTube..] @Auri11r Zmiana jest w Tobie. To TY i tylko TY kontrolujesz swoje życie… Cieszę się, że teraz zaczniesz je zmieniać.Pozdrawiam i do usłyszenia,Robert

 • MentoriumTV

  Reply Reply 28/02/2011

  [..YouTube..] Zmiana jest w Tobie. To TY i tylko TY kontrolujesz swoje życie… Cieszę się, że teraz zaczniesz je zmieniać.Pozdrawiam i do usłyszenia,Robert

 • [..YouTube..] Zmiana jest w Tobie. To TY i tylko TY kontrolujesz swoje życie… Cieszę się, że teraz zaczniesz je zmieniać.Pozdrawiam i do usłyszenia,Robert

 • Robert Oliński

  Reply Reply 28/02/2011

  Zmiana jest w Tobie. To TY i tylko TY kontrolujesz swoje życie… Cieszę się, że teraz zaczniesz je zmieniać.Pozdrawiam i do usłyszenia,Robert

 • czikita21

  Reply Reply 06/03/2011

  [..YouTube..] bardzo lubie ogladac pana filmiki nastawiaja mnie pozytywnie w stosunku do egzystencji a takze wprowadzaja w stan relaksacyjnyporownymalny z medytacja zen. nie potrafie tego wytlumaczyc ale to dziala 🙂

 • czikita21

  Reply Reply 06/03/2011

  bardzo lubie ogladac pana filmiki nastawiaja mnie pozytywnie w stosunku do egzystencji a takze wprowadzaja w stan relaksacyjnyporownymalny z medytacja zen. nie potrafie tego wytlumaczyc ale to dziala 🙂

 • MentoriumTV

  Reply Reply 07/03/2011

  [..YouTube..] @czikita21 Twoje słowa są bardzo inspirujące do dalszej pracy… Dziękuję i zapraszam ponownie…Pozdrawiam, Robert

 • MentoriumTV

  Reply Reply 07/03/2011

  [..YouTube..] Twoje słowa są bardzo inspirujące do dalszej pracy… Dziękuję i zapraszam ponownie…Pozdrawiam, Robert

 • [..YouTube..] Twoje słowa są bardzo inspirujące do dalszej pracy… Dziękuję i zapraszam ponownie…Pozdrawiam, Robert

 • Robert Oliński

  Reply Reply 07/03/2011

  Twoje słowa są bardzo inspirujące do dalszej pracy… Dziękuję i zapraszam ponownie…Pozdrawiam, Robert

 • cimur

  Reply Reply 07/03/2011

  [..YouTube..] mi rowniez pomagaja zwlaszcza gdy czuje ze nie jestem zharmonizowany ze wszechswiatem pozdrawiam

 • cimur

  Reply Reply 07/03/2011

  mi rowniez pomagaja zwlaszcza gdy czuje ze nie jestem zharmonizowany ze wszechswiatem pozdrawiam

 • Babagula89

  Reply Reply 23/04/2011

  [..YouTube..] Kurde, jakiego wszechświata? Pan freudysta?

 • MentoriumTV

  Reply Reply 23/04/2011

  [..YouTube..] @Babagula89 Tak naprawdę to nie jest ważne kim ja jestem… Najważniejsze jak Ty postrzegasz swoją rzeczywistość i jak ją kształtujesz 🙂 Pozdrawiam…

 • MentoriumTV

  Reply Reply 23/04/2011

  [..YouTube..] Tak naprawdę to nie jest ważne kim ja jestem… Najważniejsze jak Ty postrzegasz swoją rzeczywistość i jak ją kształtujesz 🙂 Pozdrawiam…

 • [..YouTube..] Tak naprawdę to nie jest ważne kim ja jestem… Najważniejsze jak Ty postrzegasz swoją rzeczywistość i jak ją kształtujesz 🙂 Pozdrawiam…

 • Robert Oliński

  Reply Reply 23/04/2011

  Tak naprawdę to nie jest ważne kim ja jestem… Najważniejsze jak Ty postrzegasz swoją rzeczywistość i jak ją kształtujesz 🙂 Pozdrawiam…

 • KonradBizon

  Reply Reply 29/05/2011

  [..YouTube..] Pozytywny przekaz 🙂 dzięki

 • KonradBizon

  Reply Reply 29/05/2011

  Pozytywny przekaz 🙂 dzięki

 • Ania

  Reply Reply 30/05/2011

  Czytałam kiedyś książkę Potęga podświadomości – zawarte są w niej mniej więcej te same treści, o których nam tutaj przypominasz. Jednak w natłoku codziennego życia i zajęć często nie ma czasu na czytanie książek, wracanie do tych cennych informacji.
  Choć mogłabym pisać dużo, napiszę tylko tyle – dzięki Robert,dzięki za te króciutkie filmiki, które osobiście dla mnie niezwykle wartościowe.

  • robertolinski

   Reply Reply 04/06/2011

   Aniu,
   Wszystko co piszesz to prawda… Życie często nas przytłacza i zapominamy o swoich własnych celach i marzeniach. A tylko realizacja własnych zamierzeń zgodnych z naszą misją na tej ziemi da nam całkowite spełnienie i satysfakcję.

   Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga 🙂
   Pozdrawiam,
   Robert

 • Justka51111

  Reply Reply 08/06/2011

  [..YouTube..] Dziękuję za pomoc w wyrwaniu się z sideł beznadziejności w moim myśleniu:) Życzę sobie i każdemu wszystkiego co najlepsze:)

  • robertolinski

   Reply Reply 08/06/2011

   Również życzę ci wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam Robert.

 • Justka51111

  Reply Reply 08/06/2011

  Dziękuję za pomoc w wyrwaniu się z sideł beznadziejności w moim myśleniu:) Życzę sobie i każdemu wszystkiego co najlepsze:)

 • luca0311

  Reply Reply 23/07/2011

  [..YouTube..] stary, jestes swietny … troche zbyt naokolo ale ogolnie trafnie i pozytywnie bardzo, daje kopa 🙂 pozdrawiam

 • luca0311

  Reply Reply 23/07/2011

  stary, jestes swietny … troche zbyt naokolo ale ogolnie trafnie i pozytywnie bardzo, daje kopa 🙂 pozdrawiam

 • klomb6

  Reply Reply 21/08/2011

  [..YouTube..] panie Robercie ,więcej takich wykładów naprawdę to pomaga dziękuje

 • klomb6

  Reply Reply 21/08/2011

  panie Robercie ,więcej takich wykładów naprawdę to pomaga dziękuje

 • Mariusz

  Reply Reply 31/08/2011

  Świetny artykuł Robercie, praca z emocjami i uczuciami jest najlepszym i najszybszym sposobem do osiągnięcia pozytywnych zmian w swoim życiu.

  Najłatwiej dla większości przychodzi zmiana postawy ciała, jeżeli chodzi o kierunek skupienia i dialog wewnętrzny to tutaj większość ludzi szybko wpada w poprzednie tory myślenia. Dlatego nasza determinacja osiągnięcia wolności od ograniczeń powinna być bardzo silna, ponieważ tylko wtedy będziemy wstanie skupić się na tym co chcemy. Nasze pragnienie wolności i szczęścia powinno być większe niż pragnienie akceptacji, kontroli i bezpieczeństwa.

  Technik i metod pracy z emocjami jest kilka, dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

 • miki95lol

  Reply Reply 14/09/2011

  [..YouTube..] to działa : ) . to troche ciężkie do opanowania bo nie mozna skupic sie poczatkowo zbyt na wszystkim co dookola, ale pozniej jest coraz lepiej . 🙂

 • miki95lol

  Reply Reply 14/09/2011

  to działa : ) . to troche ciężkie do opanowania bo nie mozna skupic sie poczatkowo zbyt na wszystkim co dookola, ale pozniej jest coraz lepiej . 🙂

 • zumek14

  Reply Reply 28/10/2011

  [..YouTube..] baardzo mi sie podobalo to video, swietne :)))

 • zumek14

  Reply Reply 28/10/2011

  baardzo mi sie podobalo to video, swietne :)))

 • [..YouTube..] Wszystko jest energią, jak sobie to uświadomimy to tym samym pozwolimy odejść wszelkim uczuciom, emocjom i myślą. Wystarczy podjąć decyzję o uwolnieniu jakiejkolwiek emocji, a ona odejdzie. Dzięki temu przejmujemy kontrolę nad tym jak się czujemy, w ten sposób my rządzimy a nie emocje nami.

 • SciezkaTransformacji

  Reply Reply 03/11/2011

  Wszystko jest energią, jak sobie to uświadomimy to tym samym pozwolimy odejść wszelkim uczuciom, emocjom i myślą. Wystarczy podjąć decyzję o uwolnieniu jakiejkolwiek emocji, a ona odejdzie. Dzięki temu przejmujemy kontrolę nad tym jak się czujemy, w ten sposób my rządzimy a nie emocje nami.

 • vonJaMIR

  Reply Reply 20/01/2012

  [..YouTube..] Podoba mi sie prostota twojego przekazu.Z sila i przekonaniem dzielisz sie wiedza ktora z pewnoscia niejednokrotnie potwierdzila sie w twoim zyciu.Tak trzymaj !!!Pozdrawiam serdecznie.

 • [..YouTube..] Podoba mi sie prostota twojego przekazu.Z sila i przekonaniem dzielisz sie wiedza ktora z pewnoscia niejednokrotnie potwierdzila sie w twoim zyciu.Tak trzymaj !!!Pozdrawiam serdecznie.

 • Miroslaw Jan Borucki

  Reply Reply 20/01/2012

  Podoba mi sie prostota twojego przekazu.Z sila i przekonaniem dzielisz sie wiedza ktora z pewnoscia niejednokrotnie potwierdzila sie w twoim zyciu.Tak trzymaj !!!Pozdrawiam serdecznie.

 • [..YouTube..] też dziekuje Pozdrawiam!

 • AndreAstusFortis13k

  Reply Reply 28/03/2012

  też dziekuje Pozdrawiam!

 • marwandi45

  Reply Reply 07/05/2012

  [..YouTube..] Wspaniały filmik, super przekaz Panie Robercie, dziękuję i pozdrawiam :)

 • marwandi45

  Reply Reply 07/05/2012

  Wspaniały filmik, super przekaz Panie Robercie, dziękuję i pozdrawiam 🙂

 • loonger193

  Reply Reply 30/06/2012

  [..YouTube..] Mam strasznie wielkie problemy ze sobą od wielu lat. Nikt nie potrafił mi pomóc, a Pana rady dały mi nową siłę. Czy istnieje możliwość napisania do Pana prywatnej wiadomości? Bardzo serdecznie proszę o odpowiedź! pozdrawiam i dziękuje

 • loonger193

  Reply Reply 30/06/2012

  Mam strasznie wielkie problemy ze sobą od wielu lat. Nikt nie potrafił mi pomóc, a Pana rady dały mi nową siłę. Czy istnieje możliwość napisania do Pana prywatnej wiadomości? Bardzo serdecznie proszę o odpowiedź! pozdrawiam i dziękuje

 • crazylogn

  Reply Reply 11/08/2012

  [..YouTube..] wszystko co powiedziałeś jest prawdą, jedyne co jest najtrudniejsze, to wprowadzić to w życie. Dziękuję za przypomnienie jak należy żyć 🙂 pozdrawiam

 • crazylogn

  Reply Reply 11/08/2012

  wszystko co powiedziałeś jest prawdą, jedyne co jest najtrudniejsze, to wprowadzić to w życie. Dziękuję za przypomnienie jak należy żyć 🙂 pozdrawiam

 • Irena

  Reply Reply 16/08/2012

  Robercie jestem Ci wdzięczna za tę energetyczną pigułkę 🙂 A teraz samodyscyplina, “gruczoł wymówkowy” głęboko uśpić i podążać tymi trzema wskazanymi krokami do przodu.

  Serdeczności

 • megusia7

  Reply Reply 11/09/2012

  [..YouTube..] Widze ,ze czytalismy te same ksiazki Robercie.

 • megusia7

  Reply Reply 11/09/2012

  Widze ,ze czytalismy te same ksiazki Robercie.

Leave A Response

* Denotes Required Field