"Mam większą pewność siebie i asertywność. Nie czuję juz lęku przed rozmową z przełożonym. Znacznie poprawiły się relacje z moim małym synkiem, który teraz chętniej się do mnie przytula. Przestał mnie dręczyć uporczywy ból stawów szczękowych, związany nieodłącznie ze stresem i napięciem"

Panie Robercie, Dziękuję jeszcze raz za spędzony wspólnie czas w ramach naszych sesji, które cenie bardzo wysoko i uważam za efektywne. Sesje z Panem pomogły mi wyjść z głębokiego dołka, w którym się znalazłam i zobaczyć moje życie z zupełnie innej- lepszej perspektywy.

Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna. Życzę Panu owocnej pracy z wieloma klientami i satysfakcji z pracy zawodowej. Myślę ze robi Pan dużo dobrego dla osób, które znalazły się w ciężkiej sytuacji.

Zanim rozpoczęliśmy sesje, moimi głównymi problemami były : brak wiary w siebie, zaniżona samoocena, ciągły stres i napięcie, brak pewności siebie i brak jakiegokolwiek zadowolenia z życia, pomimo braku większych problemów. Nie potrafiłam się zrelaksować, czułam się wiecznie zmęczona i poirytowana. Czułam że nie mam kontroli nad swoim życiem.

W/w problemy sprawiły, że nie potrafiłam dostrzegać dobrych rzeczy wokół siebie. Miałam wrażenie, że wszystko dobre jest juz poza mną i że przede mną jest tylko czarna odchłań. Zaniedbywałam nie tylko swoja rodzinę - męża i syna, poprzez nieokazywanie im uwagi i uczuć, ale rownież siebie - nie miałam siły ani ochoty zadbać o siebie, o swój wygląd i dobre samopoczucie.

Straciłam również serce do pracy - swoje obowiązki wykonywałam mechanicznie, bez głębszego zaangażowania. W kontaktach z trudnymi klientami rownież brakowało mi asertywności pewności siebie.

Punktem zwrotnym były dla mnie nawracające myśli samobójcze, które pojawiały się coraz częściej. Wtedy stwierdziłam, że należy powiedzieć stop i zacząć coś robić ze swoim życiem. Czułam, że staczam się po równi pochyłej i że to ostatni moment żeby coś zmienić.

Wtedy przypadkiem natrafiłam na darmowe webinarium Pana Roberta. Posłuchałam i pomyslałam, że to o czym mówi Pan Robert to jakby odzwierciedlenie moich emocji, mojego życia. Dlatego zdecydowałam się podjąć ryzyko, mimo iż bardzo się bałam, że po raz kolejny wyrzucę pieniądze w błoto na nieskuteczne terapie. Obawy na szczęście okazały się niezasadne, a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Pierwsze rezultaty były widoczne juz po pierwszej sesji. Czułam, że spadł mi nieco kamień z serca. Że dosłownie lepiej mi się oddycha i że wreszcie po długim czasie czuję ulgę. Że nie muszę ciągle się martwić, zadręczać i analizować. Że mogę po prostu psychicznie odpocząć.

Po odbyciu wszystkich sesji mogę śmiało stwierdzić, że wróciłam do życia w każdym aspekcie. Czuje się lepiej ze sobą i z innymi ludźmi. Mam większą pewność siebie i asertywność. Nie czuję juz lęku przed rozmowa z przełożonym . Lepiej mi się pracuje i bardziej skupiam się na tym, co jest tu i teraz, zamiast analizować przeszłość lub martwić się przyszłością.

Znacznie poprawiły się relacje z moim małym synkiem, który teraz chętniej się do mnie przytula, chętniej się ze mną bawi. On chyba najbardziej wyczuwał negatywną aurę, która powstała wokół mnie i wcześniej prawdopodobnie podświadomie bał się mnie.

Dzięki Panu Robertowi uwierzyłam na nowo w siebie. Zaczęłam dostrzegać dobre rzeczy wokół siebie, których wcześniej nie potrafiłam zauważyć. Pozbyłam się lęku i wiecznej frustracji. Co ciekawe, rownież przestał mnie dręczyć uporczywy ból stawów szczękowych, rownież związany nieodłącznie ze stresem i napięciem.

W ciagu naszych sesji z powodzeniem zdałam z powodzeniem egzamin zawodowy, podczas którego rownież czułam się kompetentna i pewna siebie. Zdaje sobie sprawę, że praca nad sobą to niekończący się proces, jednak gdy znajdziemy się w dołku, warto jest skorzystać z czyjejś pomocy. Najważniejsze jest to, aby znaleźć kompetentną osobę, która da nam narzędzia do pracy nad sobą i pomoże wrócić na właściwe tory.

Pan Robert na pewno jest taką osobą. Profesjonalny, życzliwy i emanujący pozytywną energią. Z całego serca polecam wszystkim osobom, które bardzo chcą zmian, ale się boją i wahają. Naprawdę warto 🙂

Pozdrawiam serdecznie Ania

"Pojawiło się dużo więcej możliwości i propozycji związanych z rozwojem mojej firmy. Zdrowie poprawiło się znacznie, ból brzucha całkowicie ustąpił"

Moim głównym problemem był ból, który odczuwałam od kilku miesięcy. Był to nerwicowy ból brzucha, którego nie mogłam się pozbyć. Stał się on główna motywacją aby zasiegnac pomocy. Ból ten nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Wiązało się to z nieprzespanymi nocami, brakiem energii, złym samopoczuciem psychicznym i ogólnym osłabieniem i brakiem chęci do dzialania.

Ból wpływał destrukcyjnie na wszystkie aspekty mojego życia. Od życia prywatnego po życie zawodowe. Wieczna niedyspozycja powodowała, że biznes który sama prowadzę bardzo na tym cierpiał. Trudno było dotrzymywać terminów, trudno było wykonywać podstawowe zajęcia, jak praca przy komputerze.

W związku z ciągłym bólem bardzo cierpiało też moje życie prywatne, rozluźnienie kontaktów z mężem, brak chęci do wspólnego spędzania czasu. Odizolowanie, życie w ciągłym napięciu i strachu "czy ból będzie dziś mocny, czy dopadnie mnie w nocy?".

Ciągłe zmiany diety i szukania odpowiedzi na pytanie o zły stan zdrowia, frustracja związana z niemożnością - najpierw zdiagnozowania, a potem z trudnością wyleczenia nerwicowego bólu.

Punktem zwrotnym była wizyta w Polsce i ostateczne zdiagnozowanie choroby u lekarza specjalisty. Podjęlam wtedy decyzje, że chce, aby moje życie wyglądało inaczej, że muszę coś zmienić bo dłużej tak ono wyglądać nie może.

Pierwsze widoczne rezultaty pojawiły się praktycznie natychmiast po konsultacji. Sama wstępna rozmowa dała mi ogromną siłę i odpowiedzi na dręczące mnie od dawna pytania. Ogromna ulga i uczucie uwolnienia od traumy wyczuwalne było natomiast już w czasie trwania pierwszej sesji.

Jakby ogromny kamień spadł mi z serca. Przypływ dobrej energii oraz chęci do działania po pierwszej sesji. Stan porównywalny z euforią jaką odczuwa się po pokonaniu choroby i ozdrowieniu. Większa otwartość i wiara, że inne życie jest możliwe i ze stanie sie ono moim udziałem. Po pierwszej sesji też ból zaczął ustępować. Pojawiał się rzadziej i z mniejszym natężeniem i tylko w nocy.

Po odbyciu wszystkich sesji jestem bardziej pewna siebie, silniejsza, otwarta na zmiany w swoim życiu. Ból całkowicie ustąpił. Jestem spokojniejsza i bardziej ufam sobie. Jestem ze sobą pogodzona i czuję swoją wartość. Reaguje spokojnie na to, co dzieje się w moim życiu, z większym zrozumieniem i cierpliwością.

Jestem bardziej pozytywnie nastawiona do życia, pogodzona z miejscem w którym jestem i z sytuacjami na które nie mam wpływu. Akceptuje siebie taką jaka jestem, bez zamartwiania się o przyszłość.

Relacja z mężem ulega znacznej poprawie, jest bardziej szczera, otwarta, bardziej partnerska. Dużo więcej czasu spedzamy razem i bardziej się nim cieszymy. Moje pozytywne nastawienie wpływa też na niego i widzę, że stał się spokojniejszy i mniej nerwowy.

Jeśli chodzi o pracę, to pojawiło się dużo więcej możliwości i propozycji związanych z rozwojem mojej firmy. Pewne drzwi się otworzyły, ale też ja sama zaczęłam bardziej spokojnie podchodzić do wielu spraw związanych z firmą. Bardziej intuicyjnie patrzeć na wiele spraw zawodowych.

Alicja T.

Zarezerwuj Twoją KonsultacjęUzyskaj Dostęp Do Kalendarza

"Negatywne myśli i traumy z przeszłości nie mają już nade mną władzy. Zmieniam pracę, mam perspektywę lepszych zarobków, odzyskuję siebie."

W związku z utratą pracy, która była dla mnie najlepszą rzeczą w zyciu pod względem finansowym i zawodowym, od 6 lat nigdzie nie mogłam zagrzać miejsca, dokonywałam złych wyborów, wszędzie czułam się źle, to powodowało stopniową frustrację, myślenie "do niczego sie nie nadaję, nigdzie mnie nie chcą, jestem za stara, nie mam znajomosci..."

Utrata tej pracy była dla mnie nie tylko utratą źródła dochodu, co oczywiscie tez wiązało się z znacznym ograniczeniem możliwosci finansowych, a z czasem także i długami, ale też a może przede wszystkim utratą przyjaciół, pozycji zawodowej, wiary w siebie i swoje mozliwości, utratą umiejętności pozytywnego myslenia (co dotąd było moją domeną). To wszystko w sytuacji samotnego rodzicielstwa, niepełnosprawnej intelektualnie córki.

Na codzień odpychałam złe myśli, starałam wzmacniać się pozytywnie, działać, nie skupiać na problemach, czytać poradniki, słychac motywujących nagrań, nie rozmawiać i nie roztrząsać swoich problemów, jednak czesto, a z biegiem lat coraz cześciej dopadały mnie doły, rozpacz, łzy, poczucie beznadziei, braku wyjścia, poczucie odcięcia od świata, życia na marginesie, a właściwie nawet nie życia a wegetacji w strachu przed pietrzącymi się rachunkami i ratami kredytów do spłaty.

Frustracja i poczucie beznadziei i klęski spowodowało, iż w domu byłam nerwowa, popsuła się więź z moją córką, odsunęłam się od znajomych, żeby nie musieć odpowiadać na pytania "co słychać". Na imprezy, wyjazdy nie miałam pieniędzy, musiałam oszczędzac na wszystkim. Najchętniej nie rozmawiałabym z nikim, zaszyła się w kącie i udawała ze mnie nie ma.

Brak spotkań towarzyskich pogłębiał alienację i poczucie braku własnej wartości, nie chciałam nawet mysleć o czymkolwiek innym, zamykałam sie w sobie.

W pracy nie angazowałam sie i słyszałam ciągłą krytykę i pretensje, myślałam o zmianie, ale nikt nie odpowiadał na moje CV, zarabiałam niewiele jak na moje potrzeby, więc zobowiązania rosły a ja nie wiedziałam jak z tego wyjść.

Punktem zwrotnym do zmiany był - impuls. To że szybciej robię niż myslę, co często okazuje się zgubne, ale czasem decyduje o wszystkim co dobre.

Po 6 latach miotania się z samą sobą, frustracją, negatywizmem, brakiem nadziei, samo pozytywne myślenie nie przynosiło rezultatu, bo wewnątrz cała byłam pełna obaw, żalu, pretensji i strachu. Czułam, że dłużej już nie wytrzymam, tylko co dalej?

Wtedy otrzymałam wiadomośc mailową z zaproszeniem na bezpłatną konsultację. Pomyslałam spróbuję, musze coś ze sobą zobić bo zwariuję, sama nie dam rady, nawet nie miałam przecież z kim pogadać, bo wstyd przyznać się do problemów przed znajomymi.

Po kilku sesjach, pierwszym rezultatem był brak negatywnych reakcji, zmiana myślenia, uwolnienie się od negatywnych uczuć i emocji, co spowodowało, że byłam wewnętrznie spokojna, nabrałam dystansu do trudnych sytuacji, zwłaszcza w pracy. Wtedy z łatwością zaczęły mi przychodzić do głowy, nowe rozwiązania, pomysły, które od razu wcielałam w życie, powoli zmieniało się dzieki temu moje nastawienie i wiara w siebie i pozytywne rezultaty.

Po odbyciu wszystkich sesji, negatywne myśli i traumy z przeszłości nie mają już nade mną władzy, nawet niewielkie zmiany myslenia i działania, powodują następne, co otwiera mnie na to co mnie spotyka, a spotykaja mnie teraz same pozytywne rzeczy 🙂

Oczywiście nie zniknęły cudownie wszystkie problemy, ale teraz wiem jakie jeszcze bariery mam w swojej głowie, wiem jak je pokonać, jak sobie z nimi radzić, jak pomóc samej sobie w małych i większych stresach.

Obecnie mam więcej spokoju i radości z codziennych prostych rzeczy. Problemy i strach nie przerażą, choć nie są jeszcze rozwiązane wszystkie sprawy, które ciągnęły się przez ostatnich 6 lat. Teraz jednak mam pozytywną perspektywę, zdarzają się cuda 🙂

Zmieniam pracę, mam perspektywę lepszych zarobków, odzyskuję siebie, wiem że już niedługo wszystko ma szansę się ułożyć i znów będę cieszyć się życiem 🙂

Podczas sesji miałam poczucie że spotykam się z osobą, która mnie doskonale rozumie, z przyjacielem. Towarzyszyło mi zaufanie, poczucie że mogę powiedzieć wszystko co mi gdzieś leżało na wątrobie, że jestem ważna i traktowana indywidualnie, nie mogłam doczekać się następnego spotkania 🙂

Polecam terapię u Roberta, ponieważ bardzo trudno powiedzieć o swoich problemach i pokazać słabość, emocje i bezradność komuś bliskiemu, nawet przyjacielowi czy rodzinie.

Boisz sie oceny, krytyki, poczucia poniżenia, a co najważniejsze nawet jak dostaniesz wsparcie czy pomoc, bedzie to tylko doraźne działanie.

Terapia pomaga uzmysłowić sobie własne emocje i uczucia, często głeboko schowane przed samym sobą i pozbyć się tych złych i destrukcyjnych, a uchwycić tych dobrych i pozytywnych, uwolnić energie i kreatywność. Samo spotkanie z kimś, kto emanuje pozytywną energią, wydobywa z ciebie same dobre rzeczy, angażuje się w twoje problemy i życie daje zastrzyk pozytywnego myślenia o sobie i życiu - daje receptę na sukces 🙂

Z terapii powinien skorzystać każdy :)... bo nie ma człowieka bez problemów, bez destrukcyjnych epizodów w życiu. Każdy kiedyś bywa na jakims swoim zakręcie, warto się odważyc i zaufać.

Tak naprawdę jednak teraz bardzo żałuję..... żałuję, że nie zdecydowałam się skorzystać z terapii dużo wczesniej... żałuję że zmarnowałam tyle lat...

Jola O.

"Teraz jestem menadżerem który pracuje lepiej, szybciej, bardziej kreatywnie, a co najważniejsze to to, że na „luzie”, bez żadnej destrukcyjnej presji."

 

Moim głównym problemem był brak kontroli nad swoimi negatywnymi emocjami i reakcjami na nie. Nerwowość, agresja, złość. Powracające wspomnienia z czasów gdy znalazłam się w domu publicznym, a później w zakładzie poprawczym, oraz gdy jako dziecko często byłam karana, karami cielesnymi.

W pracy towarzyszyły mi: uczucie zdenerwowania, wybuchy złości i brak kontroli nad tym. Przeklinanie nawet w stosunku do dzieci, agresja fizyczna w stosunku do koni, częste spory z innymi pracownikami, klientami jak i również pracodawcą.

Wypełniało mnie poczucie winy, brak pewności siebie, ograniczenia, palenie papierosów, zniechęcenie do swojego życia i siebie. Wmawiałam sobie że lubię być sama i samotna. Pomimo doświadczenia w swojej pracy, często czułam się spychana w dół. Musiałam wykonywać prace na niższym poziomie, niż takie do których miałam predyspozycje, doświadczenie i umiejętności. Skutkiem tego było poczucie niedocenienia i uczucie bycia gorszą.

Chciałam coś zmienić w moim życiu, denerwowało mnie to, że ponosiły mną emocje i wydawało mi się, że inni myślą o mnie jak o wariatce. Pewnego dnia wpisałam w „Google” sformułowanie: „jak kontrolować emocje”, z nadzieją że znajdę jakiś szybki sposób na rozładowanie stresu, złości i agresji. I tak trafiłam na stronę Roberta.

Rezultaty terapii były natychmiastowe. Spokój ogarnął moje ciało i umysł. Już kolejnego dnia w pracy w pełni poczułam początek mojego NOWEGO JA. Współpracownicy i szefostwo, przyznam, że było trochę zmieszane. Nawet w sytuacji „stresowej”, potrafiłam zachować większe opanowanie, niż cała reszta. Decyzje zaczęłam podejmować jeszcze szybciej i bardziej rozsądnie. Moje myślenie przyspieszyło. Zaczęłam zauważać dookoła siebie sprzyjające warunki do realizacji moich zamierzeń.

Po odbyciu wszystkich sesji, wręcz zmieniła się moja osobowość. Z pedantycznej pracoholiczki, która na co dzień była zdenerwowana i nie pewna siebie, wykreowałam w sobie osobowość spokojnego zrównoważonego człowieka, który widzi o wiele więcej niż inni, przez co potrafi podejmować trafniejsze decyzje, człowieka który wie jak słuchać i rozmawiać z ludźmi, a inni ludzie obdarowują go zaufaniem i lubią przebywać w jego otoczeniu.

Radość na co dzień, mądre słowa które inspirują, poszukiwanie swojej pasji, myślenie o ciekawej przyszłości, za która jestem odpowiedzialna, świadomość tego, że to ja, wykreuję ją na swoich warunkach, a nie opiniach innych ludzi.

Z dnia na dzień rzuciłam palenie, zaczęłam biegać, ćwiczyć. Poprawiłam również relacje ze swoja mamą, z która ostatnimi czasy coraz rzadziej się kontaktowałam. Zaczęłam inspirować ludzi do szukania kreatywnych rozwiązań, postawiłam na swój rozwój osobisty. Lepszy kontakt z pracodawcą, i współpracownikami. Teraz jestem menadżerem który pracuje lepiej, szybciej, bardziej kreatywnie, a co najważniejsze to to, że na „luzie”, bez żadnych presji czy poczucia obowiązku, dzięki pozytywnemu podejściu do problematycznych zdarzeń, sprawiam że wiele z nich przestaje być negatywne, wręcz przeciwnie, często subtelnie zamieniam je w neutralne a nawet pozytywne.

Pan Robert jest ciepłym, uśmiechniętym i pozytywnie nastawionym do życia, inspirującym człowiekiem. Pamiętam gdy pewnego dnia czułam się przygnębiona, zdołowana i tego dnia miałam sesje. Gdy zobaczyłam na Skypie rozpromienioną, uśmiechniętą i pełną energii twarz Roberta, to w tym momencie połowa mojego negatywnego nastroju zniknęła (a później druga polowa). Pan Robert potrafi poczuć emocje i wczuć się w sytuacje drugiej osoby. I myślę, że nie jest to nic wyuczonego, po prostu On to ma w Sobie.

Jak wielu ludzi przede mną tak i ja przekonałam się ze techniki stosowane przez Roberta są w 100% bezpieczne i skuteczne. Dla mnie to był ogromny krok do przodu i WIEM że również dla innych osób będzie on milowy i bez znaczenia, w którym miejscu stoicie teraz. Robert jest osobą która zrobi ten krok razem z Wami, a po nim jeszcze kilka kolejnych. Wierzę, że każdy z Was, po odbyciu terapii z Robertem, będzie gotowy aby kontynuować swoja nową podróż.

Uważam, że każda osoba dorosła, która stoi na życiowym zakręcie, albo utknęła w życiowym korku powinna skorzystać z sesji z Robertem. Polecam sesje również osobom z depresją, nałogami, traumami, poczuciem wszelkiego typu negatywnych emocji i fobiami. Mogłabym tutaj tak wymieniać, ale jeśli czujesz, że coś jest nie tak jak chciałbyś aby było, w jakiejkolwiek sferze życiowej, czy emocjonalnej, to wiedz, że kluczem do rozwiązania wielu spraw, może okazać się terapia u Pana Roberta.

Aneta W.

"Odważyłam się założyć własną działalność o której marzyłam. Jestem świadoma siebie i swoich wartości, odpowiedzialna za swoje wybory, radosna."

Moim problemem była niska samoocena i brak wiary w siebie. Wiedziałam że jestem wartościową osobą, ale tego nie czułam.

Jakiś czas temu odeszłam z pracy, w organizacji z powodu wypalenia zawodowego. Denerwowało mnie to że moja mama kazała mi znaleźć jakąkolwiek pracę - nawet poniżej moich kwalifikacji (dodam że nie byłam na jej utrzymaniu i nie miała pojęcia o moim statusie finansowym, nawet nie dodam jakiego rodzaju prace mi proponowała).

Nie mogłam sobie z tym poradzić że może oceniać mnie tak nisko. Chociaż starałam się tego nie robić, przejmowałam podświadomie tę negatywną ocenę mojej osoby, którą moja mama wyrażała o mnie na każdym kroku. Ale co innego wiedziałam, a co innego miałam w podświadomości. Skutek był taki, że nie szukałam ambitnej pracy. Byłam totalnie zablokowana. Nie wiedziałam dlaczego nie mierzę wysoko.

Robert pomógł mi oddzielić czyjąś opinię o mnie od tego, jakie mam możliwości i potrzeby faktyczne, ja jako ja. Dzięki jego terapii moja podświadomość uwolniła negatywne emocje i zaczęłam wierzyć w swoją nieograniczoną sprawczość.

Poczułam się z tym dobrze, spokojnie, poukładałam w głowie różne sprawy w zaskakująco szybkim tempie. Jego procesy są BARDZO SKUTECZNE. Muszę jednak dodać że trzeba je wykonywać w taki sposób i z taka częstotliwością jaką Robert wskaże. Jest to praca nad sobą, a nie wakacje, więc aby skorzystać jak najwięcej należy dokładnie współpracować z prowadzącym i dać z siebie wszystko.

Robert jest osobą ciepłą, pomocną i godną zaufania, posiada dużo pozytywnej energii którą zaraża. Ma dużą wiedzę i kompetencje. Dlatego też mogę polecić każdemu kto chce zmienić swoje życie na lepsze. I to w różnych aspektach.

Ja dzięki niemu inaczej patrzę na świat. Odważyłam się założyć własną działalność o której marzyłam. Jestem świadoma siebie i swoich wartości, odpowiedzialna za swoje wybory, radosna.

Bardzo dziękuję Robercie!

Iza K.

Zarezerwuj Twoją KonsultacjęUzyskaj Dostęp Do Kalendarza

"Stałem się pewnym siebie człowiekiem, powróciła charyzma, większe poczucie własnej wartości i mówiąc krótko, moje życie prywatne i zawodowe ruszyło do przodu."

Do współpracy z Panem Robertem Olińskim przygotowywałem się kilka miesięcy. Zawsze był brak czasu lub inne wymówki.

Przyznam się szczerze, ze trudno mi było uwierzyć w skuteczność tego rodzaju terapii. Jak większość ludzi nie wiedziałem jaki będzie ich efekt. Już po pierwszych dwóch sesjach zacząłem odczuwać zmiany, a po całej terapii stałem się innym człowiekiem.

Pod koniec 2015 roku rozstałem się z partnerką i byłem rozbity, nie moglem się pozbierać. Jednak po terapii z Panem Robertem i po usunięciu pewnych blokad z przeszłości, dokładnie z dzieciństwa, wszystko teraz wygląda zupełnie inaczej.

Stałem się pewnym siebie człowiekiem, powróciła charyzma, większe poczucie własnej wartości i mówiąc krótko, moje życie prywatne i zawodowe ruszyło do przodu.

Terapie miałem w styczniu, więc mogę śmiało powiedzieć, że były to najlepiej zainwestowane pieniądze.

Gdybym wiedział, że takie będą efekty naszej współpracy, zrobiłbym to znacznie wcześniej. Teraz wiem, że nic mnie nie powstrzyma w osiągnięciu wymarzonego celu i życia.

Pamiętajcie, wszystko co nas blokuje jest w naszej głowie. Jeżeli to usuniemy, życie staje się piękniejsze i przyjemniejsze.

Dziękuje jeszcze raz Panu Robertowi za poświęcony mi czas i życzę mu samych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Kamiński

"Schudłam 10kg w 5 i pół tygodnia! Moje życie zmieniło się o 360 stopni. Czuje "MOC!"

"Moim największym problemem od zawsze była waga i brak kontroli nad tym. Moje problemy od zawsze wpływały negatywnie na moje życie, na moje poczucie komfortu psychicznego i fizycznego. Sprawiało mi wielka trudność wytrwanie w zamierzonych celach oraz postępowaniach.

Problemy z waga i brak samozaparcia spowodowały ze przestałam kompletnie wierzyć w siebie. Rozstałam się z chłopakiem z którym byłam 8 lat i postanowiłam zrobić coć wreszcie dla siebie, nie chciałam życ jak dotychczas, ponieważ czas uciekał a ja ciągle stałam w miejscu.

Punktem zwrotnym była także śmierć mojej bliskiej przyjaciółki w styczniu tego roku, która uświadomiła mi ze człowiek nie jest nieśmiertelny, że nie można" katować" swojej duszy i ciała stresem oraz śmieciowym jedzeniem, że bardzo ważne jest uprawianie sportów oraz samodyscyplina. Pomyślałam sobie ze albo Robert mi pomoże , albo poddam się operacji zmniejszenia żołądka , to było chyba głównym punktem zwrotnym.

Pierwsze rezultaty widoczne były po kilku dniach , po prostu przestałam mieć kompletnie ochotę na słodycze i wszelkiego rodzaju śmieciowe jedzenie. Moje życie po tych sesjach z Robertem zmieniło się o 360 stopni. Przede wszystkim nie jem słodyczy ani żadnego śmieciowego jedzenia, co wcześniej mogło by trwać tylko parę dni do max. tygodnia.

Teraz jest połowa 6 tygodnia po sesjach i nadal czuje "MOC!", czuję się świetnie, mam motywację, mam siłę, skoncentrowałam się wreszcie na sobie i to ja jestem dla siebie najważniejsza, nic poza tym nie liczy się.

Chodzę z chęcią na siłownię 3-4 razy w tygodniu, gdzie kiedyś chodziłam tam jak za karę. Bardzo ciężko jest opisać swoje uczucia dlatego każdy powinien przeżyć takie doświadczenie na własnej skórze.

Po pierwsze, czuję się bardzo szczęśliwa z samą sobą, rozstanie z chłopakiem które kiedyś spędzało sen z powiek, dziś jest już tylko epizodem, jestem weselsza, mniej się denewuję, jestem pewniejsza siebie.

Już na konsultacji Robert wydał mi się bardzo ciepłym i pozytywnym człowiekiem. Na sesji kiedy widzieliśmy się twarzą w twarz, odniosłam wrażenie ze jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem, któremu dobrze" patrzy z oczu".

Robert to osoba bardzo opanowana i spokojna. Na hipnozie byłam już dwa razy nim poznałam Roberta, i to co proponuje Robert jest dalece odbiegające od tych "terapii" które miałam wcześniej. Mogę ją polecić dlatego, ze Robert ma doświadczenie, wie co robi i naprawdę pomaga zmienić swoje życie.

Każdy, kto jest w czymś "zagubiony", kto ma jakiekolwiek uzależnienia, problemy emocjonalne, jest niepewny siebie i swojej wartości i jest nerwowy, powinien skorzystać z sesji z Robertem. Ja sądzę, że absolutnie każdy może z nich skorzystać."

Sylwia W.

„Dzięki terapii jestem dumna z tego co robię. Z radością i łatwością mówię o sobie jako o artyście. Nawiązałam współpracę z galerią, sprzedaję swoje prace wśród znajomych i na kiermaszu.”

„Zdecydowałam się na terapię, ponieważ w moim życiu wystąpił splot zdarzeń, który wymagał ode mnie dużego zaangażowania emocjonalnego, a równocześnie spowodował konieczność szukania dodatkowych źródeł dochodu.

Zajmuję się tworzeniem rzeźby i ceramiki, ale nigdy nie ceniłam swojej pracy, nie potrafiłam oszacować jej wartości. W związku z tym na strychu gromadziły się prace, w których ja widziałam głównie wady i niedoskonałości, a co za tym idzie, nie mogłam ich sprzedać.

Kiedy zaczęło mi to w istotny sposób przeszkadzać, postanowiłam coś z tym zrobić. W trakcie sesji okazało się, że to był tylko jeden z problemów i że ich przyczyny tkwiły głębiej i przenosiły się na inne dziedziny życia.

Przed terapią nie potrafiłam prosić o pomoc, uważałam, że powinnam zawsze umieć sobie poradzić sama ze wszystkim, wstydziłam się przyznać do słabości. Bałam się sprawić komuś kłopot, nie potrafiłam otwarcie mówić o swoich pragnieniach i oczekiwaniach. W takiej sytuacji utrzymanie obrazu siebie jako osoby pewnej siebie, odważnej, zdecydowanej i świetnie radzącej sobie ze wszystkimi kłopotami pochłaniało mnóstwo mojej energii, do tego stopnia, że nie starczało mi jej już na działanie tam, gdzie rzeczywiście było to potrzebne - na przykład do promowania swojej pracy, czy radzenia sobie z krytyką.

W trakcie sesji czułam się bezpiecznie i swobodnie, mogłam pozwolić sobie na okazywanie emocji, które wcześniej zawsze tłumiłam. Wracałam swobodnie do wspomnień, które wcześniej starałam się zepchnąć do podświadomości, ponieważ, mimo że dotyczyły sytuacji sprzed wielu lat, wciąż sprawiały ból.

Po zakończeniu każdej sesji czułam się trochę zmęczona, ale spokojna, a równocześnie pełna nadziei. Miałam ochotę wypróbować swoje nowe, prawdziwe "ja", sprawdzić je w sytuacjach, które do tej pory sprawiały dyskomfort.

Dzięki terapii jestem dumna z tego co robię. Z radością i łatwością mówię o sobie jako o artyście. Widzę dużą wartość w moich pracach i pewna siebie prezentuję je potencjalnym nabywcom. Obecnie widzę ich zalety i wartość artystyczną, która jest doceniania przez kupujących.

Nauczyłam się swobodnie mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Z łatwością proszę o pomoc inne osoby, kiedy chcę załatwić jakąś ważną dla mnie sprawę. Z łatwością nawiązuję kontakty biznesowe. Nawiązałam współpracę z galerią, sprzedaję swoje prace wśród znajomych i na kiermaszu.

Mogę polecić terapię u Pana Roberta, dlatego, że to działa! Każdy, kto zaangażuje się w proces, kto nie oczekuje, że terapeuta coś w nim "naprawi" za niego, ale jest gotowy na samodzielną pracę, wspomaganą i kierowaną przez terapeutę, z pewnością osiągnie cel, jaki sobie postawi. Dodatkowo zyska narzędzie, dzięki któremu w przyszłości będzie mógł sam sobie pomóc.

Z terapii powinien skorzystać każdy, kto ma jakiś konkretny problem do rozwiązania, kto czuje, że nie osiąga w życiu tego, co mógłby osiągnąć, gdyby nie przeszkody, które sam sobie stwarza.

Także ktoś, kogo ograniczają własne lęki, kto czuje, że z ich powodu nie żyje pełnią życia. Skorzysta na terapii także osoba, której dawne wspomnienia wciąż sprawiają przykrość i powodują, że czuje się przygnębiony i kto obarcza winą za swoje obecne niepowodzenia wydarzenia sprzed lat. Tak naprawdę, to myślę, że na takiej terapii może skorzystać każdy.”

Katarzyna B.

Zarezerwuj Twoją KonsultacjęUzyskaj Dostęp Do Kalendarza

„Jestem pełna wiary w siebie i jednocześnie gotowa na zmiany w moim życiu. Zaczęłam więcej widzieć, czuć i chcieć. Doceniam to co mam i nagle wszystko co dobre i pozytywne zaczęło mi się przytrafiać.”

„Zdecydowałam się na sesje z Panem Robertem Olińskim w dość trudnym momencie życiowym.

Byłam rozchwiana emocjonalnie i czułam, że już czas na zmiany w moim życiu. Jednak bałam się ruszyć z miejsca. Potrzebowałam szczerej rozmowy. Zależało mi na osiągnięciu stabilizacji emocjonalnej oraz pewności siebie w podejmowaniu nowych wyzwań życiowych i zawodowych.

Dzięki sesjom z Robertem stałam się dużo spokojniejsza. Zaczęłam dostrzegać szczęście w drobiazgach. Z zapałem ćwiczę uważność i wdzięczność. Bardzo polubiłam zapisywanie w dzienniczku małych, pozytywnych zdarzeń z życia codziennego. Zaakceptowałam moją rzeczywistość i widzę jej pozytywne strony.

Robert nauczył mnie jak radzić sobie w różnych, trudnych momentach. Uważam, że ma rzadki dar, dzięki któremu czułam się przy Nim jak ze starym, dobrym przyjacielem, któremu można zawierzyć i powiedzieć wszystko. W lot rozumiał co mam na myśli i co w danym momencie czuję bądź czułam.

Cieszę się ogromnie, że dane mi było spotkać Roberta w moim życiu. Pomógł mi bardzo w trudnym momencie życiowym.

Już po pierwszej sesji poczułam się dużo lepiej. Dziś odzyskałam spokój wewnętrzny, inaczej reaguję. Powiedziałabym bardziej świadomie. Chodź oczywiście dalej nad sobą pracuję. Prawie codziennie stosuję techniki, których mnie nauczył.

Jestem pełna wiary w siebie, w ludzi i jednocześnie gotowa na zmiany w moim życiu. Zaczęłam więcej widzieć, czuć i chcieć. Doceniam to co mam i nagle wszystko co dobre i pozytywne zaczęło mi się przytrafiać.

Jedyne czego żałuję, to tego, że przygoda z Robertem dobiegła już końca. Ruszam w dalszą drogę sama wyposażona w "narzędzia", które podarował mi Robert. "Narzędzia", które mają moc i po prostu działają!!!

Z całego serca dziękuję Ci Robercie za wszystkie godziny, które mi poświeciłeś. Życzę Ci sukcesów w pracy z ludźmi i powodzenia w życiu osobistym.

Gorąco polecam wszystkim zagubionym życiowo czy zawodowo.”

Anna S.

„Teraz moja Córeczka ma fajniejszą, bardziej pogodzoną ze sobą i Światem Mamę, która lubi życie i siebie. Dzięki za to. Taki mały CUD jak dla mnie”

„Moim problemem były stany depresyjne (myślę, że dystymia). Utrzymujące się w rożnym nasileniu w zależności od sytuacji życiowych, jak również dość silne stany lekowe, których sobie nie uświadamiałam wcześniej, aż tak bardzo.

Także zaburzenia emocjonalne i strasznie chwiejna, negatywna samoocena. Cały wachlarz zaburzeń emocjonalnych, mówiąc krótko. Włączając w to nawet lęk egzystencjalny, bardzo silny, prawdopodobnie na skutek utraty rodziców w bardzo wczesnym okresie życia.

Zaryzykowałabym mówiąc o sobie, że jestem wyleczoną osobą typu „borderline”, w przypadku których to ludzi, terapia jest szczególnie trudna z racji mechanizmów obronnych i próby manipulowania otoczeniem w celu uniknięcia uczucia leku i obrony przed nim.

Pan Robert w moim odczuciu jest osobą kompetentną, posiadająca szeroką wiedzę oraz empatyczną, wspierającą i motywującą, czyli terapeuta z prawdziwego zdarzenia :). Podczas tych kilku sesji terapeutycznych, odbudowałam wspaniale swoje mocno zachwiane poczucie bezpieczeństwa i zdolność dostrzegania w życiu pozytywnych zdarzeń i sytuacji, ponieważ mój umysł był bardzo zablokowany na wszelka radość. Wyleczyłam się depresji. Już nie uciekam w swój smutek. Przeprogramowałam swój umysł, oczywiście z pomocą swojego ZAUFANEGO TERAPEUTY :).

Pokonałam poczucie winy, wstydu, żal i gniew do najbliższych, a to dla mnie ogromny osobisty SUKCES. ODZYSKAŁAM SPOKÓJ WEWNĘTRZNY I RADOŚĆ ŻYCIA. Zaczęłam rozwijać zdolności językowe, które dotychczas mocno sobie zablokowałam. Teraz moja komunikacja z innymi jest lepsza, a mój wizerunek we własnych oczach diametralnie uległ zmianie na lepsze. Wiele jeszcze jest aspektów, które się zmieniły w przeciągu tych sesji z Panem Robertem.

Osobiście polecam każdemu, kto chce się rozwijać, udoskonalać wewnętrznie albo cierpi emocjonalne dyskomforty. Raz jeszcze dziękuję Panu Robertowi za przywrócenie mnie do życia. Teraz moja Córeczka ma fajniejszą, bardziej pogodzoną ze sobą i Światem Mamę, która lubi życie i siebie. Dzięki za to. Taki mały CUD jak dla mnie ;).”

Kasia Z.

„Kontakt z ludźmi i klientami zdecydowanie się poprawił, więcej się uśmiecham, widzę więcej pozytywnych rzeczy. Lepiej gospodaruję czasem i lepiej śpię. Czuję lekkość i energię”

„Od dłuższego czasu, w zasadzi od kilkunastu lat miałem problemy z bezsennością, lękami i chwiejność emocjonalną. Straciłem pewność siebie, która kiedyś była moją silna stroną i bardzo za nią tęskniłem.

Kiedyś już nie pamiętam czym zainspirowany, sam zacząłem się interesować podświadomością. Czułem,że to jest to, ale sama wiedza to zbyt mało. Całkowicie przypadkowo, chyba poprzez Facebooka natrafiłem na Roberta i.... poszło 🙂

Kontakt z Panem Robertem rewelacyjny. Gdzieś głęboko poczułem,że to jest to – nareszcie! Po pierwszej sesji poczułem zmiany, byłem też głęboko zdeterminowany do pracy nad sobą.
Od jakiegoś czasu odczuwałem takie ściskanie w okolicach gardła. Nasilało się to jak miały się wydarzyć jakieś ważne rzeczy w moim życiu.

Po pierwszej sesji - odczucie zmalało a teraz już tego w ogóle nie ma. Czuję więcej energii, witalności, jestem bardziej świadom swoich myśli. Jeśli pokazują się te negatywne, od razu na nie reaguję. Kontakt z ludźmi zdecydowanie się poprawił, więcej się uśmiecham, widzę więcej pozytywnych rzeczy. Lepiej gospodaruję czasem i lepiej śpię. Czuję lekkość i energię.

Polecam sesje z Panem Robertem każdemu, kto czuje, że nie wykorzystuje swojego potencjału. Dopiero teraz przekonałem się, jak przeszłość i zaśmiecona podświadomość ograniczała mnie w moich działaniach, w moim życiu. Oprócz ćwiczeń oraz technik, które mi pomogły, dużo się dowiedziałem o działaniu ludzkiej podświadomości, a wiedza jest podstawą do polepszenia jakości życia.

Każdy powinien skorzystać z sesji z Robertem. Nawet nie mamy pojęcia jak ważna jest podświadomość w życiu. Po sesjach człowiek czuje, że nareszcie żyje :-).”

„Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o podświadomość”

Andrzej B.

Zarezerwuj Twoją KonsultacjęUzyskaj Dostęp Do Kalendarza

„Odczuwam komfort i spokój. Jest we mnie więcej luzu i dystansu. Mam siłę by działać, jestem bardziej uważna na otoczenie, nie boję się żyć. Właśnie tego oczekiwałam po tej terapii. Dostałam to!”

„Zgłosiłam się do Pana Roberta ponieważ miałam, myślę, że powszechne problemy zrodzone w dzieciństwie.

Mianowicie brak poczucia bezpieczeństwa, brak akceptacji, brak przyzwolenia do popełniania błędów. Z drugiej strony przeświadczenie, że a miłość i akceptację trzeba zasłużyć.

To tylko kilka z wkodowanych mi przekonań. Odbierały mi tak upragnioną i cenioną przeze mnie swobodę myśli i moich zachowań. Marnowanie energii na ciągłą walkę z samą sobą. Miałam poczucie ze żyje tylko na pół mocy. Moja ciągła niepewność miała wpływ na moje związki z partnerami i na pracę.

Wiele spraw miałam przemyślanych i dokładnie wiedziałam co chcę przepracować podczas sesji. Znałam przyczynę odczuwanego żalu, bólu, złości, niepewności, frustracji i strachu.

Były też sytuacje, które właśnie odkrywałam, a raczej odkrywaliśmy je razem w trakcie pracy. Z zaskakująco pozytywnymi efektami końcowymi, ku mej radości, bo ciężar tych tematów okazał się najcięższy i najważniejszy. Dzięki temu, że kontakt z Panem Robertem jest bardzo dobry, wzbudziło to moje zaufanie i dzięki temu możliwe było przebrnięcie przez tematy najbardziej emocjonalnie wyczerpujące.

Teraz, po terapii czuje się przede wszystkim dużo lżejsza, jakby zdjęto ze mnie ciężar tych wszystkich ograniczeń, pancerz, w którym żyłam, który sama zbudowałam, by stworzyć pozory poczucia bezpieczeństwa.

Mam poczucie, właśnie tej brakującej wcześniej, mocy i siłę , która teraz we mnie jest. Jest mi z tym dobrze. Wszystkie przykre sytuacje są nadal w pamięci, lecz ich przywołanie nie wzbudza negatywnych emocji. One są obok ale na tyle daleko, że nie wzbudzają niepokoju.

Odczuwam wewnętrzny spokój. Na efekty zmian nie musiałam czekać długo. Już w trakcie terapii zmienił się mój stosunek do innych ludzi, a przede wszystkim innych do mnie.

W ciągu tygodnia, nowe propozycje współpracy w fajnych projektach biznesowych. Poznani nowi, sympatyczni ludzie. Inaczej zaczęłam reagować niż dotychczas w typowych życiowych sytuacjach, odczuwając komfort i spokój.

Mniej się denerwuję, jest we mnie więcej luzu i dystansu. Mam siłę by działać, jestem bardziej uważna na otoczenie, nie boję się żyć. Właśnie tego oczekiwałam po tej terapii. Dostałam to!

Polecam tę terapię każdemu, kto wie, ze może więcej ale nie ma odwagi. Każdemu, kto ma w sobie blokady, ograniczenia typu „nie wypada”, „nie dam rady”, „to nie dla mnie”.

Przy każdych traumatycznych przeżyciach, gdzie na samą myśl o nich, osoba zalewa się potem, odczuwa strach, lęk, ściskanie w gardle lub żal i niepokój ta terapia jest niezwykle skuteczna. Polecam tą terapię z Robertem na podstawie własnych odczuć i dokonanych zmian.

Terapia ta jest bardzo skuteczna. Nawet jeżeli nie w 100-u % zlikwiduje nasze reakcje na dane przeżycie, to znacznie wpłynie na poprawę jakości życia. Moje życie uległo duuużej poprawie i wiem że tak już zostanie.

Dziękuje Robercie za Twój profesjonalizm.

Tekst ten pisze miesiąc po terapii. Stan dobrego samopoczucie utrzymuje się. Uśmiecham się za każdym razem, gdy obserwuje zmiany w moim zachowaniu.

Polecam. Warto”

Ela K.

"Czuję się tak, jakbym doświadczyła cudu. Życie ma teraz dla mnie inną jakość a ja jestem swoją lepszą wersją."

"Życie już nigdy nie będzie takie samo. Czuję się tak, jakbym doświadczyła cudu. Życie ma teraz dla mnie inną jakość a ja jestem swoją lepszą wersją i wiem, że ten proces będzie się pogłębiał.

Cztery sesje wystarczyły na pozbycie się wszelkich lęków i traum z dzieciństwa, które tworzyły filtr i zaburzały moje postrzeganie rzeczywistości. Smutek, lęk, stres, brak wiary w siebie, prokrastynacja odeszły w niepamięć. Przeszłość jest jak film. Emocje negatywne przestały dla mnie istnieć, bieżące sytuacje oceniam teraz obiektywnie i traktuję jako sygnał do dalszej pracy nad sobą, aby się rozwijać i wzrastać.

Każda sesja była niesamowita. Po każdym spotkaniu byłam pewna, że to najlepsza decyzja jaką podjęłam w kierunku rozwoju osobistego. Dzięki procesowi akupresury potrafię teraz pracować z emocjami samodzielnie. Życie świadomego człowieka jest piękne. Nie tracę już energii na destrukcyjne myśli, jestem szczęśliwa, pełna energii, optymizmu, otwarta, gotowa do podejmowania wyzwań.

Kreuję moją rzeczywistość. Moje serce jest przepełnione miłością i radością. Zakochałam się w życiu. Pragnę dawać z siebie to, co najlepsze i mieć wpływ na energię tego Wszechświata.

Każdemu życzę doznania tego uczucia i polecam Pana Roberta, któremu jestem ogromnie wdzięczna za zmiany jakie zaszły w moim życiu. Jestem pewna, że każdy kto podejmie taką decyzję podniesie jakość swojego życia. Jeśli czujesz, że coś w Twoim życiu jest nie tak, podejmij działanie, masz prawo do szczęścia. Z Panem Robertem to takie proste."

Patrycja S.

"Pozbyłam się lęków i poczucia wstydu. Odcięłam się od przeszłych wydarzeń, które hamowały mój rozwój. Pokochałam siebie i inaczej patrzę na przyszłość."

"O tym, że muszę zmienić coś w swoim życiu wiedziałam już od dawna. Problemów miałam wiele. Każdego dnia przez moją głowę przepływały setki myśli i pytań - destrukcyjnych, zajmujących mój czas, a niedających nic dobrego w zamian.

Zanim skorzystałam z terapii u Roberta byłam z pewnym moim problemem u innych specjalistów, niestety proponowali mi metody, które powodowały, że problem stawał się jeszcze większy. Robert zamiast rozdrapywania ran zaproponował mi proces polegający na zdystansowaniu się do tamtych wydarzeń - nauczył mnie procesu psycho-akupresury. Nie zadawał zbędnych pytań i nie oceniał.

Po wyjściu z pierwszej sesji w mojej głowie nie było nic. Cisza. Totalny spokój! Chyba pierwszy raz w życiu miałam wszystko w… nosie i cieszyłam się chwilą, wiosennym słońcem i powietrzem. Kolejne 3 sesje były już tylko dopełnieniem.

Robert pomógł mi zdystansować się do krzywd wyrządzonych mi przez moich najbliższych w dzieciństwie i do krzywd, które wyrządziłam sobie sama w dorosłym życiu. Pomógł mi pozbyć się lęków i poczucia wstydu. Pomógł mi odciąć się od przeszłych wydarzeń, które hamowały mój rozwój. Pomógł mi pokochać siebie i inaczej patrzeć na przyszłość.

Dla mnie osobiście bardzo pomocne były i są nadal nagrania Roberta. Słucham ich praktycznie codziennie - jak ćwiczę, między spotkaniami z klientami, wieczorem przed snem i rano po przebudzeniu.

Jaka jestem teraz? Zdecydowanie spokojniejsza, bardziej kreatywna, bardziej spontaniczna i pewna siebie. Oczywiście stara "ja" walczy do dziś. Na szczęście mam też w głowie nową Siebie i ona wygrywa! Mam też nowe umiejętności. Jeśli coś lub ktoś wywoła negatywną emocję we mnie, jeśli czegoś się boję, mam zrobić coś trudnego wystarczy kilka minut i jestem znowu sobą – spokojną, zrelaksowaną, pewną siebie i silną kobietą.

Polecam sesje z Robertem każdemu, kto chce zacząć żyć, a nie tylko trwać!"

Katarzyna G.

Zarezerwuj Twoją KonsultacjęUzyskaj Dostęp Do Kalendarza

„Wzrosła moja samoocena i stabilność emocjonalna. Jestem spokojna i skuteczniejsza w pracy”

"Byłam w momencie kiedy wiedziałam że muszę zmienić moje życie, ale nie potrafłam ruszyć z miejsca. Wszystko co się działo w moim życie, niejako wydarzało się jakby poza mną. Ja chciałam czegoś innego, ale moje działania doprowadzały do wręcz odwrotnego skutku, co rodziło we mnie złość, frustrację przede wszystkim na siebie, że nie daje rady, choć przecież wiem czego chcę.

Miałam zachwianą wiarę we własne możliwości. Relacje z moimi najbliższymi także pozostawiały wiele do życzenia, i wydawało mi się, że to głównie przez mój sposób reagowania, jestem raczej wybuchowa. Mała sytuacja potrafła doprowadzić mnie do wybuchu. Miałam poczucie bezsilności, a przede wszystkim złości na siebie że mimo przeczytania tylu mądrych książek, także o tym co zrobić by moje życie było lepsze, pełniejsze, bardziej kreatywne nic się nie zmieniało, a wręcz było gorzej.

Moja samoocena wzrosła i to bardzo, już nie boję się czynności, które związane są z moja pracą bo wiem, że nawet jak zrobię coś źle to i tak jestem o krok dalej niż wówczas gdy siedziałam i zastanawiałam się czy warto. Wiem dlaczego bałam się tego i ten strach już mnie nie dotyczy. Wróciły do mnie wspomnienia z dzieciństwa które zawsze wzbudzały we mnie emocje. Obecnie wspomnienia są nadal ale już mnie nie blokują.

Dostrzegłam rzeczy o których nie miałam pojęcia. Obecnie nie ma sytuacji, która była by w stanie mnie wyprowadzić z równowagi, a jeśli nawet to ja już wiem co zrobić żeby emocje uspokoić i zareagować adekwatnie do sytuacji.

Moi domownicy także dostrzegli różnicę, moje dzieci powiedziały mi ostatnio „mamo jesteś jakaś inna, spokojniejsza bardziej uśmiechnięta, a mój syn dodał taka rozświetlona (ma 6 lat)”. Moja podświadomość sama dała mi receptę co mam zrobić, aby było lepiej, ale dopiero wówczas jak zablokowane emocje zostały uwolnione."

Bernadetta K.

"Zwiększyłam skuteczność w sprzedaży i poprawiłam relacje z klientami. W życiu prywatnym zaczęłam być odpowiedzialna za wszystkie swoje decyzje i zachowania. Ociepliły się moje stosunki z rodziną i bliskimi."

"Terapia z Robertem oraz sesje hipnoterapii pozwoliły uwolnić moje destrukcyjne emocje, które towarzyszyły mi od wczesnego dzieciństwa. Największym moim problemem był strach przed odrzuceniem oraz ucieczka przed odpowiedzialnością. Dzięki Robertowi uporałam się z tymi problemami.

W moim życiu zarówno osobistym jak i zawodowym zmiany te natychmiast przyniosły pozytywne rezultaty. W pracy znacznie zwiększyłam swoją skuteczność w sprzedaży i poprawiłam relacje z klientami.W życiu prywatnym zaczęłam być odpowiedzialna za wszystkie swoje decyzje i zachowania. Automatycznie ociepliły się moje stosunki z rodziną i bliskimi.

Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak olbrzymi wpływ na nasze życie teraźniejsze mają emocje, które ukształtowały nas kiedy byliśmy dziećmi. Każdemu kto zmaga się z problemami gorąco polecam sesje z Robertem. Z dobrym coachem/terapeutą jesteśmy w stanie pokonać każdy problem w znacznie szybszym okresie i zacząć szczerze cieszyć się życiem!"

Kamila S.

„Poprawiły się relacje z moimi najbliższymi. Usunięcie blokad przed rozmową z klientami i całkowity zanik zniechęcenia.”

„Byłem bardzo zablokowany. Przeszłość kładła się ciężarem na moim życiu i była jak plecak wypełniony kamieniami nie dając możliwości wspinać się. Problem z odrzuceniem, który przekładał się na życie zawodowe w części telemarketera, ale też przenosił się w życie prywatne generując odrzucenie w związkach. Osiągnąłem w końcu stan, w którym nie byłem w stanie wykonać telefonu do potencjalnego klienta i zostałem bez żadnych środków do samodzielnej egzystencji.

Zaskakującym efektem, już po pierwszym spotkaniu było ustanie krwawienia z nosa, które trwało u mnie od kilku lat. Ale był to jakby „skutek uboczny” podjętych działań. Za najważniejsze uważam zdecydowaną poprawę moich relacji z najbliższymi. Kolejnym efektem jest usunięcie blokad przed słuchawką i całkowity zanik zniechęcenia.

Rynek zmienił się przez ostatnie 6 lat od kiedy to moja aktywność drastycznie malała i teraz muszę pracować znacznie więcej by na nowo znaleźć klucz do niego, w czym upatruję dla siebie wielką szansę. Bo jak powiedział kiedyś inny coach „szukajcie a znajdziecie”.

Zdjęte zostały ograniczenia i blokady, które pętały moje ręce. Reszta, czyli sukces nad którym pracuję to kwestia czasu. Jestem pewny siebie, zdecydowany i panuję nad moimi emocjami."

Jacek B.

Zarezerwuj Twoją KonsultacjęUzyskaj Dostęp Do Kalendarza

„Zaszły istotne zmiany w moim zachowaniu, nawykach myślowych oraz w odbieraniu i postrzeganiu świata zewnętrznego.”

„Patrząc na swoje życie przed i po zauważyłem istotne zmiany w swoich zachowaniach, nawykach myślowych oraz w odbieraniu i postrzeganiu świata zewnętrznego. Zdając sobie sprawę że procesy przez które przeszedłem są dość skomplikowane, dziś wiem że nic nie dzieje się po pstryknięciu palcem i potrzeba czasu na wszystko, na to aby zaszły jakiekolwiek zmiany, do tego moje zaangażowanie i wysiłek sprawiają że z dnia na dzień pojawiają się oczekiwane efekty.

Czas w jakim uzyskujemy efekty jest tylko zależny od tego jak mocno się angażujemy w to co robimy i jak w to wierzymy. Od początku wierzyłem że narzędzia które otrzymuję pomogą mi w życiu i przede wszystkim je odmienią. Tak też się stało."

Piotr K.

„Obniżyłem poziom wszystkich negatywnych emocji jakie mną zawładnęły. Poprawiłem własną samoocenę i mam większą wiarę w przyszłość.”

„Moje życie pomimo, że nie określiłbym je jako złe nacechowane było dużą ilością negatywnych myśli, strachu i lęku - często nieuzasadnionego, który destrukcyjnie wpływał na moje codzienne samopoczucie. Spory wpływ na mój stan zdrowia psychicznego miały także wydarzenia z przeszłości, które ciągle rozpamiętywane zatruwały mi niekiedy pół dnia poprzez brnięcie przez nie i bezsensowne analizowanie. Moje samopoczucie było przez to często nie za dobre, źle oceniałem samego siebie krytykując się niemal bez przerwy.

Podczas współpracy udawało mi się osiągać obniżenie poziomu wszystkich negatywnych emocji jakie mną zawładnęły. Początkowo nieznacznie, później coraz bardziej. Udawało mi się zapominać o negatywnych nawracających myślach.

Zdecydowanie poprawiłem własną samoocenę - mam znacznie większą wiarę w przyszłość oraz w sens podejmowanych działań. Co najważniejszej jednak dla mnie - poziom rozważań nad przeszłością spadł o 90% - praktycznie o tym nie myślę i nie zatruwam się tym co było złe. Jeśli nawet czasem myśli nawracają staram się stosować przećwiczone techniki. Obniżam także swój poziom wewnętrznego niepokoju poprzez stosowanie ćwiczeń psycho-akupresury - on również spadł, może jeszcze nie do 0, ale obniżył się znacznie."

Piotr S.

„Odnalazłam się na nowo w życiu. Odzyskałam wiarę w siebie i swoje możliwości.”

"Do zgłoszenia się na terapię skłonił mnie fakt, że nie potrafłam się odnaleźć w życiu. Byłam przytłoczona swoimi problemami, szczególnie patologiczną relacją z matką i nieuporządkowanym życiem po rozwodzie. Wpływ mojej matki na moje życie był bardzo destrukcyjny o odbierał mi dużo zdrowia. Nie umiałam sobie też poradzić z negatywnymi emocjami po rozwodzie. Ciągle dopatrywałam się swojej winy w związku i bezsensownie analizowałam swoje małżeństwo, które jest już tylko przeszłością.

Dzięki coachingowi odnalazłam się na nowo w życiu, odzyskałam wiarę w siebie i swoje możliwości. Wróciłam do swoich pasji i cieszę się każdym dniem. Inaczej też, lepiej zorganizowałam się zawodowo.

Gorąco polecam coaching u p. Roberta. Dzięki niej stałam się inną osobą, zaczęłam wierzyć w siebie, straciły dla mnie znaczenie sprawy, które mnie przytłaczały i odbierały radość życia. Każdy, kto sobie nie radzi z własnymi problemami i emocjami znajdzie u p. Roberta pomoc.”

Agnieszka Ł.

Zarezerwuj Twoją KonsultacjęUzyskaj Dostęp Do Kalendarza

„Odsunęłam od siebie „demony przeszłości”. Teraz patrzę optymistycznie na moje życie.”

„Szukałam pomocy, ponieważ nie wierzyłam w siebie. Byłam stale krytykowana przed moją byłą teściową, poniżana przez nią. To ona sprawiła, że przestałam wierzyć w siebie, bałam się, że spełnią się jej przepowiednia, że bez niej sobie nie poradzę w życiu. Bałam się tej kobiety nawet 6 lat po rozwodzie. Ona stale miała nade mną jakąś władzę. Jakiś wpływ.

Chciałam dzięki terapii z Robertem pozbyć się tego "demona przeszłości" Dzięki terapii odsunęłam od siebie wszystkie złe obrazy. Teraz mogę myśleć o mojej przeszłości spokojnie i te myśli są już bardzo rzadkie.

Kolejny problem z którym prawie uporałam się dzięki terapii był ciągły strach o mojego syna. Piszę "prawie" bo cały czas nad tym pracuję, ale już teraz wiem jak to robić. Byłam matką nadopiekuńczą, kontrolująca. Teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej. Te dwa problemy były dla mnie najistotniejsze i dzięki terapii poradziłam sobie z nimi.

Zawsze bałam się tego typu terapii, jak to nazywałam "grzebania w podświadomości". Bałam się, ponieważ nie chciałam stracić panowania nad rzeczywistością. Okazało się, że podczas terapii, podczas stanu relaksu nie tylko nie tracimy poczucia rzeczywistości, ale tę rzeczywistość widzimy wyraźniej. Podczas spotkań czułam się bezpiecznie, pewnie i spokojnie.

Polecam terapię u Roberta Olińskiego ,gdyż pomaga ona osiągnąć spokój i uczucie bezpieczeństwa, a co najważniejsze, ta terapia daje narzędzia, które można wykorzystywać samodzielnie, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Po tej terapii całkiem inaczej, bardziej optymistycznie patrzę na życie. Kto powinien skorzystać z tego coachingu..... Każdy!!! I mówię to z czystym sumieniem. Każdy kto chce zmienić swoje życie, osiągnąć równowagę wewnętrzną i osiągnąć sukces. Dziękuję!!!

Agnieszka Ś.

„Jestem stabilniejszy emocjonalnie i wyciszony. Nastąpiło rozluźnienie i swoboda, które przerodziły się w zwiększoną sprzedaż i poprawę atmosfery w domu.”

„Największym moim problemem było rozchwianie emocjonalne, od apatii po silne wzburzenie. Przekładało się to negatywnie bezpośrednio na moja pracę i jej wyniki od bardzo dobrych po słabe by wręcz nie powiedzieć mizerne.

Chciałem osiągnąć pewną stabilność emocjonalną co mi się udało lub wypracowaliśmy podczas sesji. Współpraca była miła, a atmosfera od pierwszego spotkania pozwoliła mi po minucie zaufać i otworzyć się.

Największymi zmianą jest pozbycie się snów które przepowiadały słabą sprzedaż i traktowałem je jako dogmat. Stałem się kilku dziesięciolatkiem (60) o stabilniejszym rozbudzeniu emocjonalnym i wyciszeniem go w stresujących sytuacjach. Nastąpiło rozluźnienie i swoboda, które przerodziły się w zwiększoną sprzedaż i poprawę atmosfery w domu.

Jakże proste ćwiczenia psycho-akupresury okazały się szybkie i skuteczne.

Czy mogę polecić pana Roberta Olińskiego – tak. Czy powtórnie poproszę o pomoc jeśli będzie takowa konieczna – tak. Dla mnie te metody coachingowe/terapeutyczne okazały się skuteczne."

Andrzej S.

„Umiem radzić sobie z każdą trudną, irytującą czy stresującą sytuacją i problemem. Doświadczam lepszego samopoczucia i większej wydajności w pracy.”

„Dziękuję Robercie za możliwość skorzystania z coachingu, sesji hipnoterapii i uwalniania destrukcyjnych emocji.

Zauważam, zarówno ja, jak i moje otoczenie, skuteczne zmiany w odniesieniu do moich indywidualnych potrzeb. Zmiany nastąpiły wskutek kilku naszych owocnych sesji. Proces pozytywnych zmian następuje nadal, co przynosi zadowolenie i radość, a nawet ulgę mnie i innym.

Do szukania pomocy skłoniły mnie problemy w pracy, a także w życiu rodzinnym. Zawsze miałam trudny charakter, byłam osobą, którą wiele rzeczy i sytuacji nadmiernie irytowały. Ciągły stres, spowodowany głównie dążeniem do nieustającej perfekcji we wszystkich obszarach mojego życia i współpracy z innymi. Irytacja, stres, nerwy, niekorzystnie wpływały na wydajność w pracy, ale również na współżycie z bliskimi w domu.

Myślę, że najważniejsze podczas naszych sesji było pełne zaufanie, jakim obdarzyłam bardzo szybko Roberta. To spowodowało, że terapia przyniosła taki wspaniały efekt. Podczas spotkań czułam się bardzo swobodnie, bezpiecznie i dzięki temu mogłam całkowicie poddać się wszelkim procesom, które sama przyswoiłam i wykorzystuję zawsze wtedy, kiedy uznam, że mi one pomogą.

Ogromnym sukcesem naszych sesji jest nabyta umiejętność radzenia sobie z każdą trudną, irytującą, czy stresującą sytuacją i problemem. To przekłada się widocznie na lepsze samopoczucie moje i osób w moim otoczeniu a także na wydajność w pracy. Jestem bardziej spokojna, opanowana a jeżeli zdarzają się jakieś trudne sytuacje, potrafię doskonale sobie poradzić.

Dużo też rozmawialiśmy i dzięki temu wiele rzeczy inaczej postrzegam i inaczej podchodzę do wielu spraw. Przebywanie w stanach pełnej relaksacji dużo mnie nauczyły, wiele dowiedziałam się o sobie, ale jest to do dziś pomocne. Mogę polecić coaching i terapię z Robertem każdemu, kto potrzebuje zmiany na lepsze w swoim życiu w jakiejkolwiek sferze życia, w pozbyciu się wszelkich barier, stresu, fobii i lęków, a także każdemu, kto chce wyrzucić ze swojej pamięci przykre wydarzenie, które rujnuje życie i nie pozwala normalnie funkcjonować. 

Przykładem jest moja przyjaciółka, która miała ciężki wypadek samochodowy 2 lata temu. Nikt i nic nie mogło Jej wcześniej pomóc: psycholog, leki, różne próby. Za każdym razem za kierownicą: lęk, panika, przez to kłopoty ze zdrowiem, kłopoty w pracy i codziennym funkcjonowaniu.

To Robert wszystko naprawił, wykorzystane procesy sprawiły, że wszelkie lęki ustąpiły bezpowrotnie, wraca zdrowie i jazda samochodem jest taką samą przyjemnością, jaką była przed wypadkiem.

Tak więc polecam spotkania z Robertem każdemu i mogę zagwarantować, że jeżeli podda się całkowicie technikom, które wykorzystuje, osiągnie zamierzony cel."

Kasia M.

Zarezerwuj Twoją KonsultacjęUzyskaj Dostęp Do Kalendarza

„Poczułem, że jestem wartościowym człowiekiem i żyje mi się z tym lepiej. Poczułem, że wszystko co sobie wymyślę mogę zrealizować.”

"Przez lata myślałem że sam dla siebie mogę być terapeutą, aż do dnia kiedy spotkałem Roberta na jednym ze szkoleń w firmie. Zdałem sobie sprawę, że nie do końca mam rację. Targały mną złe emocje związane z wieloma sprawami prywatnymi i niepowodzeniami przy współpracy z pracodawcami, z których jak się okazało nie zdawałem sobie sprawy. Czułem się zły wewnątrz, często rezygnowałem z różnych przedsięwzięć nawet nie próbując, a to dlatego że moja wiara we własne możliwości była przykryta kurzem negatywnych wspomnień.

Zdecydowałem że dam szanse sobie i prawdę mówiąc Robertowi, bo miałem mieszane uczucia na starcie. Już po pierwszym spotkaniu, poczułem że jednak jestem wartościowym człowiekiem, a nie jak myślałem wcześniej, żyję po to by żyć i robić to co ktoś sobie wymyślił. Podczas pierwszej sesji poczułem, że sam od siebie powinienem zacząć wymagać i że to ja jestem odpowiedzialny za moją przyszłość i poczułem się dobrze z tą świadomością.

Poczułem że wszystko co sobie wymyślę mogę zrealizować, część starych przyzwyczajeń stopniowo rzuciłem w kąt, zacząłem myśleć pozytywnie o sobie i ludziach, z którymi miałem do czynienia, a tych którzy tworzyli w mej głowie złe obrazy oderwałem jak kupon z ulicznego ogłoszenia i wyrzuciłem.

Spotkania z Robertem spowodowały że poczułem się lepiej z samym sobą, zabrałem się za realizację marzeń które gdzieś odłożyłem. Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że żyje mi się lepiej bo wiem co mogę, a jak nie mogę to szukam powodu dlaczego i tak czy inaczej próbuję.
Sama terapia to czysta przyjemność, pełen relaks, choć nie obyło się bez wstrząsów, tyle, że obecnie w celu ich wyeliminowania, część terapii mogę wykonywać sam w domu, a to wszystko dzięki kredytowi zaufania który udzieliłem terapeucie.

Nie żałuję nawet minuty spędzonej na rozmowach o wszystkim i wydawało by się niczym. Jeśli zastanawiasz się czy to jest dla Ciebie, przestań i skorzystaj z pomocy osoby, która wie co robi. Kosztować Cię to będzie rozmowę i trochę czasu, ale efekty zwalą Cię z nóg. Polecam taki couching/terapię każdemu, zdrowemu, choremu, z fobiami, złymi wspomnieniami tłumionymi przez lata, a może i dziesiątki lat (Tak! To ma przeogromny wpływ na Twoje życie, choć wydaje Ci się że o tym nie myślisz!!), a także osobom które jak ja, uważają że wszystko jest w porządku. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za poświęcony czas i pomoc."

Krystian S.

Zarezerwuj Twoją KonsultacjęUzyskaj Dostęp Do Kalendarza

Znajdziesz Mnie Również Tutaj

facebooktwitteryoutubelinkedinemail