Prawdziwe przyczyny wszelkich niepowodzeń i jak możesz to zmienić już od dziś.

Jeśli interesuje cię gdzie możesz znaleźć przyczyny niepowodzeń i jak możesz to zmienić już od dziś to obejrzyj teraz film…

 


Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Dziękuję za twój czas. Pozostaw teraz poniżej twój komentarz 🙂

Do usłyszenia,
Robert Oliński

 

Transkrypcja:

Prawdopodobnie jeśli napotykasz na niepowodzenia w swoim życiu włącza się tryb w twojej głowie szukania winy gdzieś na zewnątrz lub obwiniania kogoś. Jeśli rozejrzysz się dookoła i spojrzysz na wszystkie osoby, które odnoszą sukces w jakiejkolwiek dziedzinie zawodowej i osobistej, i poznasz ich życie głębiej to prawdopodobnie dojdziesz szybko do wniosku, co stoi za ich sukcesem.

To co stoi za ich sukcesem nosi nazwę prawa przyczyny i skutku, które było wieki temu nazywane przez Arystotelesa zasadą przyczynowości. Według prawa przyczyny i skutku wszystko ma swoją przyczynę. Wszelka porażka ma swoją przyczynę tak samo jak każde osiągnięcie i sukces. Istnieje przyczyna, dla której niektóre osoby mają wysportowane ciało. Istnieje przyczyna zdrowia, wysokiej pozycji zawodowej, grona wielu przyjaciół, dobrze prosperującej firmy lub dostatniego życia.

Prawo przyczyny i skutku mówi, że jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu w jakiejkolwiek dziedzinie to musisz wykonać odpowiednie kroki w kierunku przybliżającym cię do tych osiągnięć. Muszą być to kroki odpowiednio zaplanowane, które jednocześnie poparte będą pełnym wiary w osiągnięcie sukcesu działaniem.

W związku z tym, jeśli chcesz osiągnąć cokolwiek w jakiejkolwiek dziedzinie na samym początku musisz najpierw zasadzić nasionko, czyli pomysł, które następnie poprzez twoją pracę i zdobywanie wiedzy w danej dziedzinie, będzie podlewane i użyźniane w celu wydania plonu, który będzie twoim sukcesem.

Tym samym jeśli obecnie twoje życie pełne jest niepowodzeń i smutku, spójrz na nie z perspektywy czasu i pomyśl, co mogło taki stan rzeczy wywołać. Co jest tego stanu rzeczy przyczyną i jakie zmiany możesz wprowadzić aby to zmienić? Oczywiście nie możesz zmienić przeszłości, ale zawsze możesz podjąć działania dzisiaj, które pozytywnie wpłyną na twoją przyszłość.

Możesz się przeciw temu buntować, ale zapewniam cię, że nie ma od tego prawa odstępstwa. To prawo pomimo, że niewidzialne, zawsze wpływa na to kim jesteś, co robisz i jak będzie wyglądać twoje jutro. W biblii można wyczytać, że “co posiejesz, to i żąć będziesz”. Prawo przyczyny i skutku można zatem nazwać również prawem siania i zbierania. Rodzaj posianych nasion i ich pielęgnacja będzie wpływać na twój plon.

W związku z tym można powiedzieć, że zbierasz plony tego, co zasiałeś w przeszłości. Aby zatem twoja przyszłość wyglądała bardziej radośnie i aby była nasycona sukcesem i dostatkiem, od teraz musisz zmienić rodzaj sianych nasion, które w przyszłości wydadzą zgodne z nimi plony. Czyli od teraz pierwsze co musisz zrobić, to zmienić swoje myśli na pozytywne i twórcze. Określić swoje cele i sprecyzować konkretny plan działania w kierunku ich osiągnięcia.

Zapamiętaj to bardzo ważne stwierdzenie. Twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość. Twoje myśli są przyczyną wszelkiego twojego powodzenia lub jego braku. Myśli to przyczyna, a twoja rzeczywistość jest jej skutkiem. Zmieniając twoje własne myśli na temat siebie samego, twoich możliwości i twojej przyszłości, która będzie pozytywna, nadasz cel i kierunek konstruktywnemu działaniu.

Wszystko naokoło ciebie nie będzie miało żadnej konkretnej wymowy, dopóki ty sam nie zdecydujesz się ocenić danej sytuacji i nadać jej znaczenia. Większość sytuacji jest w swym rodzaju neutralna, a ty nadajesz im swoją własną interpretację. Jeśli myślisz, że twoja obecna sytuacja jest beznadziejna, to właśnie taką ona będzie. Jeśli myślisz, że na dworze jest brzydka pogoda, to taka ona dla ciebie będzie. Jeśli myślisz, że nie ma dla ciebie możliwości polepszenia twojego życia, to tak właśnie się stanie.

Ale jest również i druga strona tego medalu. Możesz skupić się od dzisiaj na pozytywnym znaczeniu danej sytuacji lub zdarzenia. Możesz zacząć dostrzegać je w innym, a mianowicie pozytywnym świetle. Jeśli pada za oknem, to znaczy, że trawa będzie lepiej rosła i wszystkie rośliny będą lepiej odżywione. Jeśli spóźnisz się na autobus to możesz podziękować, że następny będzie już za chwilę.

Twoja interpretacja sytuacji, pozwoli zmienić ci twoje własne nastawienie, a tym samym i stan emocjonalny. Jeśli czujesz się lepiej i radośniej, to również jesteś bardziej kreatywny i układa ci się lepiej w życiu zawodowym i osobistym. Ale wszystko zaczyna się od twoich własnych myśli, które programują twoją podświadomość, która jak posłuszny sługa pcha cię następnie automatycznie w kierunku sukcesu lub niepowodzenia. Zdrowia lub choroby. Biedy lub dostatku.

Prawo koncentracji mówi, że to na czym się skupiasz rośnie. To jakie myśli masz w głowie, kieruje twoją koncentracją i przykuwa twoją uwagę. W związku z tym od teraz zacznij siać ziarna urodzaju. Zmień swoje myśli na pozytywne. Zacznij ponownie wierzyć, że może być lepiej i tak się stanie jeśli tylko włożysz w to swoje serce i wysiłek. Od teraz bądź siewcą dostatku i urodzaju, a twój umysł podświadomy pomoże ci zbierać plon radości i zadowolenia.

Poprzez zmianę rodzaju twoich myśli zmieniasz również i kierunek twojej koncentracji. Tym samym jeśli ulega zmianie twoja koncentracja, zaczniesz dostrzegać rzeczy i sytuacje, które będą ci sprzyjać i powodować twój rozwój, czego ci z całego serca życzę. Pamiętaj, stajesz się tym, o czym myślisz przez cały czas. A dobra wiadomość jest taka, że masz władzę nad swoim własnym myśleniem i możesz je w każdej chwili zmienić.

Chcesz wiedzieć więcej jak dokonać transformacji twojego życia i wykorzystać przy tym twoje naturalne zdolności? Kliknij w link pod spodem tego filmu i dowiedz się jak dodatkowo możesz pozytywnie wpłynąć na twoją przyszłość i osiąganie twoich celów i marzeń. Dziękuję za twój czas i uwagę. Podziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami i pozostaw poniżej tego filmu swój komentarz. Jeśli wiedza, którą się z tobą podzieliłem jest dla ciebie wartościowa, kliknij również przycisk lubię. Do usłyszenia, pozdrawiam Robert Oliński.

Ten film znajdziesz również na YouTube:
http://youtu.be/FQyQS2Abeiw

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field