*Prawo Przyciągania* A Zdrowie, Bogactwo, Miłość i Sukces…

Prawo PrzyciąganiaPrawo Przyciągania A Zdrowie, Bogactwo, Miłość i Sukces…

Zapytasz a co ma jedno z drugim wspólnego? Otóż wszystko, dlaczego? Ponieważ to w umyśle tworzy się rzeczywistość, która później manifestuje się w świecie zewnętrznym. Prawo Przyciągania mówi, że Twój świat zewnętrzny, odpowiada Twojemu wnętrzu, czyli Twoim dominującym myślom i uczuciom. Prawa Wszechświata są neutralne ale zawsze działają niezmiennie. Jeśli tworzysz myśli pełne harmonii i bogactwa, takie warunki stwarzasz wokoło siebie.

Jeśli Twój świat wewnętrzny jest pełen braku, niedostatku i choroby, takie warunki będą Cię również otaczały!

Zapraszam Cię na film…

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

 

Twórz swój świat świadomie. Pamiętaj o afirmacji Zdrowie, Bogactwo, Miłość i Sukces…

Pozostaw TERAZ poniżej Twój komentarz, co o tym myślisz?

Pozdrawiam,
Robert Oliński

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

10 Comments

 • Małgorzata

  Reply Reply 18/01/2012

  przez 46 lat byłam „zamulona” i żyłam w nieświadomości, dzisiaj oczy zaczynają mi się otwierać…. dziękuję

 • Maciej

  Reply Reply 19/01/2012

  Robercie, dzięki za ciekawy film i wartościowy przekaz. Jest to wiedza, którą już kiedyś poznałem, ale w ferworze codziennej gonitwy oraz rozwiązywania wielu problemów często zapominamy o tych prawach. Dzięki takim materiałom udaje się wrócić do dobrych wzorców.

  Z niecierpliwością będę oczekiwał na kolejne interesujące wpisy.

  Pozdrawiam
  Maciek

 • Karolina

  Reply Reply 19/01/2012

  To co robisz Robercie jest godne podziwu niewiele osób ze współczesnego świata czyni trudy w kierunku naprawy bądź też korekty toku myślenia innych ludzi….
  to bardzo chwalebne. Jednak muszę przyznać, że niekiedy może być to trochę trudne do wykonania bądź też, jak można ująć to inaczej, wprowadzone w czyn! Reasumując super idea oby tylko więcej takich filmów powstawało, a wtedy zmiana programów ludzkich podświadomości stanie się rzeczywistością.
  Serdecznie pozdrawiam

 • Mariusz

  Reply Reply 19/01/2012

  Witaj Robercie następna dobra afirmacja czas zacząć ją praktykować.Dziękuje

 • Marcin

  Reply Reply 19/01/2012

  Rób sobie transkrypcje video – pomoże Ci to w wyszukiwarkach.

  • robertolinski

   Reply Reply 20/01/2012

   Marcinie, święta racja. Dziękuję za pomysł. Muszę Ci się przyznać, że mam już nawet od kilku miesięcy zainstalowaną wtyczkę do transkrypcji, ale niestety czas! Nie znalazłem jeszcze opcji transkrypcji automatycznych :(. Może Ty coś wiesz na ten temat :). Pozdrawiam, Robert.

 • bozena

  Reply Reply 23/01/2012

  Hi Robert wspaniala afirmacja,zaczynam powtarzac kazdego dnia.Mam pytanko czy zaczynajac afirmacje:ja jestem….jest wiec bledne?Czy trzeba tworzyc afirmacje w formie bez osobowej??Pozdrawiam

  • Agnieszka

   Reply Reply 24/01/2012

   Sluchajac otrzymalam odpowiedzi na pytania ktore sama sobie zadawalam , wielkie dzieki Robercie.

 • Karol

  Reply Reply 11/02/2012

  Świetne i prawdziwe, wiem bo przeżyłem już kilka latek, ja dodał bym jeszcze dwie rzeczy, chociaż można dodać więcej, jedna to ta, którą i Ty stosujesz – Uśmiechaj się! – śmiech to nie tylko stan ducha ale i pierwsza droga do zdrowia tak fizycznego jak i psychicznego. Druga to staraj się czynić dobro – bo przecież zapewne wiesz, tak dobro jak i zło wraca do nas jak bumerang i uderza nawet z większą siłą – mógłbym nawet powiedzieć, że niejednokrotnie martwiłem się o osobę, która mi włożyła jakąś drzazgę za paznokieć bo wiedziałem, że tak powiedziawszy kara jaka ją niedługo spotka niewarta jest tej drzazgi ale o prawach wszechświata nie nam decydować. Chyba nie będziesz mi miał za złe, że obserwuję Ciebie od pewnego czasu, bo Twoja ideologia jest bardzo podobna do mojej.
  Wujek_Mario

 • Kaśka

  Reply Reply 29/04/2012

  Świetne nagranie. Potrzebowałam kopa motywacyjnego, dzięki serdeczne!

Leave A Response

* Denotes Required Field