“Sekta Ikara” Zdemaskowana…!

Zastanawialiście się kiedyś, jak bardzo kartele farmaceutyczne są zaangażowane w tworzenie Rządów, krztałtowanie światopoglądów i wpływ na zdrowie nasze i naszych dzieci?

Niewielka garstka “świadomych” obywateli tego świata, zadaje sobie te pytania. Nic dziwnego, kiedy dla 90% społeczeństwa, jedyną lub przeważającą rozrywką jest telewizja. Poprzez “szklane okno na świat”, pochłaniana jest ogromna dawka strachu, znieczulicy, agresji, podporządkowania wątpliwym autorytetom i ideom, jak również pokazane są szybkie i łatwe sposoby zaspokojenia wykreowanych potrzeb, aby stać się lepszym, piękniejszym i spełnionym.

Pobierz drogi czytelniku poniższy artykuł, który został napisany przez dr. Ratha, który jako jeden z niewielu, nie boi się mówić prawdę i dąży do zdemaskowania fałszywych przyjaciół i ich interesów. Podziel się tą informacją ze swoimi najbliższymi i przyjaciółmi, ponieważ ważna jest świadomość i wiedza na jakże ważne dla nas wszystkich tematy, które dotyczą naszej wspólnej przyszłości.

Pobierz plik PDF: “Sekta Ikara”

Z serdecznymi pozdrowieniami, życząc świadomego istnienia

Pozostaw swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field