Szablony Blogów, Które Przyciągają…!

W tym wpisie, znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci wybrać pomiędzy tworzeniem szablonu Twojego bloga samemu, zleceniem grafikowi lub zakupem profesjonalnej grafiki od firmy, która się w tym specjalizuje…

Dzięki tym wiadomościom ZAOSZCZĘDZISZ MNÓSTWO CZASU, ENERGII I PIENIĘDZY!

Zanim zaczniesz cokolwiek robić, proszę przeczytaj całą treść i jeśli uznasz ten wpis za wartościowy, śmiało, proszę podziel się nim z Twoją grupą! Proszę, prześlij go Facebook-a, Twittera i inne media społecznościowe.

———-

1. TWORZENIE SZABLONU BLOGA SAMEMU

Hmmm, oczywiście możemy pokusić się o stworzenie takiego szablonu samemu, ale… jest to z góry skazane na niepowodzenie! Nie wiesz, jak 99% początkujących blogerów, jakie właściwości i funkcje powinien spełniać szablon, który będzie odpowiednio przekazywał treści i informacje, a ponadto był funkcjonalny. Blog ponadto musi zawierać pewne funkcje użytkowe. Jeśli znasz wszystkie te zagadnienia, śmiało próbuj. Dla mnie jednak jest to strata czasu i energii, a co za tym idzie pieniędzy. Im wcześniej Twój blog będzie pracować w sieci, tym szybciej będzie przynosił dochody!

2. ZLECENIE PROJEKTU GRAFIKOWI LUB FIRMIE GRAFICZNEJ

Wydaje się, że jest to dobre rozwiązanie, lecz… niestety nie. Graficy, którzy tworzą projekty stron internetowych, zazwyczaj nigdy nie robili projektu bloga, a już na pewno nie znają się na jego funkcjonalności. Grafik zaprojektuje szablon, który na pewno będzie dobrze wyglądać, ale z całą pewnością nie będzie posiadać niezbędnych właściwości, które są niezbędne.

Dodatkowo, jeśli zlecisz pracę grafikowi i ustalicie cenę, bądź pewny(a), że na ustalonej kwocie się nie zakończy!… Ponadto, graficy to taka społeczność, że jeśli w tym samym czasie dostaną bardziej interesujące zlecenie za lepsze pieniądze… Twój projekt będzie czekać w kolejce, a przecież Tobie zależy, aby mieć go jak najszybciej.

Oczywiście możesz, zabrać swój niedokończony projekt do innej firmy, ale niestety, żadna firma nie kwapi się aby dokończyć coś, czego nie projektowała od początku.

Ale najważniejsze. NIE WIESZ jaki będzie efekt końcowy. Nigdy nie wiesz, czy rezultat będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami!… Nawet jeśli zrezygnujesz ze zlecenia, ponieważ efekty będą dla Ciebie nie do zaakceptowania, kto zwróci Ci Twój STRACONY CZAS?

3. ZAKUP GOTOWEGO SZABLONU

TAK, jest to najodpowiedniejsze rozwiązanie. Kupując gotowy, profesjonalny zaprojektowany szablon bloga, otrzymasz dokładnie to, co widzisz. Będziesz jeszcze przed zakupem stwierdzić, czy projekt i jego funkcjonalność są odpowiednie dla Twoich potrzeb, czy też nie.

Projektowaniem gotowych szablonów zajmują się najlepsi graficy, którzy znają również funkcjonalność jaką oczekują przyszli użytkownicy.

Jesteś w sieci po to aby tworzyć zawartość i przekazywać wartość, nie baw się więc w bycie niby grafikiem. Wykorzystaj swój czas kreatywnie! Nie trać czasu, energii i pieniędzy. Zafunduj sobie spokój ducha i profesjonalny wygląd Twojego serwisu.

POLECAM osobiście poniższą firmę, której szablony wykorzystywane są przez największych blogerów na świecie. Szablony tych firm są graficznie poprawne (bez przeładowania), zawierają odpowiednią funkcjonalność i są SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE NA WORDPRESS!

Niewielkie koszty, które są Twoją inwestycją, ponosisz jednorazowo, a otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Ponadto otrzymujesz w ofercie specjalnej aż 3 różne grafiki, które możesz później użyć na innych tematycznie blogach!

Firma WOOTHEMES:

WooThemes - Made by Designers

Wierzę, że wyniosłeś(aś) z tej wiadomości wiele wartościowych informacji, które pomogą Ci w tworzeniu Twojej obecności online.

Jeśli tak, proszę podziel się tą informacja ze swoim gronem znajomych. Prześlij tę wiadomość na Facebook, Twittera lub Blipa!

Dzięki za Twoją uwagę. Życzę wielu sukcesów na drodze do wolności,

Pozostaw swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field