Szok, Medycyna Jakiej Nie Znacie


Ostatnio dużo się dzieje w dziedzinie medycyny. Rośnie szum i niezadowolenie wśród, co bardziej świadomych pacjentów i lekarzy, którzy muszą stosować terapie i syntetyczne lekarstwa, które niestety nie działają, tak jak wszyscy byśmy tego chcieli. Działają raczej, tak, chce i zaplanowała to “Wielka Farmacja”.
Manipulacje społeczeństwami i narodami są coraz bardziej widoczne, i już nie trudno dostrzec, jak biznes na chorobie, staje się coraz bardziej bezwzględny.
Ciekawe jak odmiana grypy zostanie wymyślona tej jesieni? Ilu ludzi zaszczepi się i nieświadomie wprowadzi do swojego organizmu toksyczne związki? Ciekawe, jakie techniki manipulacji i zastraszania, zostaną teraz wdrożone i propagowane w mediach masowych?
Niestety nasze obecne społeczeństwo wychowane jest na terapii dobrej na wszystko, czyli weź pigułkę, weź pigułkę. Jeszcze mało osób wie, że nowotwory, choroby układu krążenia, cukrzyce i wiele innych, uważanych przez świat medycyny konwencjonalnej, chorób, tzw. cywilizacyjnych, można z wielkim powodzeniem zlikwidować u przyczyny powstawania. I to wszystko substancjami, które nie mają nic wspólnego z substancjami syntetycznymi i przemysłem Wielkiej Farmacji.
Są sposoby, znane od tysięcy lat, które wykorzystują naturalne składniki, które daje nam nasza Matka Ziemia, które przyczyniają się do zlikwidowania przyczyn chorób, czyli dają sposoby i gwarancje na całkowite wyleczenie, a nie złudne zaleczenie.

Zapraszam do obejrzenia tego interesującego filmu, który może wstrząsnąć Waszym postrzeganiem medycyny tzw konwencjonalnej. Nadchodzi czas przebudzenia i to my wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, co nastąpi teraz.

Proszę oczywiście zostawcie swój komentarz i spostrzeżenia. Podzielcie się tą informacja również ze wszystkimi bliskimi Wam osobami.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field