Trzy Najważniejsze Pytania Na Drodze Do Sukcesu…

Zanim zaczniesz coś robić, musisz zadać sobie trzy najważniejsze pytania.

Odpowiedzi na te pytania będą determinowały stopień Twojego faktycznego zaangażowania w nowe przedsięwzięcie, hobby lub jakąkolwiek aktywność, czy to zawodową, czy też prywatną.

Jeśli na wszystkie zadane sobie pytania odpowiesz TAK, to jest bardzo duża szansa, że osiągniesz to czego pragniesz z pożytkiem dla siebie jak również i dla innych. Jeśli natomiast na którekolwiek z nich odpowiesz przecząco, to myślę, że cel lub zadanie, które sobie stawiasz nie jest dla Ciebie.

Jeśli zastanawiasz się co to za trzy najważniejsze pytania, TERAZ obejrzyj film:

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

 

Co myślisz o moich spostrzeżeniach? Czy masz takie samo zdanie?

Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami pod spodem w polu komentarzy. Roześlij ten wpis do swoich znajomych za pomocą Facebooka :). Dzięki i do usłyszenia.

Pozdrawiam serdecznie,

 

Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

Pozostaw swój komentarz

18 Comments

 • Dorota

  Reply Reply 31/10/2011

  Pytania dają do myślenia, zapisałam sobie je na specjalnej kartce, jest to dla mnie jeden z elementów układanki, który ułatwi mi podejmowanie różnych decyzji. Bardzo inspirujące, dziękuję i życzę najlepszego :D)))

  • robertolinski

   Reply Reply 04/12/2011

   Służę z przyjemnością 🙂 Pozdrawiam Robert…

 • robert

  Reply Reply 31/10/2011

  Witam serdecznie panie Robercie,i dziękuje za wszystkie wykłady jakie dotąd miałem okazje obejrzeć, wysłuchać wysoce sobie je cenie, natomiast co do owych trzech pytań, oczywiście warto się nad nimi zastanowić, aczkolwiek myślę, że bardziej istotnym pytaniem jakie każdy z nas powinien sobie zadać, brzmi , co tak naprawdę może mnie uszczęśliwić ?dla nie których może to być miłość dla innych pieniądze teraz gdy już się zdecydujemy na którąś z podanych opcji, warto się zastanowić czy rzeczywiście np. miłość da nam długotrwałe szczęście, miłość to negatywna emocja która zamazuje rzeczywistość ,żle z balansowana nie poparta szacunkiem może mieć tragiczne skutki, oczywiście nie neguje miłości zbudowana na szacunku największym fundamentem tegoż uczucia, może uszcześliwić i wówczas jest piękna czysta ale jednak jest to ryzyko, a pieniądze ?czy one rzeczywiście przyniosą nam długotrwałe szczęście ?a wiec zachęcam do przemyślenia tego pytania, warto polecam, przecierz nam wszystkim chodzi o długotrwałe szczęście, ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że dla mnie szczęściem jest oczyszczenie umysłu,spokój umysłu pozdrawiam serdecznie z wyrazem wielkiego szacunku

  • robertolinski

   Reply Reply 02/11/2011

   Czyż te trzy pytania w swej istocie nie odpowiadają na nurtujące pytanie, co tak naprawdę mnie uszczęśliwi? Jeśli odpowiemy na nie szczerze, to myślę, że uzyskamy właśnie taką odpowiedź.

   Pieniądze są tylko środkiem i nigdy nie mogą same w sobie dać szczęścia. Pieniądz jest tylko umowną formą wymiany jednej wartości na inną. Szczęście zawiera się w czym innym. Każdy oczywiście ma swoją własną formułę :)… Ale również i oczywiście im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz. Im jesteś zdrowszy tym jesteś bardziej szczęśliwy. Im masz więcej możliwości zaspokojenia dóbr materialnych, tym masz mniej sztucznych ograniczeń z tym związanych.

   Co to dla mnie jest miłość:
   Myśl jest dynamiczną mocą korelującą z przedmiotem, który został najpierw stworzony w przestrzeni duchowej. Poprzez myśl mamy możliwość eliminacji każdego negatywnego ludzkiego doświadczenia, które nazywamy Prawem Przyciągania. Dla mnie innym określeniem Prawa Przyciągania jest Miłość.

   Jest to ponadczasowa i fundamentalna zasada, właściwa wszystkim rzeczom, o której rozprawiają wszystkie systemy filozoficzne, religie i wszelkiego rodzaju nauki. Nie ma ucieczki od Prawa Miłości, czyli od Prawdziwej Miłości jako takiej. Miłość jest uczuciem, które nadaje myśli żywotność, jest równocześnie pragnieniem i pożądaniem wszystkiego co prawdziwe i najlepsze. Prawdziwa miłość, która rodzi się ze zrozumienia podstawowych Praw Wszechświata, zawsze jest czysta i budująca. Każda myśl przesycona Miłością jest budująca i wiecznie trwała.

   Jeśli mówimy o miłości jako negatywnej emocji… to nie jest Miłość wyrastająca z omawianej Prawdy, jest to tylko uczucie, które ktoś niefrasobliwie może nazwać lub porównać do miłości.

   Dziękuję za Twój komentarz.
   Pozdrawiam,
   Robert

   • robert

    Reply Reply 02/11/2011

    Witam serdecznie, bardzo ładnie to wszystko brzmi nie neguje miłości jest ona bardzo ważnym aspektem życia i najważniejszą drogą do życia w prawdziwym długotrwałym szczęściu ,co do tego nie mam wątpliwości ale tylko w takiej postaci, kochaj bliżniego swego jak siebie samego, bezinteresowna miłośc taka jaką obdarzył i uczy nas Jezus.Mało kto z nas właśnie i to jest smutne szuka takiej przepięknej miłości,Panie Robercie dziś tak wielu z nas poszukuje miłości odwzajemnionej, tej jedynej zapierającej dech w piersiach i tu istnieje bardzo duże niebezpieczeństwo ,dlatego też musimy uczyć się rozróżniać czy to tylko czysto fizyczna fascynacja krótkotrwała zresztą itd. dla tego warto jest się zastanowić czy rzeczywiście miłość taka da nam długotrwałe szczęście szczęście pozdrawiam Robert

    • robertolinski

     Reply Reply 02/11/2011

     Robert, zgadzam się z Tobą w 100%. Dziękuję za Twoje przemyślenia i komentarze. Do usłyszenia wkrótce :)… Pozdrawiam.

 • Adam Chytry

  Reply Reply 03/11/2011

  Zdecydowanie muszę się zgodzić co do osiągnięć związanych z robieniem tego, co na prawdę się kocham – inaczej w połowie drogi traci się zapał do realizacji swojego celu. W programowaniu samego siebie w celu dążenia do spełnienia swoich wymarzonych pragnień i celów ważna jest autosugestia która opisuje w moim krótkim artykule: http://silaprzyciagania.com.pl/autosugestia-twoje-obawy-staja-sie-zeczywistoscia/

 • Adrian

  Reply Reply 26/11/2011

  Świetne materiały 🙂 Bogaty blog. Czekam na informacje. Pozdrawiam serdecznie.

 • Paweł Mąka

  Reply Reply 28/11/2011

  Bardzo fajne nagranie, motywujące. Jednak najbardziej zwróciłem uwagę na reklamę kuwet dla kotów która mi się wyświetlała z youtube.

  Pozdrawiam

  • robertolinski

   Reply Reply 04/12/2011

   Pawle, dzięki za uwagę o tej kuwecie. Rozmawiałem z Google na ten temat i jest klops, ponieważ NIE ma możliwości ustawienia słów kluczy, do treści reklam, które powinny wyświetlać się na kanale YT. Jest to chyba bardziej na chybił trafił niż konkretnie wedle profilu i zawartości kanału. Jeśli jest jakiś sposób na to, to chętnie skorzystam z takowej wiedzy :). Pozdrawiam Robert

   • Paweł Mąka

    Reply Reply 10/01/2012

    Wydaje mi się że odpowiednie tagowanie by pomogło ale ręki nie dam za to. Najlepszym rozwiązaniem dla video typowo brandingowych są płatne hostingi video, oczywiście wiem że ameryki nie odkryłem hehe

 • GRy

  Reply Reply 29/11/2011

  Pytania trafione w dziesiątkę, choć szczerzę powiem, że zdarza mi się „za coś zabrać” i potem tego nie skończyć 🙂

 • Adrian

  Reply Reply 11/01/2012

  Świetny materiał. Rzeczowo i jasno. Chociaż ktoś mi wyjaśnił jak to właściwie jest. Elegancki blog 🙂 Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne artykuły.

 • Daniel

  Reply Reply 20/01/2012

  Takie właśnie blogi powinny wygrywać konkursy na bloga roku! Pozdro! 🙂

  • robertolinski

   Reply Reply 20/01/2012

   Dziękuje serdecznie za uznanie. Cieszy mnie ogromnie te kilka słów, które napisałeś.

 • Marianpower

  Reply Reply 28/01/2012

  Rewelacja. Naprawdę jestem pod bardzo dużym wrażeniem tego filmu a jest to już drugi film który oglądałem – pierwszy porównywał sukces do jazdy na rowerze. Naprawdę gratuluję i będę częstym odwiedzającym ten blog

 • Wojtek

  Reply Reply 04/02/2012

  Bardzo dobry wpis.

  Wg mojego doświadczenia najważniejsza w drodze do sukcesu jest… decyzja.
  Może to brzmieć nieprawdopodobnie, ale u mnie było tak, że w momencie kiedy zdecydowałem, że odniosę sukces, wszystko zaczęło iść świetnie.

  Pozdrowienia!
  Wojtek
  http://rentierlife.pl/najlepsze-konto-oszczednosciowe/

 • Teresa

  Reply Reply 05/03/2012

  Świetne nagrania zwłaszcza te z 3 pytaniami.To pytania i nasze odpowiedzi na nie, znajdują nam przecież drogę, bez pytań trudno dojść do wyznaczonego celu. Ale Pytania, o których mówisz tą drogę bardzo skracają i odrzucają niepotrzebne ścieżki oraz spowodują, że nasz wyznaczony cel będzie korzystny nie tylko dla nas,ale i dla innych, damy z siebie wówczas dużo więcej innym a sami będziemy bardziej szczęśliwi robiąc to w co angażujemy się w 100%. Dzięki 🙂 Pozdrawiam

Leave A Response

* Denotes Required Field